ادعای یهود ستیزانه جدید رژیم ایران: «یهودیان بهایی شده، در دانشگاه آمریکا می خواهند سلاح بیولوژیک علیه ایرانیان بسازند»

رادیو پیام اسرائیل: در اوج مصیبت کورونا که هر روز صدها نفر قربانی می گیرد، حکومت اسلامی ایران دوباره به یکی از شیطانی ترین شیوه های ضد یهودی روی آورده و برای توجیه بی لیاقتی های خود در رسیدگی به شیوع کورونا، ادعای تازه ای مطرح ساخته و آن این که یهودیان، به مطالعات ژنتیک پرداخته اند تا شیوه های ابداع کنند که باعث نابودی ایرانیان و مسلمانان شوند.
 
خبرگزاری تسنیم که بیانگر دیدگاه های سپاه پاسداران و قشر متحجر رژیم است، دوباره به استفاده از واژه “یهودیان مخفی” روی آورده و ادعا می کند که این افراد که ظاهرا مسلمان شده اند، با شیوه های شیطانی به انتقام جویی می پردازند و به تحقیقات ژنتیک ادامه می دهند تا ایرانیان و مسلمانان را نابود کنند.
 
روی آوردن رسانه های حکومتی به این گونه تبلیغات زهرآگین و شیطان پرستانه، پس از آن است که علی خامنه ای، در موجه جلوه دادن بی کفایتی رژیم در رسیدگی به ویروس کورونا، ادعا کرد که ایالات متحده به شناسایی ژنتیک ایرانیان پرداخته و نوعی ویروس کورونا با همین خصوصیات تولید کرده که ایرانیان را برای همیشه مبتلا به ویروس نگاه دارد.

تسنیم ادعا می کند که تلاش برای شناخت ژنتیک ایرانیان، توسط گروهی موسوم به “یهودیان مخفی” و همچنین بهائیان ایرانی، در یک کانون پژوهشی ایالات متحده صورت می گیرد.
 
فرماندهان سپاه پاسداران نیز که ادعا کرده بودند بزرگترین نقش را در مبارزه با کورونا ایفا کرده و میکنند نیز، در هفته های اخیر از جنگ بیولوژیک دشمن و حتی جنگ شیمیایی و اتمی علیه ایرانیان سخن گفته اند – ادعاهای پوچی که هدف آن منحرف ساختن توجه مردم ایران از بیماری کورونا به سوی یک دشمن موهوم خارجی می باشد.
 
خبرگزاری تسنیم در گزارش افترا آمیز خود علیه یهودیان، ابتدا از آن چه که “یهودیان مخفی” نامیده اند نام می برد و می نویسد: «از دیرباز، یکی از مهم ترین فناوری های سیاسی – اجتماعی یهودیان خاص، کتمان آئین شان بوده است». تسنیم می افزاید: «این تکنیک آن ها، حتی در قرآن کریم نیز تشریح شده و آمده است». تسنیم برای اثبات این تئوری شیطانی، به نقل آیه ۷۲ از سوره آل عمران پرداخته است.
 
واژه “یهودیان مخفی” را حکومت اسلامی ایران درباره یهودیانی به کار می برد که در زیر فشار و تهدید جانی آخوندهای ماجراجو، ناچار به ترک دین خویش گردیده، ولی مخفیانه به آیین یهود ادامه داده اند. حدود یکصد و هشتاد سال پیش، آخوندهای مشهد با به راه انداختن یک فتنه مذهبی، دستور قتل یهودیان را صادر کردند و ده ها تن از آنان را کشتند و بقیه را ناچار کردند اعلام مسلمانی کنند، ولی آنان مخفیانه به اعتقادی دینی خود ادامه دادند و یهودیت را کاملا حفظ کردند و اکثر آنها امروز در ایالات متحده زندگی می کنند و علنا به یهودیت بازگشته اند.
 
رژیم ایران همچنین با به کار بردن واژه “یهودیان مخفی”، از فاجعه دیگری بهره می گیرد که در قرون وسطی در اسپانیا و پرتغال روی داد و آخوندهای متعصب مسیحی شمار زیادی از یهودیان را کشتند و بقیه را ناچار ساختند به مسیحیت روی آورند، ولی آنان و فرزندان و نوادگان آن ها به صورت پنهان به یهودیت خود پایبند ماندند. این افراد در اصطلاح “انوسیم” نامیده می شوند که به مفهوم “ناچار شدگان” است.
 
رژیم ایران در سال های اخیر در چارچوب تبلیغات گسترده ضد یهودی، از این رویدادهای ظالمانه به سوء استفاده سیاسی پرداخته و ادعا می کند که این یهودیان که ناچار به پذیرفتن دین دیگر شده اند، به انتقام جویی از بشریت پرداخته اند. این یک ادعای شیطانی برای موجه جلوه دادن آزار و کشتار یهودیان است که پیشینه دو هزار ساله دارد.
 
سامانه تسنیم با آوردن یک رشته افتراهای آخوندهای اسلامی در طول قرون، به این ادعا پرداخته که یهودیان بهایی شده، برای اجرای این توطئه دست اتحاد داده اند و شماری از بلندپایگان نظام سیاسی پیشین ایران افراد بهایی بوده اند و حتی ادعا می کند که رئیس ساواک بهایی بوده است.
 
تسنیم ادعا می کند که تحقیقات برای شناخت ژنتیک ایرانیان در دانشگاه استنفورد در ایالات متحده صورت می گیرد و عاملان آن، به گفته این سامانه، “بهای های شناسنامه دار امنیتی هستند که احتمالا هنوز در سطح بالایی اصالت یهودی بودن خود را حفظ کرده اند”. تسنیم در ادامه این مهملات می نویسد: آن ها خود را برای جنگ شیمیایی و بیولوژیک و اتمی علیه ایران آماده می سازند.
+7
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مطمئناً یهودیانی که بهایی شده اند قبلاً مسیحی بوده و پیش از اینکه از دین زرتشتی خارج بشوند مدتی به بودا و سپس برهما ایمان آورده بودند، لکن چون هرگز مسلمان نبودند آدم محسوب میشدند!
  18
  42
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  این حرفها مسخره است ولی یهودی ها هم بعد از جنگ جهانی دوم یک سور زدن به هیتلر.
  37
  13
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  سلاح بیولوژیک: اگر جنتی این ۲کلمه (سلاح بیولوژیک) را فورا بدون اشتباه گفت من ۵۰۰۰ دلار میدم بهش که با علی گدا برن کباب بخورن و سیخ کباب هم همون جاشون بکنن.
  15
  40
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  بدبخت بهایی !!! این بهایی ها آدم‌های خوبی هستن ! ما یک همسایه داشتیم بهایی بود یک دختر هم داشت ! بسیار مردمان خوبی بودند !
  10
  40
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. ما هم داشتیم. منتها اول جهود بودند بعد شدن بهایی. یه دخترم داشتن که با دایی خودش ازدواج کرد. اصلا هم بدبخت نبودند، وضعیت توپ.
  32
  6
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  ۴۰
  zarathushtra - تهران، ایران
  خجالت نمیشکشن از این همه یاوه گفتن و چرت و پرت گفتن.
  13
  11
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::] من فکر کنم این چیزی که شما می گویید در بهایی ها نیست ! این مربوط به ایران زمان‌کورش و داریوش است که با خواهر مادر هم ازدواج می کردند ! .
  16
  15
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. اونوقت اون دختر وقتی پسرش بدنیا آمد پسر داییش هم بود؟
  13
  5
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. این حرف خود بهاییان است: در آموزه‌های بهاییت تنها زن پدر است که محرم شناخته شده و بهاییان حق ازدواج با او را ندارند و مابقی مانند دختران، خواهران، خاله‌ها و عمه‌ها برای ازدواج و رابطه جنسی حلال هستند!
  17
  2
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  دو تا توضیح مختصر. ۱ از هر دین و ملتی که فکرش رو هم نمیتونید بکنید به آیین بهایی ایمان آورده اند، با دلایل مختلف مذهبی و اجتماعی. ۲ این غیر ممکن هست که بهاییان به ساخت سلاح دست بزنند، حالا میخواد بیولوژیکی باشه و یا کلاسیک. اینکار بر خلاف اصول و احکام آیین ما هست. تا به حال حتی یک مورد آن هم در هیچ کشوری در جهان دیده نشده. مسولان کشور باید قبول کنند که در مدیریت این بحران بسیار بد عمل کرده اند، با متهم کردن این و آن, این مشکل حل نخواهد شد. بهتره از جوامع علمی در داخل و خارج کشور کمک بگیرند و برای یک بار هم که شده فکر نکنند که عقل کل در همه امور هستند ! با احترام و مهر.
  8
  11
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. من از شما یه سوال دارم، آیا در دین حنیف شما دروغ و تهمت و افترا مجاز هست؟ در غیر اینصورت داری جاده جهنم رو برای خودت هموار میکنی عزیز برادر !
  8
  11
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  به نظر من ادم یهودی بهایی، نصاری ،هندو سگ پرست ، خرص پرست بشه ویی سقت پرست، علی پرست، حسین پرست ، خامنه ای پرست نشه!
  11
  8
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. من از شما یه سوال دارم، آیا در دین حنیف شما دروغ و تهمت و افترا مجاز هست؟ در غیر اینصورت داری جاده جهنم رو برای خودت هموار میکنی عزیز برادر !
  8
  11
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. بعد از مدتی فاش می شود کور و کچلهای نفوذی در سایت از سوی ملایان صد پدر عرعر. این ازدواج با محارم لابد در وطن تو که ایران نیست بوده نه ایران کورش و داریوش.
  12
  13
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  ولی اینرا قبول دارم انچنان ایرانیت در اکثریت برباد رفته که هر پاپتی از پشت کوهها که پایش به خارج و اینترنت رسیده هر توهینی را میکند ...بی پاسخ از سوی دیگران.
  13
  13
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::] بی سواد چهل پدر تاریخ بخوان ! در ایران باستان ازدواج با محارم می کردند که خون سلطنتی خارج‌نشود از فامیل ! بی شخصیت بی ادب! .
  8
  13
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. مجبورم که یک بار دیگه به سرباز جان بر کف حکومت جهل و جنون یاد آوری کنم که ما در قرن ۲۱ زندگی میکنیم و با یک سرچ ساده در آثار بهایی, دروغ و تهمت زشت شما در مورد احکام ازدواج بهایی آشکار میشه. این احکام شبیه احکام اسلامی هستند و از دختر عمو پسر عمو نزیکتر نمیشه ازدواج کرد. با تاکید به این موضوع که هر چه ازدواج دورتر، نزد پروردگار مقبولتر.
  6
  8
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  عزیزان دقت کنند که این سرباز جان برکف نظام، چطور رندانه سعی در منحرف کردن موضوع این صفحه داره که همانا مدیریت فاجعه بار شیوع ویروس کرونا در کشورمان هست با عواقب وحشتناکی که تا کنون در پی داشته و خواهد داشت. ولی مشکلی نیست، در این قسمت هم حاضر به مناظره هستیم به شرط آنکه این عزیز برادر مستد و با مدرک کامنت بنویسند. پر واضح است که لآقل در این زمینه چیزی در چنته ندارند. با احترام و مهر.
  6
  11
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  تو رو خدا ببینید بهائی ها به چه کتابی باور دارن (بند 106 تا 109): ادخلوا مآء بکراً و المستعمل منه لا یجوز الدخول فیه ایاکم ان تقربوا خزآئن حمامات العجم من قصدها وجد رآئحتها المنتنة قبل وروده فیها. #به آبی داخل شوید که هنوز استفاده نشده است، و جایز نیست که داخل آبی شوید استفاده شده و پرهیز کنید از نزدیک شدن به خزینه های حمام های عجم، کسیکه نزدیک به این خزینه ها می شود بوی کریه و متعفن آنها را از دور احساس می کند.#
  11
  0
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::Azadi9 - پاریس، فرانسه::]. چرا جوش آوردی کوکا؟ تو کتاباتون نوشته. زیر چی میخوای بزنی؟ مگه اسکلم که بخوام دروغ بگم، دختر همسایه ما که جهود بهایی بود با دایی خودش ازدواج کرد. ببخشید که نتونستم از تو حجلشون عکس یا فیلم تهیه کنم.
  12
  0
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۲
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. خوب عزیز برادر، مطلبی که شما نوشتی تنها یک بخش کوچک از بند ۱۰۶. کتاب اقدس هست و ربطی به بند های دیگه نداره! که به درستی مردم رو از استحمام در آب خزینه که قبل از شما چندین نفر دیگه از اون استفاده کرده اند منع میکنه. شما دوست داری زیر دوش و با استفاده از آب تمیز خودتو بشوری یا در آب کثیف خزینه !؟
  0
  3
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. نه عزیز برادر جوش نیاوردم، فقط بهت میگم دروغ ننویس، نیم کیلو باش ولی مرد باش ! وقتی مینویسی که این حرف خود بهاییان هست یعنی که داری دروغ مینویسی ! جواب بیت العدل بهاییان در مورد سوال در باره ازدواج با فامیل رو در کامنت بعدی بخوان تا یک بار برای همیشه جواب این سوال داده شده باشد. این پیام در۱۱ اکتبر ۲۰۰۹ و در جواب سوال یکی از بهاییان کانادا ارسال شده. سوال دیگری داشتی در خدمتیم برادر خرمالو !
  0
  3
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  بیت العدل اعظم به وضوح بیان داشته‌اند که یک بهائی مجاز نیست با مادر و یا پدر خود و با خواهر و برادر آنان و اجدادشان، و با برادر و یا خواهر خود و فرزند و فرزندزادگان آنان و با پسر و یا دختر خود و فرزند و فرزندزادگان آنان ازدواج کند. هم‌چنین ازدواج با طبقات مشابهی از خویشاوندان که به سبب پیوند ازدواج به وجود آمده - مانند نامادری، ناپدری، نادختری و ناپسری، یا عروس، داماد، مادر زن یا پدر زن و مادر شوهر یا پدر شوهر - و یا موارد دیگری که با پیوندهای قانونی و اجتماعی مانند فرزندخواندگی که موجب تشکیل یک خانواده مشترک می‌شود، جایز نیست. بهائیان، علاوه بر این ممنوعیت‌ها، باید مراقب باشند که بر خلاف رسوم و قوانین کشور محل اقامت‌شان عقد ازدواجی نبندند. اگرچه بیت العدل اعظم در حال حاضر از تعیین سایر خویشاوندان ممنوع الازدواج خودداری نموده‌اند، ولی مهم است که احبای عزیز در همه نقاط جهان این بیان روشن حضرت عبدالبهاء را مد نظر داشته باشند که می‌فرمایند: "در اقتران هرچه دورتر, موافق‌تر. زیرا بُعد نسبت و خویشی بین زوج و زوجه مدار صحت بنیهٴ بشر و اسباب الفت بین نوع انسانیست." -پیام۱۱ اکتبر۲۰۰۹
  0
  3
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::Azadi9 - پاریس، فرانسه::]. نه دیگه این نشد. شما داری توجیه و مغلطه میکنی. درست مثل اینکه یه پیرزن زشتی رو بخوای با آرایش و بزک به اسم دختر 12 ساله قالب کنی.
  0
  0
  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۶
  ۶۴
  Azadi9 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. نه پدر جان، اسم این کار مغلطه نیست بلکه با سند و مدرک صحبت کردن هست. شما جلوتر از دماغت رو ندیدی و با حکم منع ازدواج با زن پدر فوری از خودت پرسیدی پس بقیه فامیل چی شد ! در حالی که احکام ازدواج رو حضرت باب مفصل بیان کرده اند که خیلی شبیه احکام اسلامی هستند و چون احکام آیین بهایی مقدار زیادش احکام تایید شده آیین بابی هست دیگه مجدد تکرار نشده اند. این پیام بیت العدل نتیجه تفحص دراحکام بابی و بهایی هست. شیر فهم شد !؟
  0
  0
  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
  نظر شما چیست؟