ببینید شرکت توسکا وابسته به خامنه ای چگونه پول مردم را غارت میکند

انتشار ویدئویی از یکی از جلسات ستاد عالی مقابله با کرونا، ردپای انحصار و قدرت یکی از شرکت‌های اقماری مجموعه‌های اقتصادی زیر نظر دفتر رهبر جمهوری اسلامی را بیش از پیش برجسته کرده است.
+137
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  هیچ جای شکی نیست که این اخوندهای بوگندوچهل سال است که مردم رو فریب میدهند.
  5
  164
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  با این چیزی که هر روز رو می‌شه که نشون میده اینها چه غار اتی می‌کنن فکر می‌کردم اگر مردم ایران انقلاب بخوان بکنن اینها دست از این همه پول و دزدی بر دارن و می‌رن فکر نمیکنم اینها حتا حاضرن تمام مردم ایران رو هم بکشن اما این چیز‌های که دارن از دست ندان
  2
  83
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  یک انشای کلاس پنجم ابتدایی هم از تئوری این یارو (رادیو فردا) بهتره که. مثل این میمونه بگه رنگ ماست سفیده. خب هر حکومتی برای استحکام نظامش به این چیزها احتیاج داره. توسکا از کارخانه های اتوموبیل سازی آلمان و بانکهای انگلیس و بیمه های فرانسه بزرگتر نیست. همه این شرکتهای عظیم بدون اجازه حاکم اون کشور یا حداقل وزارت بازرگانی خودشون هیچ کاری نمیکنند. همه خرید و فروش ها و فعالیتها باید زیر نظر حکومت اون کشور باشه. کارخانه جنرال موتورز با یک دستور تویتی ترامپ تبدیل شد به کارخانه اکسیژن و وسایل پزشکی. فولکس واگن با یک تلفن مرکل تبدیل شد به ماسک سازی. کارمندان بیمه آکسا فرانسه دارن آموزش میبینند با چرخ خیاطی کار کنند. رادیو فردا اگه راست میگه فسادهای حکومتی رو با مدرک افشا کنه. این نوع خبرها و مستند ها فقط افکار ایرانیهارو منحرف میکند.
  84
  6
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  بهترین راه زنگ نزنند هوس جایزه نکنند ، هدف این قلاب ماهیگیر پول مردم هست. کلاهبرداری نیست . 1_ مراقبت خواهی؛ همیشه باید عده ای مثل نوکران دست به سینه از آنها مراقبت کنند. 2_ اعتماد به نفس؛ از آنجایی که مسئولیت پذیر نیستند و هرگز خود را مقصر نمی دانند، از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.
  70
  3
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
  ۳۵
  berahneh - پاریس، فرانسه

  امیدوارم حناق بشه بره تو گلوتون ، با اون طوله‌های کثیف‌تر از خودتون ، قیافا این مجتبی رو که مب‌بینم می‌خوام برم تو تلویزیون گلوش رو مثل فیلمهای زامبیا جر بدم ، همشون هم قیافشون یه شکله بی....ا ، مردم دارن تلف میشن اون وقت این کثافتا میلیارد میلیار یورورو تو کاخ‌ها‌شون انبار کردن ! البته بهتر ، بذارید تا می‌تونن انبار کنن، فقط از کشور خارج نشه ،انبار کردنش اشکال نداره ، فقط باید مواظب بود روزی که گم شدن از مملکت با خودشون نبرن خارج کشور ، با همین پولهای انبار شده فقر رو از مملکت ریشه کن می‌کنیم ، به خداوندی خدا قسم اگه این عوضی‌ها نبودن یک ثانیه ایران رو با کل پاریس و لاس وگاس و لندن و ...عوض نمی‌کردم و بر می‌گشتم ولی حیف که پولمون ارزشش از پهن هم کمتره ، یک کیلو پهن ( کود حیوانی ) تو فروشگاهای اروپا چیزی حدود ۱۰ یورو است ! حساب کنید ببیند واقعا یک کیلو پهن ارزشش بیشتره یا یک کیلو ۱۰۰۰ تومنی های خمینی ! پاسپورتمون رو هم که دیگه نگو که از پاس افغانی و پاکستانی و سومالی هم بی‌ارزش‌تره ، با اون نشون خرچنگش...
  3
  78
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
  ۳۲
  Benzi - لیدز، انگلستان
  ملتی که نمیفهمه رو باید غارتش کرد. چرا مردم شرکت می‌کنن؟ چرا تحریم نمیکنن؟ مثل اینکه بیشعوری با ناف این ملت گره خورده. ۴۰ سال پیش بهشون گفتن آبو برق مجانی با ۹۸ درصد رای پیروز شدند یکی نپرسید، چطوری میخواید اینکار هارو بکنید؟ مدل اقتصادیتون چیه. سران مطالعه ۳ دقیقه در سال. رفرنس معتبر شده اینستا و واتساپ. هر جا هر چی بهشون میگن نه سوال می‌پرسن نه تحقیقی. چرا نباید دوشیدشون؟
  17
  7
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
  نظر شما چیست؟