افتخارآفرینی علی میرعظیمی دانشمند ایرانی با درمانی که دنیا در انتظارش بود!

افتخارآفرینی علی میرعظیمی دانشمند ایرانی با درمانی که دنیا در انتظارش بود!
+172
رأی دهید
-128

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۶
  ludwig1 - امستردام، هلند
  با عرض احترام و تبریک برای آقای میر عظیمی امیدوارم که ایشان منزلت علمی خودشان را حفظ کرده وکشف استادشان پرفسور Josef Penninger را بنام خودشان ثبت نفرمایند. هنر فقط نزد ایرانیان نیست!!
  289
  303
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  من یکی به هیچ دانشمندی دیگه اعتقاد ندارم. بعد از گذشت ماهها کشت و کشتار کرونایی، هنوز دارند داروهای کشف شده چند دهه پیش را معرفی کنند. این همه انستیتوت و کارخانه و دانشگاهای ی خفن که با پول مالیات مردم تغذیه میشن حتی برای تهیه ماسک و الکل و دستمال توالت هم کم آوردند. کرونا یک ، علم صفر.
  312
  132
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۲
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  من در هیچ کجا اسمِ این آقا رو پیدا نکردم. بله ایشان در یک گروه تحقیقاتی‌ کار میکنند و دیگر هیچ. اینم یکی‌ از دروغ‌های ایرانیان است
  252
  320
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳
  ۴۰
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  ما که به نتیجه ای نرسیدیم با دیدن این فیلم اما شما با توجه به حساسیت موضوع کرونا در جامعه با ساختن این ویدیو در یو تیوب و سوشیال مدیا به درامد خوبی میرسید.
  228
  298
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  من برایم مهم نیست.چه کسی‌ چه کشف کرد. همه از یک گوهر هستیم. مهم خدمت به جهان است. ولی‌ منظورم .روغن بنفشه نیست. شما کمی‌ ولی‌ بی‌ لطفی‌ می‌‌کنید. ایشان خودشان پرفسور هستند. این تنها کشف نکرد. یک تیم بودند. ایشون کوردیناتور و سخن گو این تیم است.مثل ایران نیست. چون با با آخوند است. رهیس بخش عفونت می‌‌شوی.باید یک چیزی بلد بوده باشد. که این آقا را کوردیناتر یک تیم پزشگی کردند. اگر پروفسور که نام بردید. بهتر بود. او را رهیس تیم می‌‌کردند. من نمی‌‌گویم سایت دانشگاه می‌‌گوید. این آقا در آلمان هم خیلی‌ مهروف است. روبرت کخ انیستیتو .مرتب مقاله از او می‌‌گذارد. اگر یک انتقاد به نظر بنده حقیر. انتقاد به ریش مقدس آقا .یا بهتر بگویم "ری..." به ریش مقدس آقا.که چه چنین کسانی‌ در ایران نیستند و آنجا کار نمی کنند.
  232
  282
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. چرا هست. سایتهای معتبر هم در موردش نوشتن و باهاش هم مصاحبه شده. من اینجوری ali mirazimi نوشتم خیلی در موردش نوشته شده. دوباره میگم که از تمام دانشمندان جهان ناامید شدم .
  280
  221
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  هر زمان تمامی خبرگزازی های معتبر دنیا در این مورد گزارش دادن اونوقت میشه به این افتخار افرینی بالید و در موردش صحبت کرد و تبریک گفت َََ
  212
  272
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  کلاش ترین٬ شیادترین و مفتخورترین آدمها رو توی ایرانیها میشه پیدا کرد. چه در رأس قدرت و چه در رأس آوارگی و غربت نشینی. اگر چه این آقای میر عظیمی شاید از پابلیسیته بدش نیاد ولی کاری که این رسانه های بی اسم و بی صاحاب میکنن مغایر با همه قوانین است. اگر انگلیسی میدانید سرچ کنید و خبر این پروژه کانادایی با هدایت پِنینگِر اتریشی الاصل فعال در کانادا را خواهید یافت....
  247
  283
  ‌سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  داستان این مرتیکه کلاش هم مثل اون یارو هستش که تو شرکت بی ام دبلیو جارو میزد و دوتا عکس با مدل جدید بی ام دبلیو گرفته بود بعد ادعا میکرد طراح مدل فلان بی ام دبیلو هستش. آخه اختراع بدون تاییده جهانی چه افتخار آفرینی هستش. این کارها بیشتر از حقارت هستش و بیشتر هم رسانه های فاسد سپاه دنبال ساختن این اراجیف هستند.
  188
  269
  ‌چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  با عرض تبریک به آقای میرعظیمی برای تصاحب کرسی پروفسوری و آرزوی موفقیت روزافزون ایشان به یاد داشته باشیم با اغراق و غلو, حیثیت حرفه ای ایشان و حیثت اجتماعی ایرانیها رو به خطر نیندازیم. مسلم است که ایشان در کادر تیم تحقیقاتی کارولینسکای سوئد است که با مشارکت فنی و مادی تیمها و کشورهای دیگر بدنبال داروی کورونا است و این پروژه رو تا پایان فاز دو به انجام رسانده اند. فاز سه و فآز آخر خاصیت دارو را یا کاملا تأیید خواهد کرد یا تأیید آن را به آزمایشهای جدید عقب خواهد انداخت. برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم.
  246
  105
  ‌چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  استراتژی تلاش جامع کارولینسکای سوئد و «آپیرون بایولوژیک» (گویا اتریشی کانادایی) یک استراتژی متداول در طرح و تولید دارو است به این ترتیب که داروی آزمایشی بواسطه شباهت مولکولی ای که به رِِسِپتورها یا گیرنده های سلولی دارد خود را به نقطه اتصال ویروس میچسباند و به این شکل امکان اتصال ویروس به مولکول واقعی گیرنده در سلول را از بین میبرد. به گونه ای ویروس فریب میخورد و با اتصال به مولکولهای دارویی که در چنین رویه ای ke به آنها اصطلاح دِکویDECOY اطلاق میشود قفل شده و دیگر نمیتواند به سلول بچسبد و بعد از مدتی بوسیله ماکروفاژهای سیستم ایمنی بلعیده میشوند و از بین میروند. به امید موفقیت در فاز سوم و آخر و دسترسی هرچه زودتر به این دارو و باز هم باریکلا کارولینسکا و میرعظیمی.
  245
  127
  ‌چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران

  به ایرانی ها بس که دروغ گفته اند ، هیچ چیزی را باور نمی کنیم، . این را از سایت بیمارستان کارولینسکا در سوئد در آوردم که باور کنید ایشان پرفسور هستند و سرپرست گروه. Research group leader. Ali Mirazimi, foto LabMed. Ali Mirazimi. Adjunct professor. Organisational affiliation:H5.Klin Mikrobiologi. Department:H5 Department of Laboratory Medicine . کافی ست Ali Mirazimi را گوگل کنید
  286
  190
  ‌چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::ناباور - تهران، ایران::]. دروغ نگفتن. از بس ما تو این چیزا اغراق کردیم ادم کم کم خندش میگیره. الان ۲۰ تا گروه مستقل دانشمند و پزشک دارن کار میکنن رو کرونا اما هیچکدومشون نیومدن مثل ما اغراق کنن. شما تنها کافیه یه ترم تو یه دانشگاه خارجی درس خونده باشی تا بدونی تو جامعه اکادمیک این نوع اغراق حتی منجر به دادگاهی شدن طرف میشه. اینکه زحمت یه گروه رو تنها یه نفر قبضه کنه.
  144
  250
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  در ادامه بگم که من یکی تا هنوز که هنوزه نتونستم قضیه رفرنس گذاری رو به خوبی یاد بگیرم. حتما میدونین تو دنیای اکادمیک و علمی غرب اگه حتی یک جمله مال خودت نباشه باید رفرنس شو بزاری تو مقاله وگرنه مقاله میره تو بخش پرنسیپل دانشگاه و بعدم تا اخر ماجرا رو تحقیق میکنن.ببینن عمدا یه جمله از یه ادم دیگه دزدیدی و به اسم خودت گفتی میرن ازت شکایت میکنن. حالا چه برسه به نتایج پژوهش علمی که به صورت گروهی انجام شده. گاهی میگم این ریا و کلاشی و دروغ و دغن انگار تو خون تک تکمونه.
  144
  250
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
  ۴۷
  BB raft Amir - لندن ، انگلستان

  درود بر شرف تمامی ایران زمین بجز ( امیر تتل ....) لطفا یک واکسن هم تولید کنید که مردم ایران از شر این ویروس که بسیار خطرناکتر از کروناست🤣🤗 درود بر شرفت
  245
  147
  ‌پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  همیشه لیست نویسندگان (Authors) را چک کنید. کسی که عمده کار پروژه رو به صورت عملی انجام داده نفر اول هست که معمولا دانشجوی PhD یا فوق دکترا Post Doc هست یعنی هم اجرا و هم نوشتن مقاله , نفر آخر مدیر پروژه و نویسندگان بین ایندو بسته به میزان کاری که انجام دادند (contribution) نسبت به اسم این دو نفردر اول مقاله نزدیکتر هستند. نفر اول اینجا Vanessa Monteil هست. نفر آخر Josef M. Penninger مدیر پروژه یا principal investigator) PI) و نفر بعد به ایشان Ali Mirazimi هست که احتمالا در مدیریت پروژه با Penninger همکاری میکرده. شماره کنار Penningar را بخوانید نوشته 12 و پایین در توضیحات هم نوشته Lead Contact . این تحقیق با همکاری بیش از دو انستستو و دانشگاه انجام شده. شکی نیست که ایشان هم در پروژه دخیل بوده ولی همینطور هفده نفر دیگر هم در این مقاله هستند.
  112
  292
  جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۹
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. ایراد تایپی : از دو انستستو و دانشگاه به دوازده انستیتو و دانشگاه صحیح است. هموطنهای عزیز بیایید خودمان را اصلاح کنیم از حرف اشتباه هر چند مطابق میل و خواستهایمان باشند کور کورانه جانبداری نکنید.
  97
  268
  جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
  نظر شما چیست؟