خامنه‌ای: برخی برای دستمال توالت به جان هم افتادند

یورونیوز :علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز پنجشنبه در سخنانی که به صورت زنده از تلویزیون دولتی پخش شد گفت که «بشر با این همه پیشرفت‌های علمی حیرت آور، احساس خوشبختی نمی کند.»
 
وی در توضیح این جمله گفت: «بشریت دچار فقر، بیماری، فحشا، گناه، بی عدالتی، نابرابری، شکاف طبقاتی بسیار وسیع و سوء استفاده قدرت‌ها از علم» شده است.
 
رهبر ایران با اشاره به «تمدن» کشورهای غربی گفت: «بر خلاف خواسته و کسانی که در یکی دو دهه اخیر که بعضی‌ها تلاش کردند فرهنگ ایرانی-اسلامی را تحقیر کنند و مردم را متوجه سبک زندگی غربی کنند، خوشبختانه احساس تفکر اسلامی و زنجیره ارزش های اسلامی در مردم بسیار قوی و راسخ است.»
 
آقای خامنه‌ای افزود: «فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد- آنچه در آمریکا و اروپا اتفاق افتاد، بعضی از آنها در تلویزیون نشان داده شد، برخی هم نشان داده نشد. اینکه یک دولت ماسک و دستکش مربوط به دولت و ملت دیگر را برای خود ببرد یا مردم هر روز در ظرف مدت کوتاهی فروشگاه‌ها را تخلیه کنند و برای خرید بیشتر تلاش کنند. یا کسانی برای چند دستمال توالت به جان هم بیفتند و یا برای خرید اسلحه صف بکشند چون احساس خطر می‌کنند.»
+9
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  من یک نمونه کوچیک از مقایسه فرهنگ آمریکایی یا غربی با فرهنگ اسلامی شما دارم. در فرهنگ اسلامی شما میتوانید با دختر 9 یا 13 ساله بدون رضایت خود دختر ازدواج کنید و حتی با ران طفل نوزاد دختر خود را ارضا کنید (رساله خمینی) ولی در فرهنگ غربی برای ازدواج باید دختر حداقل 18 ساله باشد و خودش راضی باشد. چقدر وقیح و پست هستی که هجوم مردم به ماسک و غیره را نشانه بد بختی میدانی ولی فقر اعتیاد بیکاری انزوا و هزار نکبت دیگر که شما آخوندا سر مملکت آوردین رو نشانه بدبختی نمیدانی.
  6
  19
  جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  اینو تا حدودی راست گفته . ولی مسله اینجاست که مردم کشورهای غربی که راحتترند وگرنه همین امروز پا میشدن میومدن تو همین ایران-اسلامی که شما ساختی پناهنده بشن
  4
  16
  جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا::]. چه ربطی داره ؟ سکس و حاملگی در زمان مدرسه که تو مدارس ابتدایی و راهنمایی تو غرب که بیداد میکنه .که ما تو ایران نداریم . شما تو همون امریکاش یه دختر 18 ساله نشون بده که باکره باشه . اینکه تا 18 سالگی نمیتونن ازدواج کنن معنیش این نیس که سکس هم ندارن
  14
  7
  جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  نظر شما چیست؟