مشاور امنیت ملی کاخ سفید: ایران باید به طور کامل بگوید که چه بر «باب لوینسون» گذشته است

صدای آمریکا :رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، گفت که ایران باید آن چه بر رابرت(باب) لوینسون گذشته است را به طور کامل شرح دهد.
 
مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز پنجشنبه هفتم فروردین در پیامی در توئیتر گفت: «همان‌طور که پرزیدنت ترامپ گفته است، ایران باید شرح کاملی از آن چه بر سر باب لوینسون آمده است را ارائه دهد.»
 
وی افزود: «در حالی که تحقیقات ادامه دارد، ما فکر می‌کنیم باب لوینسون ممکن است مدتی پیش درگذشته باشد.»
 
رابرت اوبراین گفت: «ایالات متحده از ایران می‌خواهد تمامی آمریکایی‌هایی که به ناحق در آن کشور زندانی هستند را آزاد کند. بازگشت آمریکایی‌هایی که گروگان گرفته شده یا به ناحق در خارج از کشور دستگیر شده‌اند، یکی از اولویت‌های اصلی دولت ترامپ باقی می‌ماند.» خانواده رابرت (باب) لوینسون، شهروند آمریکایی که از حدود ۱۳ سال پیش در ایران ناپدید شده است، روز چهارشنبه ششم فروردین در پیامی در فیسبوک از درگذشت او در بازداشت جمهوری اسلامی خبر دادند.
 
تنها ساعتی بعد از این که خانواده باب لوینسون، شهروند آمریکایی ناپدید شده در ایران،‌ از مرگ او خبر ​داد،‌ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده گفت که او نمی‌پذیرد که باب لوینسون مرده باشد: «نه من نمی‌پذیرم که او درگذشته باشد. همان طور که به شما گفتم اوضاع به نظر خوب نمی‌آید. اما من نمی‌پذیرم که او درگذشته باشد. آنها به ما نگفته‌اند که او درگذشته است. اما افراد زیادی هستند که فکر می‌کنند قضیه همین است.»
+30
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  ایران نه, جمهوری فسق و فجور. دقیقا باید زندگی را از این فرقه خناس و بی ناموس گرفت.
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اینکه واضح هست. یا بعلت شکنجه و یا کبر سن مرده است و جمهوری اخوندی دیگر نمیتواند او را معاوضه کند. اما چون اسمش میزند که یهودی باشد برای جسدش هم پول میدهند
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  فرار رو به جلوی آمریکایی . اینهاا بدون هیچ مدرکی می گویند طرف 11 سال تو ایران زندانی بوده بدون این که بگویند تو کدام زندان بوده چطور اینها انقدر جاسوس دارند که می توانند دو تن اسناد از ایران خارج کنند بعد نمی توانند بفهمند طرف تو کدام زندان نگه داری می شده ؟ بعد هم حالا گفتند مرده ولی نمی دانیم کی مرده کجا مرده چطوری مرده ! آدم یاد آن ماجرای هواپیمای پان آمریکن می افته که گفتند قذافی توی آن بمب گذاشته و این قذافی هر چقدر انکار کرد فایده نداشت و کلی تحریم علیه لیبی وضع کردند آخر سر قذافی مجبور شد مسولیت را بپذیرد و غرامت بدهد ولی گفت که من مجبورم شدم این اعتراف دروغین را بکنم حالا خدا می دانه آن هواپیما که توش تعدادی از جاسوسهای سیا هم بودند را کی منفجر کرده البته ایران دیگه تحریم دونش پر شده و فایده ای هم نداره که با یک دروغ دیگه باز تحریم کنند
  7
  2
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. ج.ا و قذافی ها تحت هیچ شرایطی قابل دفاع نیستند.این آشغال ها دشمن بشریت هستند،باید در دادگاه های صالحه(لاهه)محاکمه شوند
  1
  2
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۲
  ۵۲
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه. این اسم کاربری چند روز ساخته شده؟ بسیجی سایبری مزدور. فاطی شله چند اسم کاربری میسازی روزانه و چقدر حقوقت بالا میره برای هر اسم و کامنت؟.
  1
  2
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. امثال همان جاسوسانی که باعث دزدیدن 2 تن اسناد شدند حالا هم اطلاع داده اند که این بابا در زندان های ایران مرده است و انقدر هم برای دولت امریکا مهم نبوده تا او را بدزدند.
  0
  6
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
  نظر شما چیست؟