افشاگری یک «رزمنده دفاع مقدس» درمورد سعید قاسمی!

* علیرضا افشار در توییتی نوشته: «این سعید قاسمی فوق تخصص پیچاندن عملیات بود؛ سالی ۹ ماه در جبهه بود، اما دقیقا در مواقع حساس و خطرناک: پدرش مریض میشد، همسرش وضع حمل می‌کرد، مادرش تب داشت و... اما الان در مورد هر عملیات مهمی حداقل ۲ گیگ خاطره دارد»
 
 مصطفی فقیهی  نوشت:
من نیز بر این خاطره‌ی جالب حاشیه ای در توییتر نوشتم که «از شبه مردی که قول تراش ریش‌هایش را به شرط زندان رفتن ⁧#فائزه_هاشمی⁩ داد، فحاشی بدزبان که بر پیکر بی‌جان هاشمی، لگد کوفت و توهین‌های مشمئزکننده به جنازه‌ی او کرد، انتظاری جز این است؟
 
* ⁧#سعید_قاسمی⁩ همانیست که در لحظه‌‌ پرخطر جبهه، غیبش می‌زد، فراری بود، اما حالا «گردان‌های شهادت‌طلبانه» و «عاشورایی» راه می‌اندازد!»
+74
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  90 درصد سردارهای سپاه اصفهانی هستن و همشونم استاد پیچوندن و سر وقت خوردن اومدن هستن. واقعا بعضی اصفهانیا نه به خساست بلکه باید در این مورد معروف باشن. بعد درون خودشون اینکارارو زرنگی و هوش میدونن.
  9
  71
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  این یابو تنها کثافت انگلی نیست که به حساب خون بچه های ملت سرخر شد،قاسم کتلت در کربلای ۴ و ۵ در عملیات فاو دسته دسته بچه های ملت را به کشتن داد کار به جایی رسیده بود که در دبیستانهای استان اعلام بسیج عمومی شد، خود این اشغال هم مثل همیشه پای گود نشسته بود و به بچه های ملت میگفت لنگش کنید. گردان ۴۱۶ عاشورا و ۴۱۵ لشکر ثارلله کرمان در اولین روز عملیات کربلای ۴ تارو مار شدند، لشکری کر فرمانده وقتش قاسم کتلت بود، این دو گردان که توسط نفرات تازه دوباره احیا شده بودند در کربلای ۵ هم باز نابود شدند،بچه های که در کربلای ۴ در هور بودند میدونند من چی میگم،ولی قاسم کتلت براش مهم نبود چون هر کشته برای ان نشان یک پله برای جهش بود.
  1
  64
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  اینهم یکی دیگه از پدراست. منتها پدر علم لواط و هم جنس بازی همونطور که خودش گفت در همجنسبازی هر دو طرف برنده هستند. این اگه چیز خوبی بود تو جنگ شهید شده بود. لنگه محسن بی ناموس و قاسم کتلته. خباثت از چهره اش میباره. یه مزدور مشنگ نان بنرخ روز خور.
  1
  52
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
  نظر شما چیست؟