جمله غیرمنتظره احمد خمینی به محمدعلی فردین:رازگشایی پسرفردین برای اولین بار ازآنچه بر پدرش گذشت

جمله غیرمنتظره  احمد خمینی به محمدعلی فردین:رازگشایی پسرفردین برای اولین بار ازآنچه بر پدرش گذشت
+80
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  محمدعلی فردین روحت شاد باش. ولی این گوینده زن چرا این طور حرف می‌زند؟
  5
  57
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۳
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  خیلی قشنگ بود فقط لطفاٌ به این خانوم بگین قبل از خوندنه این مطلب حتماٌ بره دستشویی که اینقدر تند تند سرو تهه قضیه رو به هم وصل نکنه .
  5
  42
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
  ۶۶
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  فردین کشتی‌ گیری که فیلم ساز و هنرپیشه شد. بخشی از فرهنگ دوستان این طور فکر می‌کنن نفوذ تاجرانی مثل فردین اثرِ منفی‌ به فرهنگِ سینما در ایران داشت ، ساختنِ فیلم گنجِ قارون آغازِ " فیلم‌هایِ آبگوشتی " در ایرانِ پیش از انقلاب است . البته محمد علی‌ فردین در این راه تنها نبود . حتی امروز هم اشخاصی‌ مثلِ " ده نمکی " راهِ فردین‌ها رو ادامه میدن و از ساختنِ فیلم‌هایِ "در پیتی " کوتاهی نمیکنند . این که فردین واردِ استادیوم شد و مردم براش ابراز احساسات کردن چیزی رو ثابت نمیکنه . وقتی‌ خمینی واردِ ایران شد از فرودگاهِ مهر اباد تا بهشت زهرا ، ایرانیان آمده بودن به استقبال . نتیجه چه شد ؟
  45
  19
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  ناطق نوری از بزرگترین سران مافیایی دنیاست. از جنگل های شمال گرفته تا زمین خواری در تهران. او علاقه و جنونی در مطرح شدن در ورزش های رزمی هم داره. علاوه بر کشتی ، انحصار قدرت در بوکس هم از ابتدا در دست داره. لعنت خدا بر او.
  2
  54
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::tabarzinn - اوپسالا، سوئد::]. دوست عزیز تشکر از مطلب آموزنده شما.
  8
  6
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حسادت!
  3
  1
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::tabarzinn - اوپسالا، سوئد::]. حرفتون در مورد سینمای آبگوشتی دهه 40 درسته ولی تقصیر فردین نیست جامعه آن را طلب می کنه سینمای یک کشور جدا از فرهنگ آن مردم نیست در آن دوران که فاصله طبقاتی زیادی هم وجود داره مردم فیلمهای فقیران خوب و مهربان در برابر پولدارهای بد و ظالم را ترجیح می دهند ولی این سینما دردهه 50 دیگه جواب نمی ده و می بینیم سینمای روشنفکری جای آن را میگه دیگه آن فقیر مهربان نیست بلکه می رود و از ظالم انتقام خونین هم می گیرد چون دیگه جو انقلابیه همانطور که سینمای دهه 60 سینمای جنگ و دهه 70 سینمای کمدی و دهه 80 سینمای سیاسی و فمنیستی و دهه 90 سینمای خشم و عصبانیت از جامعه است چون فرهنگ جامعه آن را طلب می کنه
  0
  2
  یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
  نظر شما چیست؟