طرح پاکسازی غیر بومی‌ها از کلاردشت به دلیل شیوع ویروس کرونا

چون می‌دانند دقیقا در کدام ویلاها غیر بومی‌ها زندگی می‌کنند و به هر کسی حداکثر ۲ ساعت مهلت تخلیه داده‌اند.
 حرفی نیست، ما هم موافقیم که در دوران قرنطینه همه باید در خانه‌هایشان بمانند، فقط سوال اینجاست آیا با آخوندها و آقازاده‌هایی که در ایام کرونا به مازندران آمده‌اند هم همین رفتار می‌شود؟!
به عنوان مثال به شهرستان نور و... هم تعدادی از آخوندها آمده‌اند. آیا به سراغ آنها هم می‌روید؟ و یا اینکه آن آخوندزاده‌ها ویلاهایی در کنار ویلاهای تهرانشان در شمال هم خریده‌اند، پس چون مالکند، نمی‌شه آنها را از آنجا بیرون کرد و همچنین آخوندهایی که به کیش آمده‌اند، آیا با آنها هم چنین رفتاری می‌شود؟
+14
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  خوب یعنی چی ؟ ۱ ماه هست طرف اینجاست ! اینکه‌بدتر است می فرستیش بیرون! این مازندرانیها با توجه به اینکه تمام خرج و‌نان در آوردنشان از توریست است اما متنفر هستن از اینها و دنبال بهانه می کردند که یا بزندشان یا اول مثل عقده ای ها ماشین طرف را داغون‌کنند! تا دعوا می شود اول لگد به ماشین طرف می زنند از حسودی بد به خود طرف ! حالا طرف یه ۱ تومن بده حله به پلیس ! کاری باهاش ندارند!
  3
  27
  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  لطفا غیربومیها یعنی شهرستانیها رو از تهران هم بیرون بریزید. نمیشه که شهر ما مال اونا باشه شهرای خودشون هم مال خودشون. همون مازندرانیهایی که زمینهای دوزاری بالا کوهیشنو متری بیش از 1میلیون فروختن و اومدن تهران خونه و ماشین لاکچری سوار شدن و مثل ملخ تو تهران زیاد شدن برید درشونو بزنید برگردن خونه هاشون. بماند که به خاطر حکومت شهرستانی جمهوری اسلامی امثالشون اومدن تمام پستها شغلی رو هم با پارتی گرفتن. شرم آوره. هیچوقت زیاده خواهی شهرستانیها تو کت من نرفته و نخواهد رفت.
  9
  17
  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  خب قانون ...خیاری یعنی همین دیگه!
  7
  17
  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
  نظر شما چیست؟