برنامه تبلت مسیح علینژاد : از حرم لیسی تا سنگ‌توالت لیسی

از جمهوری اسلامی تا غرب و مقایسه بودجه مقابله با کرونا باربودجه نهادهای مذهبی
+61
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  samak - پاریس، فرانسه

  من دهاتی هایی را میشناسم که خیلی بهتر و دوست داشتنی تر از این خانم هستند. با ارائه یک دلقک بازی هیستریک نمیتوان جای خالی روزنامه نگاری سالم را که رژیم جمهوری اسلامی ایران دهانش را دوخته پر کرد. این خانم در بهترین حالت انتر پمپئو و در بدترین حالت انسانی ناشرافتمند تشریف دارند. آن سوی سکه مذهب رایج در روستا.
  71
  15
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  اینجوری که اینها پیش میرند به توالت لیسی حرم هم میرسند.حماقت این جماعت روانی پایان نداره.
  3
  57
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۴
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  ایران افتاده دست یه مشت حیوان
  2
  37
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تا حسین پرستی هست بدبختی و نکبت و اخوند هم هست
  2
  30
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  واقعیت جامعه ما چیه؟ ملایان با حکومتی بیابانی بر کشور ما مسلط شدند ۴۰ ساله خونِ ما رو مکیده ا‌ند. خوبا نمون رو یا آواره خارج کردند یا در زندانها نابود کردند. دعا نویسی و رمل و اسطرلاب و خرافات زشتشون رو جایگزین علم و دانش کردند. مردم ما نعشه داروی بی‌ تفاوتی‌ شدند دیگه فقط نگاه میکنند و نفس میکشند اما صدا از کسی‌ در نمیاد که اگر هم بیاد میبرند و میکشند...دنیا و قدرتها هم به ظاهر پشت ما و به واقع برای دلارهای نفتی‌ و دزدی این کثافتهای رذل چشمک میزنند.
  3
  36
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  هنوز دست بر نمی‌‌دارید؟ عنتر پمپئو ؟ هنوز سوسیالیسم یا سوسیلیسم اسلامی؟ کرنا شما را آدم نکرد؟ تازه این چه جمله است ؟ "دهاتی هایی" ؟ مگر دهاتی هایی آدم نیستند؟ فکر کردم در این میان یاد گرفتید؟ سوزیالیسم اسلامی وجود ندارد. و علی‌ اولین سوسیالیست جهان نبود. شریهتی. سروش. جلال ال احمد. سر شما کلاه گذاشتند. همان دهاتی هایی .که با تحقیر نام می‌‌بری. در میان درک کرد. علما پزشگی از علما قم عاقل تر هستند. شما هنوز اندر خم یک کوچه. مشگل شما این است.که می‌‌دانید. اشتباه کردید. در زیر عمامه آخوند .دنبال ازدی طبقه کرگر یا نجات مستضعفین می‌‌گشتید. ولی‌ از ترس.هنوز خزبلات آخوند‌ها را تکرار می‌‌کنید. باور ندرید. زندگی‌ خود را فنا کردید.هنوز دو دستی‌ چسبیده به استالین و امپریالسیت یا علی‌ با نج ال بلاغه. دیگر این کلمات اثری ندارد. کرنا همه را رسوا کرد. چه آخوند. چه مدافعه مستضعفین. چه مدافعه پرلتریا. اگر فراموش نکنم.لنین بود که گفت: عاقل کسی‌ نیست.که اشتباه نکند.عاقل کسی‌ است که درک کند.اشتباه کرده. و خود را اصلاح کند. فارسی عامه"... زدیم".نمی‌ خام قبول کنیم
  5
  17
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  کاسه لیسان رژیم جمهوری اسـ...، ساندیس خوران،ارتش سایبری نظام ، کسانی که ترس از افشاگری های این رژیم فاسد دارید و کسانی که هنوز بعد از چهل سال گول این آخوندهای کثیف رو میخورید که مخالفین نظام رو به جان هم بندازید، بشتابید فحاشی هاتون رو به کسی که نوک حمله رو به این نظام و مسئولین فاسدش داره آغاز کنید.
  2
  14
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  بله مسیح جان بخشی از سرمایه و پول مردم ایران خرج منبر ساختن برای قبرهای میشود که هیچ رابطی به مردم ایران ندارد و کسی هم در داخل ایران جرات این را ندارد بگوید این پولها و سرمایه ها چرا خرج گور عربهای میشود که دستشان تا ته استین در خون ایرانیان بوده ؟ واقعا" به غیراز خرافات و ویروس کرونا اخوندها چی دیگر به خورد ملت ایران داده اند که مردم جرات این را پیدا نمیکنن یکجا به پا خیزند ؟
  3
  15
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس

  حیف اسم خانم رو این ویروس کرونا نژاد گذاشت قیافه ویروسى و بدشکل مترسک نما شده بیشتر به شنبلیله خانم و آزاده جون و باقى ... سایت میخوره
  27
  4
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس

  مسیح آشغال نژاد
  29
  7
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  حرفهایت همیشه برنده باد مسیح عزیز!
  4
  18
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
  نظر شما چیست؟