تنش بین ایرانیان مقیم امریکا

تنش بین ایرانیان مقیم امریکا
+100
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  ما مردم ساده لوح فکر میکنیم امریکا و کانادا و . با جمهوری اسلامی خوب نیستند ؛ با دست « پس » میزنند و با پا « پیش » میکِشند چون به نفعشونه که اون عوضی ها تو ایران حکومت کنند. تعداد آشغالای جمهوری اسلامی با پولهای میلیاردیِ اختلاس و دزدی تو کانادا و امریکا هر روز داره زیادتر میشه . کی به اینا ویزا میده ؟!!!! . همه چاله میدونی های قمه کِشِ دروازه غار و میدون شوش بودن ، اینو از الفاظ کثیفی که از دهنش دراومد میشه کاملأ فهمید . آخ که چقدر دلم میخواد سرنگونی اینارو ببینم
  17
  215
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  هیچی سره جاش نیست . چه داخله ایران چه بیرون . همه از دل و دماغ افتادن .
  12
  102
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۱
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  وا چقدربلا
  35
  13
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  این آشغالهای دزد سالها خون ما رو مکیدند و زندگی‌ ما سیاه کردند بسیاری از خوبان ما از کشور رفتند یا به زندانها افتادند اون وقت این کفتارها با پول ایران و مردم ایران اومدند و در آمریکا و کانادا زندگی‌ میکنند. حکومتهای آمریکا و کانادا به ظاهر کنار ما و در باطن برای دلارهای کثیف اینها چشمک میزنند. جونمون به لب رسید از ظلم این هیولاها. معلومه که مردم جون به لب رسیده اگر فحش ندن چه بکنند؟
  22
  148
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  بایستی به این سرسپردگان حکومت اشغالگر اسلامی با جدیت و حتا اگر پایش افتاد با خشونت برخورد کرد و فهماند که هیچ عددی نیستند و ثانیه های آخرشان نزدیک می شود، فرقی نمیکند در کجای جهان باشد.
  19
  100
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  رفقا: با پوزش! قباحت و شرم نه به .....حَستش, و نه به....! قباحَت در نَفحمیدن است. ببینید که این قبیل مردان چگونه خورده حساب حای شخصی خودشون رو , با فرحَنگ و شعورِ کرونایی خود , با فحاشی به زنان که حیچ نقشی در این ماجرا ندارن درمان میکنن! دوستان: سونامی و بلای طبیعی رو میشه سر براه کرد . ولی اَمان از این سونامی بی عقلی و نادانی.
  16
  78
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  این دعوا تقصیر مادر و خواهر و زن کدومشون بود؟ چون فحشها بیشتر نثار اونها میشد.
  14
  59
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
  ۷۸
  mahsoli - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اینجا کجاست که هم آمریکاست و هم همشون ایرانی هستن؟
  12
  36
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::mahsoli - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. لباس کارمند های والمارت تنشون هست، اما کدام والمارت هست که همه فارسی میفهمند؟
  13
  26
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  ۴۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::mahsoli - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. بی ادبی نباشه، ولی شما از لس انجلس آمریکا هستید. شما بهتر باید بدونین.
  14
  24
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  خامنه ای بیشرف و عقل کلهای نظام میگن اینها میخوان روی ژنهای ایرانیان کار کنن، اینقدر خوکزاده های شماهاس(که صد البته اونها کسی نمیدونه کجایی هستند و از چه تخمی) اونقدر دزد ها و ساندیس خورها با پول ملتدر امریکا و اروپا هستند که احتیاجی نیس بخوان بیان تو مملکت ژن بدزدند. خاک بر سر اون اشغالی که شروع کرد و اون توهین را هم قبو کرد سر کچل اون اشغال را تبدیل به توپ فوتبال نکرد.
  20
  22
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  خیلی بیشتر از یک تنش بود. کار هر دو خیلی زشت بود. هنوز با اون فرهنگ پایین چاله میدونی که تو ایران بهش تعلق داشتند، به سر می برند.
  14
  47
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۴۱
  sahandoglu - لندن، انگلستان

  فرقی نمی کند کجای دنیا و چند سالی در آنجا زندگی بکنید فرهنگ ایرانی همین ایت همین. ایران نیازی به تغییر حکومت اصلا ندارد با این فرهنگ و شعور چیزی عوض نخواهد شد .
  21
  45
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  این واقعیت مردم‌ایران‌است ! در کانادا ایران امریکا اینگلیس ندارد همه جا همین هستیم ! زن و مرد هم ندارد تا دعوا می شود به خواهر مادر هم توهین می کنیم ! این آزاده که از کمپ رجوی در آلبانی است همینتوری است دقیقا!
  14
  37
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
  ۳۵
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  وال مارت در کانادا هم شعبه داره. خدایا نمی دونم چرا ایرانیها اینطور هستند. اصلا با هم اتحاد نداریم در حالی که اقوام دیگر با هم متحد هستند و از هم پشتیبانی می کنند. البته این آخوندها هم فرهنگ ما را نابود کردند و هویت ما را گرفتند.
  13
  21
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران
  بدبختی این هست که ایرانیها تا دعواشون می‌شه به هم دیگه میگن تو جاسوس ایرانی جاسوس آخوندی خخخخ من خیلی ویدئو دیدم که تو خارج ایرانیها به هم زود میگن جاسوس ایران یا جاسوس آخوند
  4
  19
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
  ۵۱
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  - تعجب من بیشتر از کسی که این صحنه ها رو فیلمبرداری کرده و در معرض دید همه دنیا گذاشته. میشه گفت فیمبردار از کسانی که تو این کلیپ هستن بی فرهنگتره. در ضمن کسانی که ازشون بدون اجازه فیلم گرفته شده میتونن شکایت کنن.
  8
  5
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  عزیزان بیاین تعارف کنار بذاریم از استثنا ها هم حرف نزنیم. ما همینیم . سر ته یه کرباسیم . داخلی و خارجی با جمهوری بی جمهوری با سلطنت بی سلطنت ما همینیم . توی همین سایت با نظرات گل افشانمون بار ها ثابت کردیم
  0
  8
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  یارو توی این سایت میاد یه مطلبی رو اشتباه میگه که اصلا به آخوند و دین و اینا هم مربوط نیست وقتی من میام بهش درستش رو میگم و از من یاد میگیره بجای اینکه قبول بکنه و تشکر بکنه که از من یاد گرفته برمیگرده فحش میده رد میشه میره !!! خوب چه توقعی دارید؟ آیای لازمه راه دور بریم توی والمارتی که معلوم نیست اصلا اینا دعواشون از چی شروع شده!! اصلا اون کچله شبیه پاسدارا هم نبود معلومه سر یه چیز دیگه دعوا شده این یکی برگشته بهش میگه مامور آخوندی ! طبق معمول هم توی جامعه ایرانی هرکس زودتر یه برچسبی رو به دیگری بزنه برنده تر میشه! هرکس بلندتر فحش بده یا تعداد فحش در ثانیه بیشتری داشته باشه اون امتیازش بیشتر هست! اگه یکی فحش مادر بده از کسی که فحش خواهر میده سه امتیاز بیشتر داره!
  1
  9
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  یاد جوک اون طوطیه افتادم ...خخخخ دیگه معلوم شد هرکی تو امریکا کچل هست طرفدار جمهوری اسلامیه
  3
  5
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  دعوا که بقیه ملتها هم کم وبیش میگیرن. نکته اینه که این ایرانی که ایران خلاف واختلاس میکنه چرا توی خارج مثل امریکاخلاف نمی کنه ، در حالیکه همان ایرانی توی ایران انواع خلاف می کنه اما خارج که میره ادم میشه . پس به ایرانی یا غیر ایرانی بودن نیست ، به نظارت الکترونیک خارجیها مثل آمریکا هست که فرصت دزدی و خلاف نمی ده
  1
  0
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. دوست عزیز به این سیستم جامعه گفته میشه. منتها اشتباه نکن توی سیستم خراب تک تک افرادش هم خراب هستند منتها وقتی میرند ایزوله میشند توی یه سیستم درست قرار میگیرند نصفشون به خودشون زجر میدند و خودشون رو درست میکنند اون نصف بقیه همون خلافکار و درب داغون باقی میمونند
  1
  1
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. ضمنا فقط ایرانی هست که رکیک ترین فحش رو به هم میده . شما برو توی یوتیوب چرخ بزن ببین اروپایی یا امریکایی با هم دعوا میکنن حداکثر فحششون چی هیت بعد مقایسه بکن با این هیولاها که عملا با سفینه فضایی سوار شدند رفتند اونجای همسرشون رو فتح کردند برگشتند!!!
  1
  2
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] مهم اینه که اون نصف بقیه که خلافکارند نمی تونند اختلاس کنند چون همه چیز دیجیتال هست و کنترل میشه . حتی اسکناس تا چند سال دیگه حذف میشه کامل، دولت الکترونیک بطور کامل. شما مرتب می خوای انسانها رو تقسیم کنی به خلافکار غیر خلافکار ایرانی غیر ایرانی . جامعه دیجیتال کاری نداره شما ایرانی هستی انگلیسی هستی شما رو نظارت کامل میکنن، برای همین ان نصف خلافکار توی ایران خلاف می کنن اما توی غرب نمی تونن بخاطر دولت الکترونیک.
  2
  0
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. بله ولی شما یک نکته رو در نظر نمیگیری. در دو قرن گذشته با اینکه دولت الکترونیکی نبوده منتها رشوه و فساد در ایران بسیار از اروپا بیشتر بوده است.
  1
  2
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. الان رو با دو قرن گذشته مقایسه نکن الان با اینترنت براحتی میلیونها پول از این گوشه دنیا به ان گوشه خلاف میشه ، اینترنت بیاد خلافها خیلی زیاد میشه ، مگر اینکه مثل کره شمالی جلوی اینترنت رو بگیری برگردی به دو قرن گذشته
  0
  1
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  از این دعواها بین تمام ملیت ها در میگیرد و مخصوص ایران نیست! روزی یکنفر پیرزن بهائی را در فروشگاهی دعوت کردم به شب شعر ما بیاید. گفت تو با این ریش مزدور جمهوری اسلامی هستی! ریشت را بتراش و بهائی شو تا من بیایم و شروع به داد و بیداد و فحاشی کرد. ناگفته نماند که اکثریت هموطنان بهائی ما بسیار مودب هستند ولی من این فقره اش را هم دیدم. دو هفته قبل در لوس انجلس یک نفر یهودی (غیر ایرانی) بعلت ریش به من بند کرد که او را شستم و کنار گذاشتم چون سایکو پد (حالت ناهنجاری روانی) بود
  0
  3
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
  نظر شما چیست؟