پیشنهاد جالب زن زیبای کاخ سفید به ماله کش اعظم!

پیشنهاد جالب زن زیبای کاخ سفید به ماله کش اعظم!
+166
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  ثابت کردی عقل تو از عقل روحانی هم کمتره. آی کیو صندوق خامنه ای به ریال هست ولی اونا دلار میخوهند برای اقلام وارداتی ! اون پولهایی که توی بانکهای خارج دارند همه بلوکه هست برای همین میخواهند.
  125
  13
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  حسن روانی‌. اون چشمه زلال آب که گفتی‌. اوباما که باز کرد. یک قطره به ملت دادید؟ لیتر اول را که بیت رهبری سگ خور کرد. بعد هم هزاران مفت خور کوچک و بزرگ. بقیه آن را هم در مشگ آب ریختید.به حلقوم تشنه تخم و ترکه حسین ریختید. پس ما چی‌ ؟ حالا هم کسی‌ مخالف نیست .ولی‌ اگر اگر انگی به شرت شما نیست . بگذارید. رفع تحریم زیر نظر افراد بیطرف، وگرنه همه آن دوباره سرا از حساب آقا در می‌‌آورد. تازه آقا ۲۰۰ میلیارد داره، چرا از آنجا شروع نمی‌‌کنید ؟
  8
  107
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  از کجا می‌‌دانی .پول‌ها آقا بلوکه است؟ آخوند ولی‌ پای پول دزدی که وسط.خیلی‌ هم عاقل است. پول‌ها را توی بانک یوناتید آمریکا نگذاشته. یا سنگاپور است. یا دوبی. یا جزایر کایمان .یا سویس که دست فلک هم به آن نمی‌‌رسد. گذشته از این .دارو. مواد خوردنی. هرگز تحریم نبوده. این گود و این میدان. آقا ۱ میلیارد بکشد بیرون و بگوید. ماسک می‌‌خرم. همه آن هم سر از عراق .لبنان در نمی‌‌آورد. اگر کسی‌ یک کلام گفت. ؟همان سویس. آمریکا ۸۰ سال است. که کوشش شماره حساب نازی‌های آلمان بیرون کشد. حریف قانون بان کانک‌های سویس نمی‌‌شود. اصلا آقا پول هم بیرون نکشد. آقا یک زنگی بزند به بانک سویس .یک میلیارد به حساب .شرکت رخ. بزرگترین تولید کننده دارو در دنیا. ۲۴ ساعت دیگر همه چیز صادر می‌‌کنند.این‌ها رفع تحریم را برای ایران نمی خواهند. برای اقازده‌ها و خرس لبنانی است
  4
  55
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  نمیدونم توجه کردید یا نه ولی مدتهاست وزارت خارجه ایران در عمل تحرک و فعالیتی نداره، نه کسی دعوتش میکنه نه تحویلش میگیرن. انگار که وجود خارجی نداره. انگار دنیا فهمیده حکایت وزارت خارجه ایران مثل یون های خنثی در شیمی هستند. بودنش مهم نیست و نبودش را کسی احساس نمیکنه. این ماله کش اعظم بره بازار علاءالدین تهران کیس موبایل بفروشه فکر کنم بیشتربرای جامعه‌ مفیده تا این پست کذایی وزارت خارجه. رو که رو نیست مملکت کلا و رسما به .. کشیده شده نمیدونم با چه رویی از نظام دفاع میکنه.
  3
  51
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اخه تو مجبور خودتو اینجور ضایع کنی. در مورد چیزهایی که اطلاع نداری چیزی نگی سنگینتری،در ضمن در عصر اینترنت عجیبه انسانهایی با اطلاعات در حد تو پیدا میشن.ثروت خامنه ای به ریال است؟ هتلهای لوکس فرانکفورت در المان ،سهام خریداریشده از شرکت پورشه، ب ام و دربنز المان،هتلهای لوکسی در در کشورهای حوزه خلیج فارس و امارات خامنه ای و کره هاش دارند و توسط مزدورهاش اداره میشن به ریال هستند؟!
  7
  62
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. خوب اگر چیزهایی که نوشتی درست باشد باید تشکر کنم که چیزی به من میاموزی ( البته معنای آن این نیست که آنطور که نوشتی "هیچی" نمیدانم!!! شاید هم این توهین کردنهای تو لزوم تشکر را از بین ببرد! به هر عنوان) . لطفا رفرنس بده ( اگر عصبانی نمیشوی) بروم چک کنم ( همانطور که نوشتی در این عصر اینترنت رفرنس دادن باید آسان باشد!!!) .
  39
  8
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. قبلا گفته بودند پولها با اسم مجتبی در بانک انگلیس است! حالا تو میگویی در سوئیس است عیب ندارد ...اگر بانکهای سوئیسی با جمهوری اسلامی کار میکردند که اینا غمی نداشتند همه وارداتشون رو با اونها انجام میدادند! .
  41
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  آخه این کجاش زیباست؟ ببرینش تو حموم، قشنگ همه جاش رو خوب بشورین، بعد نظر بدین. باور کنید همش آرایش و بزکه.
  44
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  ۲۷ آوریل 2019 این مطلب را نوشتم. سفارت آمریکا در بغداد با انتشار بیانیه ای ثروت آیت الله خامنه ای را ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد کرد .سفارت آمریکا در عراق روز جمعه 26 آوریل 2019 با انتشار بیانیه‌ای در صفحه فیس‌بوکش نوشت، چهل سال پس از «حکومت آخوندها» و در زمانی که بسیاری از افراد ملت ایران به دلیل اوضاع اقتصادی ناگوار در زیر خط فقر زندگی می‌کنند، دارایی‌های رهبر ایران به تنهایی 200 میلیارد دلار برآورد می‌شود. اگر این خبر درست باشد این بدین معنی است که یک اخوند یک دلاری ۴۰ سال پیش اکنون ثروتمندتر از جفری پرستون بِیزوس (به انگلیسی: Jeffre Preston Bezos ثروتمند ثبت شده شمار۱ دنیا و مدیرعامل و مؤسس شرکت آمازون است که ۱۱۲ میلیارد دلار دارایی ثبت‌ شده دارد .اقای جفری بِیزوس از طریق شرکت بزرگ آمازون و علی خامنه ای (پیشوای مستضعفان جهان) از جیب ۸۲ میلیون ایرانی به این ثروت رسیده است که به احتمال گمان به یقین بیشتر ازجمع تمام ثروت اخوندها از پیدایش دین اسلام تا امروز در کل منظومه شمسی است. من که خدایش به معجزه اعتقاد پیدا کردم‌ إ
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  حسن خودت وراجی میکنی و میری جلو اگر یک خبرنگار ازت بپرسه علت تحریم چیه و چرا رفتید پای میز مذاکره اگر حق با شما بود و جواب بده
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. با اجازه این دوسمون نگونسار من به شما رفرنس میدم یکی از لوکسترین هتلها در شهر فراکنفورت آلمان متعلق به مجتبی خامنه ای است که در تبلیغاتش حتی کاتالوک دخترهای شرقی را هم به لیست خدماتش به میهمانهای پولدارش اضافه کرد، این هتل توسط جناب انصاری لهافکش خامنه ای اداره میشه، جناب مجتبی خامنه ای تنها در آلمان به اعتراف مجله جنوب المان "زود دویچه سایتونگ"ثرمایهای بالغ بر ۲۰ میلیارد دلر دارد که شام خرید ۵ درصد سهام شرکت پورشه، سرمایگذاری در هتلهای لوکس و بیمارستانهای خصوصی میباشد، در لندن کارخانه منتاژ اخوند درت دنیا در گرانترین مباطق شهر لندن که سوپر ستارها جرات دارن خونبه بخرن، یک نحله کامل توسط مجتبی جونتون خریداری شده،اونجا هم باز جناب انصاری لحاگکش خانواده خامنه انها را اداره میکنمه، خود جناب انصاری شهروندی طلایی انگلیس را خریداری کرده انهم با یک پول ناقابل تو جبیبی ۵ ملیون پوند!
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر در ایران دسترسی به سایت اوا تودی دارید تمام مدارک و حتی عکس ویلاهای شیک خریداری شده موجود است،من شخصا نمنوتوانستم این مسئله را باور کنم ولی در آلمان با توجه افرادی اشنا وقتی دنبال قضیه رفتم با این حقیقت تلخ که همه اینها واقعیت دارن برخورد کردم.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان::]. ممنون دوست عزیز .رفتم توی آواتودی ولی آدرس کاملش رو باید بدید چون نتوانستم پیدا کنم
  1
  1
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
  نظر شما چیست؟