نماینده خامنه‌ای در سپاه قدس: یونیسف مأمور فرهنگی آمریکا است

علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در نیروی قدس سپاه پاسداران از سازمان یونیسف به عنوان مأمور «نفوذ فرهنگی» آمریکا نام برده و خواستار مقابله با فعالیت‌های آن شده است.
 
او در یادداشتی که روز شنبه ۲۳ فروردین در خبرگزاری تسنیم منتشر شده، از انتشار مطالبی درباره فعالیت‌های سازمان یونیسف در کتاب‌ درسی چهارم دبستان انتقاد کرده و نوشته است «دشمنان اسلام» با استفاده از «مؤسسات بین‌المللی آموزشی و عام‌المنفعه» به دنبال تحقق اهداف خود هستند.
 
یونیسف، صندوق کودکان ملل متحد که سال ۱۹۴۶ تاسیس شده و زیر نظر سازمان ملل فعالیت می‌کند، در زمینه ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به کودکان در سراسر جهان فعالیت دارد.
 
آقای شیرازی همچنین از «تغییر سبک زندگی از اسلامی به غربی و نابودی کانون خانواده» به عنوان یکی از اهداف آمریکا نام برده و بدون ارائه شواهدی مدعی شده است این اهداف را سازمان یونیسف در ایران پیگیری می‌کند.
 
به نوشته نماینده خامنه‌ای در سپاه قدس، یونیسف از «پوشش فعالیت‌های حقوق بشر، حقوق زنان، حقوق کودکان، برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان» برای «تفهیم باورهای غربی به دیگران» استفاده می‌کند.
 
او همچنین «اجرای سند ۲۰۳۰ یونسکو و آموزش آداب زناشویی به دانش‌آموزان از سوی آموزش و پرورش با سفارش سازمان یونیسف» را از برنامه‌های غرب برای نفوذ در سیستم آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران دانسته است.
 
سند آموزشی ۲۰۳۰ که از جمله برنامه‌های پیشنهاد سازمان ملل است، اردیبهشت ۱۳۹۶ با تذکر و دخالت علی خامنه‌ای متوقف شد.
 
رهبر جمهوری اسلامی ایران هدف از اجرای سند ۲۰۳۰ را تربیت «سرباز برای غرب» توصیف کرده است.
+1
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟