سرقت ۶۰۰ میلیونی تجهیزات پزشکی

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش و تیزهوشی ماموران پلیس پاوه، سارقی که در تهران اقدام به سرقت مقدار زیادی تجهیزات پزشکی به ارزش ۶ میلیارد ریال کرده بود، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.
 
سرهنگ جمال سلمانی در جمع خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر، اظهار داشت: پس از اعلام شکایت مسئولان یکی از کلینک‌های پزشکی حوزه کلانتری ۱۰۳ گاندی تهران مبنی بر سرقت مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی گرانقیمت، پرونده‌ای در این خصوص به جریان افتاد.
 
وی افزود: متعاقب آن و با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این سارق حرفه‌ای، وسایل پزشکی مسروقه را به شهر پاوه منتقل و قصد دارد آن‌ها را از طریق مرز به خارج کشور منتقل کند.
 
سرهنگ سلمانی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پاوه به سرعت وارد عمل شده و با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم موفق به شناسایی مخفیگاه سارق حرفه‌ای شدند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری متهم مورد نظر اقدام و در بازرسی‌های صورت گرفته موفق به کشف اموال مسروقه از قبیل: دستگاه اکسیمتر (گیرنده ضربان قلب)، دستگاه کلونوسکوپی، آندوسکوپی، فشار سنج دیجیتال، ۸۰۰ عدد دستکش لاتکس و همچنین مبلغ ۱۵ میلیون ریال پول نقد شدند.
 
وی تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش تجهیزات پزشکی مسروقه کشف شده به ۶ میلیارد ریال می‌رسد.
+3
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟