رانندگی پسر مست ، دوستش را به کشتن داد

تصادف راننده خودرو 206 با گاردریل، مرگ دختر جوانی را که همراه او بود رقم زد.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، ساعت 5 صبح 12 فروردین، گزارش تصادف مرگباری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که خودرو پژو 206 با گاردریل تصادف کرده و یکی از سرنشینان خودرو که دختر جوانی بود دراین تصادف به شدت مجروح می شود. دختر جوان به بیمارستان منتقل شد اما شدت خونریزی او را به کام مرگ کشاند.

در ادامه بررسی ها مشخص شد راننده خودرو 206 پس از تصادف از محل متواری شده است. با استعلام شماره پلاک خودرو پژو، هویت مالک خودرو به نام امیر شناسایی شد. در ادامه تحقیقات کارآگاهان با پدرامیر تماس گرفته و با اعلام ماجرا به او، از مرد میانسال خواستند تا پسرش را به اداره آگاهی ببرد.

ساعاتی بعد از این تصادف امیر به همراه پدرش در اداره آگاهی حاضر شد و گفت: چند ماه قبل در یک گروه تلگرامی با فرنوش دوست شدم. از دوستی مان چند وقتی گذشته بود که دچار اختلاف شدیم. اختلاف ما روز به روز بیشتر می شد و درنهایت من تصمیم گرفتم که به رابطه دوستی مان پایان دهم. اما فرنوش دست بردار نبود و اصرار به ادامه رابطه داشت. شب حادثه به دیدنم آمد آن شب مست کرده بودم و حال خوبی نداشتم، با فرنوش سوار ماشین شدیم تا او را به خانه اش ببرم اما بازهم در ماشین دعوایمان شد. عصبانی شده بودم و چون حال خودم را نمی فهمیدم در خیابان نبرد تعادلم را از دست دادم و با گاردریل برخورد کردیم.
به دستور بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، پسر جوان با قرار وثیقه بازداشت شد.
+2
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟