امام‌جمعه شهرک پردیسان قم: ایجاد کرونا شاید کار اجنه باشد

العربیه :امام‌جمعه شهرک پردیسان قم در خطبه‌های مجازی نماز جمعه امروز 3 آوریل 2020 گفت که در رابطه با شیوع و ایجاد کووید 19 دخالت اجنه امر عجیبی نیست و فریضه‌هایی نیز در این رابطه مطرح‌شده است.به گزارش «خبرگزاری ایرنا» حجت الاسلام سید صمصام‌الدین قوامی، امام‌جمعه شهرک پردیسان قم تاکید کرد: «کووید 19 ممکن است از طرف جن، خفاش و یا جنگ بیولوژیک ایجاد شده باشد و امروز به یک بلای عالم‌گیر تبدیل‌شده و در این شرایط توسل به امام عصر بسیار راه‌گشاست».
 
امام‌جمعه شهرک پردیسان قم به دلیل تعطیلی چندهفته‌ای نمازهای جمعه؛ به‌صورت زنده و تصویری در ساعت مرسوم برگزاری نماز جمعه در یک سخنرانی مجازی در صفحه شخصی خود، بیان کرد: «در رابطه با شیوع و ایجاد کووید 19 دخالت اجنه امر عجیبی نیست و فریضه‌هایی نیز در این رابطه مطرح‌شده است.»
 
او اضافه کرد: «سینمای غرب سال‌ها در تولیدات خود از اثر موجودات فرازمینی در امور کره زمین سخن می‌گویند و امر تازه‌ای نیست.»
 
قوامی مدعی شد: «برای درمان کرونا در کنار استفاده از تجربه‌های بشری و دانش پزشکی که ایران در این مدت عملکرد بسیار درخشانی داشته باید از ظرفیت بالای ادعیه اسلامی، معنویت و طب سنتی هم استفاده کنیم.»
 
او یادآور شد: «طب سنتی و پزشکی نوین نباید در حالت تقابل با یکدیگر قرار بگیرند و لازم است تا از ظرفیت‌های درمانی هر دو بهره ببرد، احداث دانشکده تخصصی طب ایرانی و اسلامی در کشور تصمیم بسیار ارزشمندی است.»
 
گفتنی است از ظهر دیروز تا امروز 15 فروردین 1399 (جمعه سوم آوریل 2020) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی وزارت بهداشت ایران، 2715 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در ایران شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به 53183 مورد رسید.
+6
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  توسل به امام عصر که هیچی به امام شب و روز و ماه و سال هم متوسل بشین فایده نداره . بلایی که به سره مردم آوردین بزودی باعث سرنگونیه تک تکتون خواهد شد .
  1
  52
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  این امام جمعه ها دقیقا چه کارن؟ مگه کارشون فقط این نیس جمعه ها یکمی حرف بزنند؟ پس چرا خودشونو میکوبن تو همه موضوعات تخصصی؟ حالا خوبه این امام جمعه یک شهرکه، اگه امام جمعه یک استان بود چه گردوخاکدعلمی می‌کرد خدا میدونه.
  1
  33
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  منظور سپاه و خامنه‌ای است که کرونا را در آزمایشگاه‌های سری سپاه بوجود آورده ا‌ند ،جهت انتقام گیری برای سلیمانی گور به گور شده و ظهور امام ۱۲ ،، مرگ بر خامنه‌ای ضد بشر.
  2
  25
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان

  بی دلیل نیست میگن میمون هر چه زشتره بازیش بیشتره!!!
  0
  20
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  خب معلومه کار اجنه است، اجنه ای بنام آخوند!
  1
  11
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  کرونا نه,, شاسکول,,انقلاب کار اجنه بود
  1
  12
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان
  «کووید 19 ممکن است از طرف جن، خفاش و یا جنگ بیولوژیک ایجاد شده باشد و امروز به یک بلای عالم‌گیر تبدیل‌شده و در این شرایط توسل به امام عصر بسیار...
  1
  6
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  ما هم دست به داخل دامان امام عصر دعا میکنیم کرونا فرار کند.
  2
  9
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  وقتی عقل و علم اینها در همین حد هست و أسمشون هم ایت الله و نشانه خداست، پس ببینین دیگه اون خدا چه شاسکولیه که اینها نشانه اش هستن
  0
  6
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  چرا کار جن بوده ؟ همه بر این باورند که کرونا از حیوانات به وجود امده ولی پخش و تکثیرش از طرف نظام اخوندی بوده !
  0
  7
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۳
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران
  تنها اجنه توی این دنیا شما آخوندها هستید. از دست مرض شما به کجا در بریم؟
  0
  10
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  کشیشها هم مثلا میگن کرونا بخاطر همجنسبازی عذاب الهی نازل شده، بااین تفاوت که اینجا این اخوند اسلحه دستش هست
  2
  2
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۸
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  ما در سال ۲۰۲۰ در کره زمین زندگی میکنیم،یعنی در آغاز قرن ۲۱ ولی در ایران هنوز دکتر بنفشه یا تبریزیان روغن امام موپسی برای جا کردن علیه کرنا تجویز میکنه و استراژیستها هم از حمله اجنه میگن
  0
  0
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
  نظر شما چیست؟