چی شد که تتلو اینطوری شد؟ از زبان خود تتلو بشنوید

چی شد که تتلو اینطوری شد؟ از زبان خود تتلو بشنوید
+30
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  این اتل متل تتلو گوساله با حسن روحانی و حمید رسایی (آخوند) و ابراهیم رئیسی نامرد. (قاتل ۳۰۰۰ نفر) دستش تو یک دست بوده و هست. تو گوگل بزن تتلو می‌بینی که فقط با آخوندان هم دست هست نامرد.
  6
  57
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن. عزیزان من از لحاظ سلیقیی با آقای تتلو کاملا متفاوتم ولی به کارهایش احترام میگزارم چون شخصی است که تمام خشم و ناراحتی هایش با حرکت‌ها و آهنگ‌ها و صداقت داره که ازش میپرسند روانی هستی با شهامت می‌گوید بله و دلایلش هم می‌گوید ،شما خودتان قضاوت کنید چند درصد ملت ایران این مشکلاتی که آقای تتلو بیان کرد دارند مخصوصا از زمانی که این بیگانگان وارد ایران شدند و با دستان خود ایرانی‌ها ایرانیان را نابود و روانی می‌کنند .
  42
  22
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان
  بدبخت موزیک بچاره ساز دربدر اواز . به حال جامعه ای که تو را خواننده می نامند و گوش می دهند و دنبال می کنند باید گریست . سقوط یعنی همین .
  7
  16
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران
  [::هانی سیاه - استکهلم، سوئد::]. کسی که قابل احترام نیست ، هیچ کاریش قابل احترام نیست
  7
  24
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::mahdi moud - تهران، ایران::]. شاید موسیقی و سبک او بی ارزش باشد ، اما در همان بی کیفیتی هم یک نوع ارزش نهفته و آن هم به چالش کشاندن اندیشه بنیاد گرا و ضد هنر و موسیقی در اسلام است ، ما در کشوری زندگی می‌کنیم که تا یک دو نسل قبل برای تحقیر، واژه بچه مطرب در مورد هنرمندان موسیقی استفاده می‌شد ، در کشوری که به شاعر و نقاش ، هنرمند ، خانواده ها بطور عموم دختر نمیدهند ، بزرگ‌ترین شاعر نسبتا معاصر زبان آذری و فارسی یعنی شهریار ، مجرد مرد ، چرا که کسی به دخترش اجازه ازدواج به او نمیداد . مجموعه اشعارحیدر با با در کشور آذربایجان میراث فرهنگ آذری نامیده میشه ، ولی به عنوان شاعر چقدر در جوانی تحقیر و له شد ،
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
  ۴۷
  BB raft Amir - لندن ، انگلستان
  ای خدا کی از دست این مردیکه خلاص میشویم .خدا نابود کنه این الدنگ را ،این مردک بیشتر شبیه کرونا ویروس می مونه تا آدمیزاد. بی نزاکت ،بی وجدان،بی اخلاق،بی جوربزه،بی تربیت،بی همه چیز ،تو را به هر کسی که دوست دارید فرصت ندهید که خبرنگاران ایران زمین راجب به این مردک مطلب بنویسند، چون شما باعث میشوید که این روز به روز محبوب تر بشود . امان از دست شما روزنامه نگاران 😐😐😐😢
  0
  3
  شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
  نظر شما چیست؟