فوت ۳ راننده تاکسی بر اثر کرونا و تست مثبت کرونای ۴۰ نفر در اتوبوسرانی تهران

عصر ایران : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از فوت سه راننده تاکسی در اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
 
«علیرضا قنادان» مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران در گفت وگو با ایلنا در خصوص آمار مبتلایان به کرونا بین رانندگان تاکسی گفت: از امروز برنامه‌ای را اجرایی خواهیم کرد تا آمار دقیق‌تری از تعداد رانندگان تاکسی که به کرونا مبتلا شده‌اند، داشته باشیم. این برنامه به صورت الکترونیکی است و آمار رانندگانی که خود یا افراد خانواده آنها مبتلا شده‌اند، جمع‌آوری خواهد شد.
 
او در خصوص تعداد رانندگانی که در اثر ابتلا به کرونا فوت شده‌اند، گفت: متاسفانه سه نفر از رانندگان تاکسی در اثر ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند.
 
قنادان همچنین در خصوص استفاده از تاکسی‌ها در روز جاری گفت: متاسفانه امروز شاهد افزایش مسافر در خطوط مختلف بودیم که نسبت به هفته گذشته رشد داشته است.
 
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی همچنین با اعلام افزایش ۱۱ درصدی کرایه‌های تاکسی که هیات دولت آن را به تصویب رسانده بود، گفت: این ۱۱ درصد براساس مصوبه دولت افزایش یافته است، اما ۲۵ درصد افزایش کرایه‌های تاکسی در سال ۹۹ که در شورای شهر به تصویب رسیده است، در انتظار طی مراحل قانونی در فرمانداری است و هنوز ابلاغ نشده است و هر زمانی که به ما ابلاغ شود در دستور کار قرار خواهیم داد. 

تست مثبت کرونای 40 نفر در اتوبوسرانی تهران مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران از افزایش تعداد مسافران خبر داد و گفت: تست کرونای 40 نفر در اتوبوسرانی مثبت بوده است.
 
محمود ترفع مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره آمار مسافران اتوبوس طی روز جاری در پایتخت اظهار داشت: در اوایل صبح امروز که ساعات کاری ادارات و شرکت‌ها آغاز شد تعداد مسافران اتوبوس متاسفانه زیاد بود و ما با توجه به این مساله سر فاصله حرکت اتوبوس‌ها را کاهش دادیم و اتوبوس‌های بیشتری به برخی مسیرهای پرمسافر اعزام کردیم.
 
وی افزود: حمل و نقل عمومی تقاضا محور است و بر اساس آن تعداد اتوبوس و یا سرفاصله حرکت‌ها تنظیم می‌شود و این موضوع فراکرونایی محسوب می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران ادامه داد: از زمان بروز کرونا در تهران حدود 60 تا 70 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن مسافران اتوبوس کاهش یافته بود که البته صبح امروز شرایطی متفاوت وجود داشت و پیک مسافر داشتیم.
 
ترفع در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از رانندگان اتوبوس مبتلا به کرونا شدند، گفت: حدود 40 نفر در اتوبوسرانی متاسفانه تست کرونای آنها مثبت بوده و دو نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند که البته صرفا نمی‌توانیم تائید کنیم که این افراد کجا مبتلا به کرونا شده‌اند و ممکن است در محیط کار و یا منزل درگیری این بیماری شده باشند.
+27
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  ایران‌کمترین‌تعداد تست کرونا را دارد ! ۸۰۰۰۰ تست کلا انجام شده ! مطمینا آمار بیشتر از این حرفهاست ! در اینگلیس ۲۵۰۰۰۰ تا تست تا امروز انجام شده ودر امریکا بیش از یک‌میلیون! مزخرف می گویید ۴۰ تا ! خیلی بیشتر است ! مردم حرف گوش کنید ! بیرون نروید ! می دانم مشکل اقتصادی است اما با بیماریتان اوضاع بدتر می شود نه بهتر !
  21
  33
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. بعضیها چاره ای ندارند دولت هیچ کمکی نمیکنه یا باید از گشنگی بمیرند یا ریسک کنند.تو خیالت راحته چون پناهنده شدی و بنفیتت رو میگیری میخوری از اونور دنیا اورد میدی.
  10
  25
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  امروز یک فیلمی به دست من رسید.که چند تا از زنان نیمه لخت. در جلوی واتیکان. یک صلیب در دست گرفته و نمایشی به آنجا فرو می‌‌کنند. که ما روغن بنفشه فرو می‌‌کنیم. و فریاد .که صلیب چرا کمک نمی‌‌کند. و کرنا را مداوا نمی‌‌کند؟دیگه اعتراض سیاسی. می‌‌شود. مبنا بر سلیقه خود. می‌‌شود خندید. یا بی‌ نمک دید. ولی‌ قابل توجه برادران راه لیس خودمان. از طرف دیگر فکر کردم. حتا در انتخاب دین هم شانس نداشتیم. این‌ها صلیب دارند. یک کمی‌ هم روغن بنفشه .می‌ شود کاری کرد، حالا اگر ما همه به قم. برای اعتراض. چگونه یک کتاب چار گوش بزرگ را .سمبول اعتراض کنیم؟ تمامی‌ ذخیره روغن بنفشه حوزه علمیه هم کم است. هندل ماشین هم لازم است.
  4
  7
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  نظر شما چیست؟