حکم یک قاضی علیه خودش

قاضی دادسرای رسیدگی به جرایم  سرقت که متهمی را بی دلیل بازداشت کرده بود برای خودش حکم بازداشت صادر کرد.

به گزارش فارس، این دادیار  دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 تهران ( سرقت مسلحانه و مقرون به آزار) در پایان رسیدگی به یک پرونده ضمن صدور کیفرخواست، نوشت:  از معاون دادستان تقاضا دارم با توجه به اینکه بنده نتوانستم عمل به آیه « ان الله یامر بالعدل و الاحسان» کنم و استقلال و عدالت قضایی ام با دستگیری متهم بدون دلیل مخدوش شد، رونوشتی از پرونده را به دادسرای انتظامی قضات ارسال تا به تخلفات بنده رسیدگی کنند.

این دادیار همچنین نوشته است: همچنین تقاضا دارم رونوشتی برای  اعلام جرم و تخلفات ضابطین به مراجع نظارتی خود  ارسال شود و مقدمات رفتن اینجانب به بازداشتگاه پلیس آگاهی را فراهم نمایید تا به مدت 24 ساعت در آنجا باشم تا شرایط بازداشتگاه را درک و من بعد در صدور دستوراتم دقت بیشتری کنم.

دادیار  دادسرای ناحیه 34 با توجه به تبعات حکم صادره خود  تصریح کرده است: با توجه به اینکه متهمین  اعلام کردند که کارگر هستند و نتوانسته اند حقوق بگیرند، متهمین را به دفتر معاونت دعوت نمایید و یک روز از حقوق ماه آینده بنده را به آنها داده تا خسارت وارده جبران شود.
+5
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  tomy98989898 - منچستر، انگلستان
  کارش قابل تحسین ه. ولی امیدوارم از بازداشت اومد بیرون، علیه یکی از گردن کلفتهای نظام اعلام جرم کنه. ضمن اینکه میدونیم حضرات ۹۹/۹۹۹۹۹ درصدشون گناهکارن.
  0
  5
  دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  نظر شما چیست؟