ده سند افشاگرانه که نشان می دهد سران جمهوری اسلامی از وجود ویروس مرگبار کرونا در کشور خبر داشتند

ده سند افشاگرانه که نشان می دهد سران جمهوری اسلامی از وجود ویروس مرگبار  کرونا در کشور خبر داشتند
+245
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  با اجازه حضرت سعدی:. برگ درختان سبز. در نظر هوشیار. هر ورقش سندی است. جنایت علی کفتار!!
  9
  202
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مسیح جان درستتداریم!
  14
  191
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  گور بابای اخوند ولی این زنیکه جلف با اون موهاش و صدای عصبیش حال ادمو بهم میزنه. مستی هم درد منو دیگه علینژاد نمیکنه....بانوان ماهی 6 روز درگیرند این همه روزه.
  198
  15
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  آخوند میندازه گردن امریکا ...امریکا میندازه گردن آخوند . چین میندازه گردن امریکا....ول واقعیت اینست که ویروس بطور اتفاقی پیدا شده
  187
  11
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  از کجا معلوم که ویروس کرونا را در ابتدا خود ایران تولید و توسط طلبه های چینی وارد ووهان چین نکرده باشه؟؟ الان هم که داره دنیا رو تهدید میکنه که یا آمریکا تحریم ها رو برداره و یا کرونا رو میفرسته به اقصی نقاط جهان!!
  4
  176
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  جلف آن است. که لیس می‌‌زند. فرقی‌ هم بین حرم با مقعد آخوند نمی‌‌گذارد. همین را می‌‌خواستی‌ ؟ حالا برو زیر پتو پنهان شو
  5
  165
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. عزیز ویروس و پاندمی چیز جدیدی نیست. از زمان که نیاکان ما جنگ‌های آفریقا را ترک کردند.تا به امروزویروس‌ها همیشه در بدن ما وجود دارند.۱۴۰۰ قبل عیسی وبای رومی- .سال ۴۵۰ میلادی تب یونانی. ۶۷۰ وبا قبرسی، ۸۷۷ تب ایتالی‌ .۱۳۵۳ طاعون مهروف به مرگ سیاه. که نصف مردم اروپا را از بین برد.این ویروس‌ها همیشه در بدن ما وجود دارند.در حالت عادی خوابیده .و فقط منتظر فرصت.زمانی‌ که محیط تمیز نباشد. این ویروس‌ها رشد می‌‌کنند مثل ووهان. این را ابن سینا ۸۰۰ سال پیش هم می‌‌دانست. بیچارگی ما از این است. که اخوند داریم . ما نوری داریم .این‌ها کوری دارند. این دوتا هم زمان با هم بودند. شیخ نوری می‌‌گفت. اگر زنها به مدرسه روند مثل فاحشه خانه است. ماری کوری که زن بود، و در زمان شیخ نوری زندگی‌ میکرد. با کشف ارانیوم . بزرگترین خدمت را به انسان‌ها کرد.اینکه چین زده. امریکا زده. این دوتا مخصوص چین بالاترین ضرر اقتصادی را درد. انسانها زمانی‌ که پاسخ علمی‌ ندارند.دنبال قصه می‌‌گردند، بعضی‌‌ها هم که آنقدر پست هستند که به گردن جن می‌‌اندازند. تا بی‌ عرضگی خود را لاپوشانی کنند.
  4
  141
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  خب حالا میخوای چی بگی؟تو همین شرایط اگر درب توالت رضا انگوری و حسین کربلایی ،علی مابقی خوک زاده ها را باز کنند کرونا که هیچ طاعون هم باشه ملت احمق میرن که سنگ توالت اقا را ببوسه،یا زنجیر به گردن واق واق میکنند و میگن سگ حسین یا سگ زهرا یا سگ فلان خوکزاده هستند، دست به بند شرط بی بی ببرن که اون سقت شده براشون دعا کنه که کرنا نگیرن.انگار تو حالیت نیست،این ملت به دردی بدتر از کرنا و طاعون و سرطان مبتلا شدند انهم بیماری لاعلاج سقت پرستی و توهم ،ریشه این بیماری هم که برای همه معلومه انهم بیش از ۱۴ قرن مسلک منحرف گله ای تخمه صیغه که مریض جنسی هستند و هیچ چیز به اندازه پایین تنه براشون مهم نیست و زندگی انگلی و سهم امام شده یک بیمه عمر که روی دستمایه دیگران مردم تا این اندازه احمق زندگی کنند.
  122
  8
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  مردم امریکا ده متر ده متر واستادن کرونا نگیره این خانوم ابله قشنگ از ده سانتیمتری شون رد میشه. این voa خیلی وقته شده محل اطراق و بازی یه سری ادمای ابله.
  141
  3
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. با این توییتای روحانی و حرفای چندتا سردار سپاه من یکی تقریبا دارم مطمئن میشم کرونا کار خود ایرانه. یادتون باشه انستیتیو پاستور یه بخش نظامی داشت که مستقیم نظر نظر سپاه بود و بعدش مستقل شد. موشک خرمشهر رو میگفتن طوری ساخته شده که کلاهک بیولوژیک حمل کنه. نه اونقدر بزرگه که مثلا توش مواد منفجره کافی جا بشه نه ایران تکنولوژی بمب هسته ایی کوچیک رو داره. اومدن تجزیه تحلیل کردن این نوع کلاهک بهترین طرح برا حمل کلاه های دارای تسلیحات بیولوژیکی هست. همین چند وقت پیش بود امریکا و اسراییل سه سایت هسته ایی و تحقیقاتی مرموز کشف شدن که نه تو برجام ازش حرفی زدن نه ایران اونا رو اشکار کرده و حتی ایران حاظر نیست بگه این سه تا سایت برا چی هست. چندسال پیشم چندتا سایت تحقیقات بیولوژیکی زیر کوه رو کشف کردن چون نزدیکای برجام بود ایران اومد گفت هسته ایی نیست و تحقیقات بیولوژیکی و دارویی توشون انجام میشه.
  123
  5
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. تو لااقل تکلیفت رو با خودت مشخص کن. تا دیروز که عشق مری لچکو کشته بودت. حالا اومدی واسه این ابراز احساسات میکنی. باز مری لچکو یه پره گوشت به بدنش هست، خوبه واسه فصل سرما. اینو بگیری تو بغل، مثل سیخ ماهی میره بهت فرو.
  135
  7
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  بابا این خودش صیغه اخوندها و نمایندگان مجلس و اصلاح طالب ها بوده بابا برید مصاحبه هاش ببینید و تحقیق کنید همنجوری اویزان یکه زنیکه که میگه بخاط یه لقمه نون و به جای رسیدن هر کاری میکنم نشید کسی که بخاطر یه لقمه نون هر کاری کنه مثل اخوندها هست هاهاها
  134
  5
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  اینکه این خانم میگه اخوندها از این ویروس از قبل خبر داشتن برای همه مردم معلوم هست مثل گاو پیشانی سفید
  127
  6
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  همه شواهد نشان دهنده دست سپاه و رهبری در درست کردن کرونا است و ضربه زدن به امریکا و انتقام گیری برای کشتن سلیمانی ادمکش میباشد ،،این کار خطرناک و غیر انسانی است،کشتار انسانهای بیگناه که گوسفند و کافر محسوب میشوند ، و استدلال آنها باید کشت تا امام زمان( امام ۱۲ )ظهور بکند ،بهتر است یک بار دیگر وقایع را دنبال بکنید و و همه این اتفاقات به رهبری و سپاه ختم میشود. مرگ بر خامنه‌ای فاسد و ضد بشر
  2
  124
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  ویروس کرونا در ایران توسط سپاه تولید شده است و پخش و گسترش آن در ایتالیا و " وهان چین" و در قم ، پخش شده است و سو استفاده رژیم اخوندی از روابط خوب با چین و ایتالیا ،، البته در "یوهان چین" دانشجویان زیاد ایرانی دارد و تردد زیادی بین این ۲ کشور و مخصوصا این شهر وجود دارد ،، برای اینکه دنیا متوجه این جنایت هولناک نشوند ،، شهر قم را هم به کرونا دچار کردند امتیازات آن هم این است که ۱- انتقام گرفتن از دنیا و مخصوصا امریکا که آخوند‌ها در تحریم هستند انجام شده است ۲- با انجام این کارها و کشتار انسانها ظهور امام زمان(امام ۱۲) را نزدیک میکنند .۳- با وجود کرونا و مظلوم جلوه دادن خودشان بتوانند از دنیا پول‌های میلیاردی بگیرند که خرج گروه‌های ادمکش دنیا و سوریه و لبنان و یمن بکنند ۴- این جنایت بشری موجب جنگ بین چین و روسیه و امریکا خواهد شد. مرگ بر آخوند و مجتهد و خامنه‌ای دزد و ضد بشر
  1
  122
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
  ۳۰
  kurosh sh - شیراز، ایران

  [::smart292 - ونکوور، کانادا::]. اتفاقا دیروز مشاور روحانی که یک اطلاعاتی قاتل و جنایتکار هم هست علنا امریکا را تهدید کرد که اگر تحریم ها را رفع نکنید و به ما پول نقد ندهید دوباره امریکا به کرونا الوده خواهد شد !. سپاه کفتاران حتی عده ای از کشورهای اطراف خصوصا اعراب را مخفیانه به ایران اورد و بعد از الوده کردن انها به کرونا انها را به کشورهایشان برگرداند بدون اینکه در پاسپورت انها مهر بزند ! که چند کشور عربی متوجه این جنایت شدند و با صدور بیانیه به این جنایت سپاه کفتاران روسیه اعتراض کردند .
  1
  117
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. کامنتت به درد عمه جانت میخوره.حالا تو که کنار پتو هستی با اون دستمال یزدی شنبه بازارت چی میخوای بگی. شاید با این علاقه شخصیت به لیسیدن مستی جونت اجازه بده براش بلیسی.امیدوارم این تو اون شش روز اتفاق نیفته ولی خود دانی. خاک تو سر بوفیه که تو رو تو استان هسن راه داده.
  88
  4
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  ما موقعی که با اخوندها و نوچه هاشون هر روزتو کوچه خیابون سر زن و بچه هموطنم سر حجاب و خیلی مسائل دیگر همچون اقتصادی درگیر بودیم و چندین بار زد خورد کردیم امثال این خانم رفته بودن صیغه صفائی فرهانیها ی اصلح طالب شده بودن دنبال منافع خودشون بودن برید جمع کنید خودتون را و اویزان کسانی که هرزه هستن نشین
  90
  1
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بوفیه نیست. بوفیر است. اگر گوگل می‌‌گیری. دست کم درست بگیر. اسم جدید ویسبادن هم قم نیست. بین خودمان. مال بوفیر را بلیسی.ولی‌ مال آقا را نلیسی. این کجا آن کجا. فرق مشگ ا‌ند بیر و عطر شاه عبدل عظیم است.مگر مجبوری نشخوار کنی‌. و یک چیزی بگی‌ .که تف سر بالا شود.که حالا مجبور. مثل یک لات مسلمان کتک خورده وسط خیابان عربده کشی. هیچیم نیست.کرونا ادمت نکرد. ؟
  4
  64
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  وقتی هم تو قم نشسته.فکر می‌‌کنی‌ بوفیر بوفیه است. و اسم جدید قم ویسبادن بعد تو گوگل خواندی که فرانکفورت. توی استان هسن است. اینجوری گندش در میاد، فرانکفورت ربطی‌ به استان هسن ندارد و عضو استان هسن نیست. به فرانکفورت می‌‌گویندfrei stadt.به فارسی‌ می‌‌شود.شهر آزاد. شهری که عضو هیچ استانی نیست. چون می‌‌دانم. نمی‌‌فمی. به عربی‌ مدینة حرة.گذشته از این زمانی‌ که من به فرانکفورت آمدم. بوفیر یا به قول شما بوفیه نبود. هولگر بورنر بود. فکر کردم تو ویسبادن هستی‌.؟ این چیز‌ها را دست کم باید بدانی. نشین اینقدر پای منبر. از کرونا خطرناک تر است
  4
  66
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  انقدر بی اطلاع هستی که حد نداره امیدوارم ایرانی هایی از المان تو این صفحه باشن که مشاهده کنن چی داری میگی. اولا ما بقول خودت شهر آزاد فقط سه تا داریم.اولیش بایرن بزرگترین استان المان. تورینگن و زاکسن. فرانکفورت پر جمعیتترین شهراستان هسن است و مرکز اسان هسن شهری هست که من خودم در ان زندگی میکنم ویسبادن. لا اقل اینو بدون بعد ما رو به قم وصل کن. https://fa.wikipedia.org/wiki/ در ضمن کاش میشد ببینمت در فرانکفورت و تمام مدارکم را تقدیم کنم که ببینی من از چه سالگی المان هستم و چی تحصیل کردم. حالا هر کس از بیان این خانم خوشش نیاد میشه دولته فعلی ایران؟ خیلی ها مانند خودم نه از این رژیم و نه ازاین زنه خوششون میاد حالا این ربطی به قم و مشهد داره.
  62
  3
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. بوفیریا بوفیه من این نام را به فارسی نوشتم و در نوشتن نام های لاتین به فارسی ممکنه کمی پس و پیش بشه اگر امکان نوشتن المانی را دراینجا داشتم اونوقت میتونستی ایراد بگیری.از کجا معلوم خودت تو قم نباشی.این صفات شایسته خودته.
  62
  5
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بایرن و زاکسزن شهر نیستند . استان هستند. سیستم فدرال. فرق.مثلا با فرانسه .که حکومت مرکزی برای همه تصمیم می‌‌گیرد.شهر آزاد به شهری می‌‌گویند. که وسط یک استان است. ولی‌ به آن استان تعلق ندارد. فرانکفورت.برلین. هامبورگ.برمن ،لوبک و چند تای دیگر. به خاطر منافعه اقتصادی. در سال ۱۵۶۰. زمانی‌ که آلمان.قسمتی‌ از ایتالیای مقدس بود. چون پولدار بودند. گفتند. ما شهر آزاد هستیم.که مالیات استان ندهند.حالا چرا به آلمان نشینان اینجا التماس می‌‌کنی‌. برای حقانیت.؟ خوب بلدی بگو،ما هم یاد بگیریم. بگذریم از درس جغرافی. خوشت نمیاد . اشکالی ندارد.انتقاد هم بکن. ولی‌ فاکت بیار. مثلا بر طبق این و آن جاسوس آمریکا است. وقتی‌ می‌‌گی. جلف است. جلف از کجا میاد؟جلف یعنی‌ چه؟ دوست پسر داره. ازدواج اسلامی نکرده؟لباس سکسی می‌‌پوشد.؟ مو نشان می‌‌دهد. جلف کسی‌ می‌‌گوید. که عمامه ندارد. ولی‌ توی خونش ۱۵۰۰ سال آخوند وجود دارد.اگر سر عقل آمدی. به چشم .سر این خانم سخن با هم. کدام بیشتر با آخوند‌ها لاس زد. این ؟ یا کسی‌ که دنبال آزادی طبقه کارگر زیر عبای مولا می‌‌گشت؟ یا کسی‌ که می‌‌گفت. نواب صفوی. بزرگترین چیریک بود.
  5
  64
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  و اینقدر ژست ضد آخوند نگیر .دو سال است که می‌‌شناسیم. چطور به پر پاچه همه می‌‌پری.از هر کسی‌ ،که ریش مقدس آقا را به سخره گیرد. به شما می‌‌گویند. بسیجی‌ منفی‌. وظیفه آنها یک قر به آخوند و بعد شر و ور . بوفیر را خیلی‌ خوب می‌‌شود. در اینجا به لاتین نوشت ، اینجوریBouffier. وقتی‌ تو باطلاق افتادی. هی‌ دست و پا نزن. بیشتر فرو می‌‌روی. بذار یکی‌ کمک کند.در بیاورد. زنگ بزن به بقیه بردران ارشادی
  6
  64
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. بایرن و زاکسزن شهر نیستند Stadtstaatهستند. Die Freie Stadt Frankfurt war von 1815 bis 1866 einer von vier Stadtstaaten im Deutschen Bund. الان فرانکفورت فقط یک شهر از استانه هسن است وبس. شاید اوفن باخی هستی داری خودتو جر میدی. یک چیزی شنیدی فکر میکنی تمام شهرها دولت خودشان را دارن نه داداش پس چرا تمام اداره های دولتی و وزارت داخله هسن در مرکزه استانه.اینا رو برای ایرانی های خارج المان تعریف کن. درمورده این زنه من از صداش بدم میاد. ازدواج کرده نکرده به من چه من از این ادم بدم میاد وبس.بی کلاس دادمیزنه.شما خوشت میاد بیاد به من چه.بدبختیت اینه که طرف را نشناخته به ادم ننگ بسیج و این چرت و پرتها رو میزنی.برو کمی کتابهای میشاییل لودرز را بخوان بلکه کمی دنیا را بفهمی. ریس دولت هسن از تو و امسال منم خوشش نمیاد لاقل حذب سبز یا لینکه بود یه حرفی.
  55
  4
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  من فکر میکردم تو این سایت بلانست بعضیا ادم فهمیده و پژوهشگر و تحقیق کننده هستن میبنم نه اینکه نیست بلکه مثل اینکه اکثرا دستمالچی و اویزانگرد ... زیاده با افکار اخوندی تو رو خدا ببین با چه کسانی هشتاد میلیون شدیم کجای ای رضا شاه و محمد رضا شاه پهلوی ببینید برای چه ملت نفهمی زحمت کشید که ادم نشدن که نشدن که هنوز نمیتوانن تشخیص از خوب را بدهند شما دو تا بزرگ مدر واقعی چه کشیدید از دست این ملت نفهم و اویزانگرد دستمالچی
  56
  2
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
  ۵۲
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند

  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان, اسم کاربری جعلی چند روزه جدید
  2
  31
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند::]. نه جناب چهار ساله همین اسم بنده در اینجا هست با اجازه شما جناب. ولی این اقا یک سری اطلاعات اشتباه در خصوص المان و ایالتهاش مینویسه. حالا هر فردی مانن ایشون فکر نکنه میشه بسیجی.گور بابای بسیجی و حتی رژیم های سابق در یران. زنده بد دموکراسی مردمی.
  19
  1
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
  نظر شما چیست؟