در سایت خامنه ای به آسیب دیدگان از کرونا کمک مالی میشود!

ایلنا: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری گزینه کمک مالی به آسیب دیدگان از کرونا را فعال کرد.
 
به گزارش ایلنا، پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری گزینه کمک مالی به آسیب دیدگان از کرونا را در وبسایت خود فعال کرد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به سایت leader.ir و مراجعه به قسمت پرداخت وجوهات شرعی، قسمت کمک به آسیب دیدگان به کرونا را انتخاب کنند.
+9
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  این دزدان سر گردنه که با یک الاغ دنبال ۵ ریال از خنگهای اسلامی بودند حالا بر خر مراد سوار. بله تعدادی بیوطن مجاهد و توده ای با همکاری غرب نگران از افزایش قیمت نفت زمان شاه...بیشرمانه به خیابانها ریختند تا دزدان مال جان و ناموس مملکت ملایان به قدرت برسند و در چپاول شریک شوند سرشان بیکلاه ماند نه اسلام دیگر مجاهدین مشکل انها را حل کرد نه چپولهای عاشق استالین و این شد که این نژاد عرعرها به قدرت برسند.ملت به چاه افتاد انها که در فاجعه سهیم بودند ...به درک. انها که قربانی شدند افسوس بیکران.
  3
  30
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  این اینکه نامرد میخواد از جیب باباش پول بده به مردم پول دزدیهایش هست بی‌شرف
  3
  30
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  گدا به گدا رحمت به خدا. گدایی از یه روضه خوان ۲ زاری که ایران و ملت ایران را با دزدی هاش تلکه کرده و به خاک سیاه نشونده.
  3
  29
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. این چیز هایی که به هم بافتی البته ربطی به موضوع بالا نداشت، امید وارم که خدا عمر طولانی به شما دهد که با مجاهدین و توده ای ها چه در خیال خویش و چه در یک مصاف تاریخی تصفیه حساب کنی، خب اینها هم مردم ایران بودند، و متهم کردن این و ان در فلان حادثه که در تاریخ اتفاق افتاده، مسیر حرکت مردم به سمت دموکراسی ایران را نباید منحرف کند. هرگاه نقدی داری انرا بیان کن، تا دیگری نیز نظرت را بشنود و بتواند نقد کند، حالا نظرت نسبت به صدقه ای که ان انگشت سبابه د ست چپ باقیمانده، به ان اشاره دارد چیست؟! .
  20
  5
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  کثیف ترین دیکتاتور
  2
  17
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. بله مشخص است شما چیزی را از این عنقلاب در قمار ان نباختی ولی اگر شاهد چند خودکشی از هموطنان و محرومیت از دیدار خانواده برای همیشه مثل من...و میلیونها اعدام شکنجه دزدی ملایان عرعر بودی بجای انتقاد از من لا اقل سکوت میکردی.
  3
  10
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. درضمن هر کس در بنیان عنقلاب ۵۷ رلی داشت خیانتکار و مسیول.. هر اعدام هر تجاوز هر ظلم و هر دزدی است که اتفاق افتاد اگر از عمل ننگین خود پشیمان نیست....جان کلام.
  3
  10
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  شمااول صداشون رو خفه میکنی بعد کمک مالی میکنی! کمک مالی هیچ فایده نداره وقتی صداشون رو خفه میکنی، بزار حرف بزنن شاید بجای کمک مالی اشتغال بخوان
  1
  2
  جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. اشک همه مان از آنچه اتفاق افتاده جاری است، و هرکدام یک فرمول داریم برای برون رفت از این اوضاع، من از گروهی دفاع نمی کنم، ولی نظرم این است که برای رهایی فقط حول شعار دموکراسی متحد باشیم و اعتقاد به دموکراسی را از احترام به حقوق دیگران شروع کنیم، می دانم که این کار سخت است، ولی راه دیگری نیست عزیز گرامی، در فردای قانون، با قانون خوب هر کس کار خطایی کرده، در برابر قانون باید جواب بدهد، راه دیگری هست؟ در پایان باید عرض کنم که حیف شد بحث اصلی را عوض کردید و به سمت مجاهدین و توده ای ها برگرداندید، بحث اصلی همان انگشت سبابه است که شما نظرتان را نگفتید!
  0
  1
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  نظر شما چیست؟