دکتر کرمی: اینها(غربی‌ها) به دنبال دین‌زدایی و اعتقادات ژن ایرانی‌ها هستند

دکتر کرمی که قبلا در صداوسیما مدعی شده بود غربیها ویروس کرونا را برای ایرانی‌ها تغییر ژنتیک داده‌اند حالا ادعا کرده آنها می‌خواهند از طریق ژنتیک، پروژه دین‌گریزی را هم در ایران رقم بزنند.
+4
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  .... به این تیتر دکتری که بهش دادن
  3
  38
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۴۵
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  . آخه این دکتر چی هست ،یک مشت سهمیه ای بیسواد و چاپلوس میفرستند تو دانشگاههای باصطلاح انقلابی و چه یاد بگیرند چه نگیرند آخر سر مدرکشون می گیرند ۰اینه که از پس هیچ چی بر نمیان و تا مورد و معضلی تو کشور پیش می یاد گردن امریکا و تحریمها میندازن .
  3
  34
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  احمق!. خیلی پرتی یا تظاهر میکنی!. از صد نفر ایرانی که میشناسم ۹۸ تاش از دین و مذهب متنفره ودو تاش ظاهرا چیزی نمیگه چون از یه جایی قوم و خویش فامیل نون چربشون به دین و رژیم میخوره یا اسم سید داره!. غربیا چی رو بگیرن که خود ایرانیا تف کردن بیرون؟
  3
  19
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۵
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  آخوند حکومتی خیلی دیده بودیم دکتر حکومتی کمتر
  3
  19
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  بر فرض آمریکا دشمن ایران و می‌‌خواهد ژن ایرانی‌ را نبود کند. خوب خر قبرسی . دیگر نماز جمعه نگذارید. و مرگ بر آمریکا و اسراهیل نگوهید. ۴۰ سال گفتید .چیزی شد؟ یک ماه نگفتید و نماز جمعه نبود. ببینید. چقدر در آمریکا مردند .
  2
  17
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  شما اول ثابت کن دینت و آخوندها چه منفعتی برای مردم داشته اند؟ دین شما به غیر از کشتار و تجاوز و چپاول مردم و دروغ ودزدی و کشتن انسانیت چیز دیگری برای ما داشته است؟؟؟
  1
  4
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
  ۴۰
  zarathushtra - تهران، ایران
  آخه دکتر سهمیه ای ابله کدوم ژن ایرانی؟مخلوطی از یونانی و ترک و مغول و عرب وآریایی و ایلامی و رومی و...روس و سامی و سیاه حبشی و افریقایی و ....ایران همه جور نژادی داره .ابله کی اینو میخوای بفهمی.به همون نسبت که زبان ما ملقمه ای از واژگان ترکی ،عربی پهلوی ، مغولی هست نژادمون دو چندانا
  3
  1
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  نظر شما چیست؟