باز هم تذکر رعایت حجاب به خانمها در برابر پدر ،برادر ، عمو و دایی

باز هم تذکر رعایت حجاب به خانمها در برابر پدر ،برادر ، عمو و دایی
+32
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  عزیز دل بابا! مگه همه عین تو از حاصل صیغه أی که پدرت معلوم نیست روی خشت افتادن؟
  7
  67
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  دیوانه روانی بی مخ . مثل اربابهایت به پایین تنه فکر میکنی . بدبخت ذلیل اون بالا دستی هات هرکاری که بخوان میکنند.
  3
  24
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۰
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خوبه که خودشون هم اعتراف میکنند که معصومین و امامانشون و پیامبرشون هم فاحشه مغزی بودند و به دختر و مادر و عمه و خواهر و خاله هم رحم نمیکردند .فقط موندم چرا مردان مسلمان مشکل کنترل نداشتن پایین تنه شان را ندارند و با دیدن دخترشون و یا خواهر مادرشون تحریک میشوند تا چه برسه به زن غریبه .وقتی ممد ۵۰ ساله نتوانست خودش و شهوتش را کنترل و مهار کند و به عایشه ۶ساله نگاه شهوت آلود داشته و به او تجاوز میکرده وقتی خمینی دجال به نوزاد نگاه شهوت آلود داشته و تا صبح با نوزاد خاک برسری و لاس میزده از تو جوجه بسیجی بیمار جنسی هم بیشتر از این انتظار نمیرود .شما مردان مسلمان ایراد دارید و بیمار هستید چون پیامبر و امامانتان بیمار جنسی بودند و اینطور به شما آموزش دادند فکرتان را تغییر دهید و از پایین تنه کمی خارج شوید و به چیزهای مهمتر فکر کنید دنیا فقط شهوت و پایین تنه نیست
  4
  24
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  خواهر تو احمق تو در خانه‌های فساد و فحشای جماران و قم کار می کنن نگو خواهر من که گندش بالا آوردی پفیوس
  3
  27
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  جلوی بردار و پدر؟ مقصر نیست.رساله امام امت خوانده.که می‌‌فرماید. اگر هنگام زلزله از طبق دوم به طبق اول ، به روی عمه یا خاله فرود ایید. بچه تولید شده .حلال است. امام امت دیگر روش نشد بگوید.پس خواهر چی‌. حلال.؟ این امت امام هم .که هنگام خوابیدن و زلزله،کاندوم در جیب ندارند. .نتیجه. آلمانی‌ می‌‌گوید inzucht inbreeding. یک چیزی تولید می‌‌شود.یکی‌ کمی‌ شکل آدم هستند. ولی‌ بالا خالی‌ خالی‌. این طرف از هر دو جا کم دارد، هم شکلش .هم فکرش. نتیجه inzucht inbreeding است. یقین هنگام زلزله پدر بزرگش، از طبق دوم. به طبق اول پرتاب شد. خدا داند. به روی چه کسی‌. گفت. رساله امام امت را عشق است.پدر این بسیجی‌ هم.در مناطق زلزله نشین زندگی‌ می‌‌کرد. او هم پرتاب شد. خدا داند .به روی چه کسی‌.اون هم گفت. با بام ، رساله امام امت دوست داشت. چرا من نه. نتیجه شد .این بردار بسیجی‌. این من این شما. این برادر هم زلزله دوست دارد. اگر دیدید بچه این بردار شاخ نداشت.بچه بچه مثل اردک. پره بین انگشتان. خلاصه از صدقه سر رساله امام امت. و زلزله. ما ایرانی‌‌ها در ۳۰۰ سال آینده همه دم داریم و شاخ. تکامل داروین عقب گرد.
  3
  21
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  تو اگه خیلی مومنی قرآنو باز کن برو سوره نور آیه سی: "به مردان مؤمن بگو که چشمان خویش فروگیرند و شرمگاه خود نگه دارند. این برایشان پاکیزه‌تر است. زیرا خدا به کارهایى که مى‌کنند آگاه است."
  2
  18
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  من خودم دختر دارم. وقتی فکر می‌کنم به دخترم به شکل شهوت انگیز نگاه کنم ، حالت تهوع بهم دست میده. شما چه شکلی از موجودات هستین؟
  2
  26
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  البته راست می گوید شهوت انسان را حیوان می کند ! اما آن مردی که بخواهد کنترل نداشته باید بستری بشود ! مرد خودش نباید نگاه کند حتی اگر از خانواده خودش نباشد ! اگر تو قدرت کنترل نداری پس نگاه نکن نه‌ اینکه زن خودش را بپوشاند چون تو ضعیف هستی و حیوان می شوی !
  9
  22
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  معلومه خودش بارها به خواهر و مادرش تجاوز کرده. اسلام دین بادمجونی است که شرف و غیرت مرد را نابود میکنه.
  4
  21
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  10ساله که خداوند بادیدن اقسام اختلاسها و چپاول ثروت ملت و روزی 1500 بار دروغگوئی از طرف زمانداران عمامه بسر جمهوری اسلامی,شیطان را مورد عفو قرار داد و بجایگاه قبلی خود برگشت.
  1
  3
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
  نظر شما چیست؟