آزار شیطانی زینب توسط دکتر در بیمارستان!

کودکی 2 ساله در یکی از بیمارستان های حیدرآباد -افغانستان - مورد تجاوز پزشک بیمارستان قرار گرفت.
 
خانواده زینب از بیهوشی ناگهانی کودک و کبودی بدنش متوجه ماجرا شدند وبا شکایت به ایستگاه پرستاری و مدیریت بیمارستان از آن ها خواستند تا با بررسی و پیگیری عامل کبودی بدن کودک را پیدا کنند.
 
دوربین های مداربسته بیمارستان و هوش و ذکاوت پرستاران موجب شد تا پزشک اطفال زمانی که مجدد قصد داشت به سراغ زینب برود دستگیر و به پلیس تحویل داده شود.
 
هاشم در اداره پلیس لب به اعتراف گشود و گفت که از کودکی علاقه زیادی به تجاوز به کودکان داشت و تاکنون کودکان زیادی را در بیمارستان مورد دست درازی قرار داده است و به همین خاطر رشته پزشکی اطفال را انتخاب کرده است تا به راحتی به قربانیان دسترسی داشته باشد.
 
با اعتراف هاشم و شکایت خانواده زینب وی برای مجازاتش به زندان منتقل شد تا مجازاتی برای کودک آزاری اش در نظر گرفته شود.
+42
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  وقایع دلخراشیه. این یابو پدوفیله. البته این جور چیزا از زمانِ سَر پدوفیل داران بزرگ از ۱۴۰۰ سال پیش, تا اونیکه عکسش رو تو ماه دیدیم وجود داشته! من که دیگه به خدا ایمان آوردم. ببینید چطوری در این شرایط کرونایی, رِزق و روزی بعضی از دوستانو برای فحاشی و پاتک زدن به تمام کادر پزشکی فراهم میکنه! ولی خداجون, بالا غیرتاً حالا وقت فراهم کردنِ سوژه بود؟
  40
  61
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  کجا هستن آنها که می گویند پزشک فرشته است ؟؟؟ ببین چه بی وجدانهایی هستن !....
  56
  46
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  هر کشوری که از طریق دین و فرهنگ قصد سرکوب نیازها و تمایلات جنسی انسان‌ها باشد ، چنین عقده ها ، بیماری ها و ناهنجاری های جنسی را گسترش خواهد داد ، پاکستان و افغانستان کودک آزاری جنسی را خصوصا در مناطق پشتو ها سنت کرده اند . متاسفانه ایران هم بعد از چهل سال استبداد اسلامی همین روند را طی می‌کند ،
  32
  79
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷
  ۵۸
  Elish - وگن، سوئد

  آدم بیمار شاخ و دم نداره. حتی یه پزشک هم میتونه بیمار باشه. واقعا وحشتناکه.
  18
  40
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. آدم با وجدان و با شرف هیچگاه نزد آدمهای بی وجدان و بی شرف نمیرود. ولی همه آدمهای روی زمین یک روزی یک جایی بیمار میشن و سروکارشان به درمانگاه و بیمارستان و دکتر و پرستار و غیره میافته, و تو, اگر روزی بیمار شدی ( با این وضعیت روانپریشی که داری) که حتما میشوی, بی وجدان و بی شرفی اگربا پای خودت به دکتر و درمانگاه و بیمارستان مراجعه کنی.
  27
  21
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
  ۱۰۰
  خداوند - آسمان، ایران

  یه داستان سر همی آب دوغ خیاری !. حیدر آباد دو تا داریم یکی در هند یکی در پاکستان ، این وسط افغانستان از کجا اومد !. سناریوش خوب نوشته نشده !
  48
  8
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. من نمیدونم چه دشمنی با جامعه پزشکان داری که دلیل اصلیش برمیگرده به دوران طفولیتت و پزشک بهداری دهستانت ولی الان که بزرگ شدی دیگه باید فرق ...از شکلات تشخیص بدی که عزیزم هرجنگلی توش قدم بزنی بلاخره یکی دوتا درخت خشک پیدا میکنی چرا کل جنگل شما خشک میبینی !! که اینجا مقصر اصلی پزشک مورد نظر نبوده بلکه فرهنگی که این خودبیمار توش بزرگ شده و برایش شاید زیاد غیرعادی نباشه موقعی که تو اون جامعه هنوز پسران خورد سال برای سکس خرید و فروش میش ولی من فکر کنم دیگه گیردادنت و بدوبیرا گفتنت به کادر بهداشتی از حد لوسیت گذشته و داره بدوره حال بهمزن وتهوع میرسه.
  24
  37
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
  ۳۴
  ziba shar - استکهلم، سوئد
  از کودکی بر وی بسیار محبت کردن مردان کلان تا خود بچه بازی کند در کلانی
  22
  10
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  کثافت برو ببین چند نفر همکار تو بخاطر مردم جان دادند ولی تو حیوان کثیف اینکار رو میکنی
  3
  54
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::خداوند - ایران، ایران::] رفیق پیشوند و پسوندِ هر اسمی با حیدر و حسن و علی و احمد و غیره باشه, فورا یک کلمه آباد جفتش میشه .که تبدیل میشه به حیدر اباد ,وعلی اباد و غیره. یعنی مختص به جای خاصی نیست. توی ایران هم ما حیدر اباد داریم. بله توی افغانستان هم حیدر اباد هستش.
  48
  8
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::] ‌من مطمین باش جنازه ‌هم‌نمی گذارم دست پزشک و پرستار دزد زد و بند‌چی در ایران بیفتد ! شما فکر خودت باش که بزودی فکر قبر باید باشی اکه‌نتنونی بیای اینجا پناهنده‌بشی با آن رهبر چلاقت که باعث پرورش تمام این دزدهای بی وجدان‌است ! .
  21
  19
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. شما که ماشالله در شهرتان مثل اینکه خاطرات لذتبخشی داشتین با پزشکاتان‌دوران‌بچگیتان ؟ . شماها که واقعا با حمایتتان‌از این پیدو انحرافتان را دارید نشان می دهید !!!
  21
  18
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  ۱۰۰
  خداوند - آسمان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. صحبت یه شهر هست تو این داستان،. اگه نه دار و دهات که تو همون نروژ *هانی آباد* هم داریم
  23
  14
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. بنظر بنده نه تنها درکت از بهداشت و درمان کم هست بلکه فارسی و هم باید با زیر نویس برات بنویسیم . اونی که از پیدو ومالش از کودکان حمایت میکرد رهبر الدنگ هندیزاده‌ات با جد سوسمارخورش بود که توی . الان یکی درمیان هی ماله‌کشیشان میکنی . بخاطر اینکه خیالتو راحت کنم که اگر دست من بود تمام پدوفیلهارو نه با آمپول بلکه با بیستوریو همه رو عقیم میکردم. در ضمن پیش هر روانپزشکی بری و از علاقه بیش‌از حدتو به پزشکان وپرستارا بهش بگی همون حرف منو خواهد زد که بچگیهات مشکلی با کادر درمانی بهداری دهتون داشتی .
  14
  19
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::خداوند - ایران، ایران::] خداوند جان : البته مثلِ حیدر آباد پاکستان و هند نیست.ولی اگه وقت کردی توی گوگل لُطفن سرچ کن حیدر آباد افغانستان! ببین چی در مییاد! که حتا بخاطر قلعه تاریخی اش مشهوره.البته من هم خوشحال میشیم اگه این واقعه دروغی باشه.
  36
  6
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. رفیق : میبخشی به بحث شما و Harfeh Talkh ورود میکنم . ولی این دوستمون در یکی از کامنت هایش اشاره کرده بود, که گویا کادر درمانی در مداوای پدر ایشون کوتاهی کرده. دلیلی نمیشه ولی حدس میزنم علت بد بینی اش به این کادر اینه.{ فقط نقل می کنم از اون چیزی که خوندم}.
  37
  10
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
  ۱۰۰
  خداوند - آسمان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. عزیز جان خبر رو دوباره درست بخون، میگه در یکی از بیمارستانهای حیدر آبادإ . تمام منطقه بامیان افغانستان که حیدر آباد یه محله هست توش یه بیمارستان پیدا نمیکنی حالا یکی از بیمارستانها ی حیدر آبادإ . از اون خبرهای آب دوغ خیاری
  9
  12
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::] ممنون از اطلاعاتتون ولی این دلیل برای توهین به یک گرو که یک پزشکی بیخرد در یک منطقه‌ایی کار ناشایستی کرده همه رو به یک معیار بسنجیم. باور کنید همکار دارم که از اول مارس همسر و فرزندشو از نزدیک ندیده بخاطر اینکه بخش بیماریهای عفونی کار میکند .واقعا دوراز انصاف هست همه پزشکانو با یه چشم ببینیم. باز هم ممنون از اطلاعاتتون و من متاسفم برای پدر ایشون اگر واقعا همچین اتفاقی افتاده در عوض هستن پزشکانی که ویزیت مجانی به افراد بی‌بظاعت میکنن تو همون ایرانش و یا تو افغانستان بلاخره مثل همه شغلها آدمهای خوب و بد داریم.پیروز و سلامت باشید نازنین.
  1
  18
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::] رفیق:با شما موافقم. ولی ما مدتی هست با هم کلنجار میریم. که آقا جون نمیشه تمام یک صنف رو با یک چوب زد. هیچ چیز مطلق نیست. ولی این دوستمون با خودش عهد بسته ,که با این خط و مشی واقعیت ها رو انکار بکنه! و فقط معتقد به اینه که من حرفام تلخه. البته در موضوعات دیگه ای هم ایشون همین دست فرمون رو دارن.
  11
  15
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
  ۳۷
  mehrdaduk - لندن، انگلستان
  پزشکان هم مثل قشرهاى دیگر هستن و خوب و بد دارن ، خیلى جوگیر نشید و متعصب بودن روى شخص یا کارى اون قشر رو خراب میکنه.
  4
  4
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  وای خدای من ! اسادیسمی مریض اخه یه کودک یا نوجوان چه لذت جنسی میتونه داشته باشه ؟؟ همچین افرادی فقط مرگ براشون خوبه
  1
  19
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  نظر شما چیست؟