عصبانیت دکتر محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص: دارو رو از وزارت‌خانه به ما پس بدین، نگران مرگ مریضاییم

عصبانیت دکتر محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص مراقبت‌های ویژه بیمارستان مسیح دانشوری از وزارت بهداشت:“دارو رو از وزارت‌خانه به ما پس بدین، نگران مرگ مریضاییم، وزارت بهداشت دارویی که تنها راه علاج بیماران کرونایی است را نمی‌دهد و به پزشک متخصص می‌گوید که چرا تجویز کردی؟”
+132
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  این فوق تخصص مملکت که در خط مقدم داره راهبری میکنه سرداره نه اون 4تا غربتی بچه سالی که جبهه رو به گند کشیدن و خیلی جوونارو به کشتن دادن و بعدش اومدن از ملت طلبکار شدن و ایران رو به نام خودشون و خانوادشون و فامیلشون زدن. خامنه ای تو در مقابل یه فوق تخصص پزشکی هیچی نیستی که حالا توله سگهات دارن اینها رو آزار میدن.
  31
  111
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  Harfe Talkhبیا به این انسانهای شریف هم بگو وطن فروش . مزدور هستی
  31
  51
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  احتمالا الان در بازداشت بسر میبرد و تحت شکنجه و بعد هم جسدش را به عنوان بیمار کرونائی به خانواده تحویل میدهند این کرونا برای شکنجه گران و دژخیمان راه کشتار مخالفان را هموار کرده لعنت بر خرمنی
  30
  63
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::] ادبیاتش که به پزشک فوق تخصص نمی خورد ! احتمالا در زد و بندش درصد نداده داروشو قطع کردن ! تو ساده هستی که فکر نی کنی این بفکر بیمارانش است ! این فقط بفکر جیب خودش است ! .
  66
  31
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بیمارستان مسیح دانشوری که دست دکتر ولایتی مشاور رهبر هست ، دیگه آش چقدر شور بود صدای مسیح دانشوری درآمده. پزشکان شایسته همیشه توی حاشیه هستن مثل ایشون فوق تخصص مراقبتهای ویژه هستن و باید مدیر بخش مراقبت ویژه باشه ، اما اون خانم دکتر مهرناز اسدی( که توی برنامه تلویزیون به علی ضیاگفته بود همه باید کرونا بگیرند ) مدیر مراقبت ویژه بود در حالیکه فوق تخصص مراقبت ویژه نداشت بلکه ریه داشت . وزارت بهداشت اینطوریه رابطه بجای ضابطه،نتیجه اینهمه تلفات کرونا
  24
  26
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. توصیه حقیر به شما. قرار بود. انسان باشیم و توهین نکنیم .پیشنهاد خود شما بود.اگر فراموش نکرده. این دوست عزیز "هانی‌ از اسلو" را تحسین کرده. چون این دوست عزیز "هانی‌ از اسلو" بنده حقیر را مورد انتقاد .که چرا اینقدر دنبال دردسر هستم و مرتب از این Harfe Talkh می‌‌نویسم. مشکلی با انتقاد ندارم. ولی‌ دو هفته است. که کوشش این بسیج سایبری را افشا -که کاری ندارد. بجز علما پزشگی را بدنام .و علما قم را با زبان بی‌ زبانی با هاله مقدس به خورد ما دهد. حالا یک دفعه Harfe Talkh شد مزدور ؟. دمکراسی و بیان عقیده خوب است. ولی‌ با ابلیس نمی‌‌شود.اشکال ندارد. ولی‌ خوب است که شناختی. به قول فارسی خود. یک مو از خرس کندن .هم یک غنیمت بزرگ است.
  22
  27
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::] بعضی از انسان‌ها درک حرف حق و تلخ را ندارند ! شما بی ادبی بمن نکردید هیچ وقت اما این جماعت با فهاشی فقط قصد توهین دارند چون‌یکنفر چیزهایی می بیند که اینها نمی توانند ببیند ! شما دشمن تر از من برای آخوند جماعت پیدا نمی کنی اما با تهمت بمن زدن‌جون دارم یک عده را رسوا‌می کننم و امکان‌داردد ‌یا شما یا از اقوامتان‌در این بین ذی نفع باشند نمی توان‌من را ساکت کرد. من در ایران‌علیه این جماعت چندین پرونده محکومیت دارم ! یعنی حتی در دستگاه قضا دزد رژیم قبول کردند‌اینها اکثرا دزد بی وجدان‌هستند اما ایم جماعت رجوی نمی خواهد قبول کند جون‌دنبال هم تیمی است‌و چه بهتر از طرفداران این جماعت! .
  25
  24
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]رفیق: اون کامنتی رو که دیروز براتون گذاشته بودم ابدا انتقاد نبود. بلکه یک شوخی و طنز بود. اتفاقا میخاستم جلوی کامنتم بنویسم>> شوخی>>. اگه دقت کنی نوشته بودم ! میپرسه کی بود کی بود من نبودم و بعد میری پشت بوته قایم میشی. در انتها نوشته بودم حواله ات به فاطمه دانمارکی. تاکید میکنم قصدم فقط یک شوخی بود و بس! میبخشی باید مینوشتم شوخی.
  13
  23
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  کشور را همین متخصصان باید اداره کنند نه روحانی شیاد و پیروان تروریستشون
  16
  26
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  مرتیکه پفیوز روحانی خائن. 20%بودجه کشور که قرار بود بمردم مستحق بدی چی شد؟اشغال دروغگو,چرا داروی درخواستی این دکتر را که یه هفته هست درخواست کرده نمیدی؟
  5
  19
  ‌چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  بهتر بود این دکتر بطور شفاف میگفت که منظورش چه دارویی می‌باشد که هم افشاگری با استناد باشه و هم شاید در خارج از کشور بشه به ایران حمایت کرد ، اما تا اینجا که من میدانم داروی ضد کرونا وجود ندارد ، بعبارت دیگر واکسن وجود ندارد ، در حد آزمایشی داروی مالاریا امتحان شده که سندی بر تاثیر مستقیم ندارد ، برعکس بیمار عوارض دیگر هم گرفته ، بسیاری از بیماران کرونا یا کوید ۱۹ خصوصا سالمندان مشکلات ریوی ، ذات الریه ، مشکلات کلیه پیدا می‌کنند که درمان خاص خود را دارد ، اما نمیشه اسم آن را داروی کرونا خطاب کرد ، یعنی اگه بیمار بعلت نابودی سیستم دفاعی نیاز به فلان انتی بیوتیک دارد ، این دارو ، داروی کرونا حساب نمیشه . به نظر من این پزشک متخصص ، تخصصی صحبت نمیکند
  2
  5
  جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
  ۴۹
  صدای زن ایران - پاریس، فرانسه
  این اقا دارد تخصصی صحبت میکند این دارویی که بر سرش دعواست ساخت ژاپن است و favipiravir نام دارد که روی چندین بیمار ازمایش شده و موفق بوده و اخیرا چین موفق بودن این دارو را تایید کرد. تنها مورد ی که هست اینه که عوارض جانبی این دارو هنوز شناسایی نشده و برای همین سازمان بهداشت جهانی هنوز نتوانسته آنرا تایید کند . د رایران هم این دارو امتحان شده و نیجه اش مثبت بوده ولی شایع است که رزیم از این دارو برای درومان مسئولین مبتلا به کرونا استفاده میکند و آنرا به بیمارستانها و در اختیار ملت قرار نمی دهد .
  0
  4
  شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
  نظر شما چیست؟