استاندار تهران: اتباع خارجی در ایران برای درمان کرونا رایگان پذیرش می‌شوند

انوشیروان محسنی بند‌پی،‌ استاندار تهران گفت اتباع خارجی ساکن ایران برای درمان کرونا در بیمارستان‌های دولتی رایگان پذیرش می‌شوند.
 
محسنی بندپی روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین‌ اعلام کرد: «طبق مصوبه ستاد ملی کرونا همه اتباع خارجی که در کشور زندگی می‌کنند، چنان‌چه دچار بیماری کرونا شوند، پذیرش آن‌ها در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود.»
 
او همچنین به طرح جمع‌آوری کودکان کار و معتادان متجاهر اشاره کرد و از توقف آن خبر داد. این مقام دولت دلیل توقف این طرح را «جلوگیری از شیوع کرونا» عنوان کرد.
 
محسنی بندپی در ادامه در زمینه اجرای طرح «فاصله‌گذاری اجتماعی» گزارش داد که طی روز گذشته هزار و ۳۷۶ خودرو در جاده‌ها برگشت داده‌ شده و همچنین ۳۳۹ واحد صنفی نیز به دلیل تخلف پلمپ شده‌اند.
+5
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  آخه بگو اتباع خارجی کیا هستن ؟ از آلمان فرانسه ایتالیا آمریکا؟ نههههههههههه از چین و لبنان و سوریه و غزه و فلسطین و عراق و یمن ووووووو . خاک تو سره غریب پرست و تروریست پرورتون . ولی فامیل ما که از کرونا فوت کرد همین یه هفته پیش ازش یازده و نیم میلیون گرفتین تا جسدشو ببرین دفن کنین . بعدش هم منت گذاشتین که ما هفت لایه کفن پیچیدیم و چرت و پرتایه دیگه . لعنت به ذات کثیفتون
  4
  21
  ‌سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  زپرشک
  1
  4
  ‌سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  شماها بهشون ویروس ندید درمان مجانی شون پیشکش. منظور اتباع خارجی این هندی پاکستانی, چینی و آفریقایی های گدا گدولند وگرنه اتباع کشور های غربی شما ناکسان را قابل نمیدونند.
  2
  6
  ‌سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  [::همایون شایان - اسلو، نروژ::]. فکر کنم منظورتون از غریب پرست در واقع غرب پرست هست وگرنه اینها غریب کش و ضعیف کش هستند. همانگونه که با یک اروپایی یا آمریکایی عکس یادگاری میگیرند و با افتخار به بقیه نشان میدهند ولی به یک همزبان افغانستانی فقیر یا کم سواد هر گونه توهین و تمسخری رو روا میدانند
  7
  4
  ‌سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
  نظر شما چیست؟