حمله شبانه به یک روحانی با چاقو در تهران

رکنا می نویسد: شب دوشنبه ۴ فروردین‌ماه، هنگامی که حجت‌الاسلام رضا کریمی از مبلغان حوزه علمیه استان تهران در حال ضدعفونی معابر سطح شهر در خیابان تختی بود، فردی با چاقو به او حمله‌ور شد. او اینک در اتاق عمل تحت عمل جراحی چشم است.
 
به گزارش رکنا، گذشته دوشنبه ۴ فروردین‌ماه، هنگامی که حجت‌الاسلام رضا جعفری از مبلغان حوزه علمیه استان تهران، مدرسه علمیه امین و عضو گروه جهادی قرارگاه امام رضا  در حال گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهر در خیابان تختی برای مبارزه با ویروس کرونا بوده است، با مزاحمت فردی برای خانمی مواجه می‌شود و وقتی به آن فرد تذکر می‌دهد، فرد مزاحم که بعداً معلوم می‌شود، مست بوده است با چاقو به صورت طلبه زده و متواری می‌شود.
 
سید مصطفی موسوی برادر همسر این طلبه جهادگر اظهار داشت: شب گذشته زمانی که حجت‌الاسلام جعفری در حال ضدعفونی معابر همچون شب‌های گذشته بود، حدود ساعت ۱۱ شب مشاهده می‌کند، فردی داخل ماشین ۲۰۶ سفید رنگ در حال ایجاد مزاحمت برای خانمی در خیابان است که آن خانم نیز تقاضای کمک می‌کند.
 
وی ادامه داد: حجت‌الاسلام جعفری به این فرد تذکر می‌دهد که او از ماشین خارج شده و با چاقویی که در دست داشته به صورت او ضربه می‌زند که بر اثر این ضربه هم‌اکنون استخوان زیر پلک او شکسته است و بخشی از پلک نیز پاره شده، اما الحمدلله چشم آسیب ندیده است.
 
موسوی تصریح کرد: هم‌اکنون عمل جراحی روی چشم این روحانی در جریان است.
+234
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  دستش درد نکنه
  37
  275
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این هرزه آتش به اختیار بوده ، فضولی کرده ، تنبیه هم شده ، این آسیب هم برایش برکت است ، یک مدال شهید زنده ، جانباز ۷۵% بهش میدن و تا هفت نسل امتیاز ، سهمیه می‌گیرد
  30
  277
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  ای که لعنت خداوند بر تو باد، وحشی. این هست پاداش کسی که از جان خودش برای رفاه اجتماع مایه گذاشته؟
  215
  21
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  در جا داستان رو درست کردن یه عکس این اخوند فضول با کوله سمپاشی و داستان یک قهرمان در حمایت از یک زن که طلب کمک کرده و در ضمن این حاج اقا بایک نگاه کل بدن شخص مزاحم رو اسکن کرده و درصد الکل خون طرف رو اندازه گیری کرد. بجان ننه اش.
  9
  165
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
  ۴۳
  sakura - توکیو، ژاپن

  نه خانمی اونجا بوده! نه مزاحتمی ! فقط برای اینکه نفرت مردم از اخوند رو ماله کشی کنند و ضارب رو ارازل اوباش معرفی کنند مثل همیشه دروغ میگن!
  8
  179
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  آخه آآآدَم : چرا میخایی۲ کار رو حَم زمان انجام بدی؟ یا ارشاد و تذکر, یا سمپاشی. با این کارِت یک تخت بیمارستان رو از بیماران کرونایی گرفتی.
  9
  117
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
  ۴۹
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  متاسفانه این آخوندها اینقدر در این چهل سال به مردم ظلم کردند که اگر در موردی مثل این یک آخوند جوان کار مثبتی هم انجام دهد باز مردم از کتک خوردن او ابراز خوشحالی میکنند. به هر حال در اینکه معابر را ضد عفونی میکرده کار بدی انجام نمیداده و یا اینکه احتمالا قصد نجات دختری از دست یکی از این اوباش را داشته کارش مثبت بوده البته به شرط واقعیت خبر
  12
  89
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  سزای کسانی که با جان و اموال یک ملت و تمدن برای سالیان سال بازی کرده اند
  10
  101
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  نفرت پنهانى که از این طبقه بین اقشار ملت وجود داشته و دارد، بتدریج آشکار شده و یقینا دودمان آنانرا برباد خواهد داد . تنها راه فرار از سرنوشتى دوزخى، که بدست مردم جان به لب رسیده براى آنان رقم زده خواهد شد اینست که از هم اکنون این پوشش شیادى را کنار گذاشته و به کارى آبرومندانه بپردازند. مطمئن باشند که در لحظه قیام مردم، هیچ قدرتى نخواهد توانست آنان را که در این لباس مانده اند از دست خشم ملت نجات دهد.
  6
  91
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  سریع یه انگ به طرف میچسبونن چون الان الکل آزاده طرف مست کرده با چاقو حمله کرده . نه آقا جون اینجوری توجیه نکن . بگو آخوندک ما فضولی کرده و طرف هم حقشو گذاشته کفه دستش . دمش گرم .
  6
  96
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  خودش روحانی اش به نوامیس مردم دست درازی کرده و جوابش را گرفته
  7
  74
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این مردک پفیپز به گفته شاهدان چند جوانی را که در خیابان در حالم حرف زدن بودند مخاطب قرار میده و میخواد اونها را ارشاد کنه،مگنه .... خودش سفارش میکنه، جوانها هم راه کربلا را بهش نشون دادند.
  3
  75
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  باز مظلوم نمایی اینا و صحنه سازیشون شروع شد.
  3
  77
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد

  چی شد یک عده که از فرهنگ اصل ایرانی دم میزنن از این حرکت حمایت میکنن। به جای چاقوکشی و توحش خرافات را از زندیگت بیرون کن،آخوند خود به خود میشه هیچ کاره
  45
  23
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. فاطی! داداشم از ایران پیامک داد!. میگه منم خودمو مثل فاطی حس میکنم٫ نوشته [قرنطینه ایم چند وقتیه حس اخوند بودن دارم تو خونه مفت میخورم ، میخوابم ، زر مفت میزنم ، هیچ خاصیتی هم ندارم]. مثل داداشم میمونی فاطی
  4
  68
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران

  بیشرف قصر در رفته دفعه دیگه باید از ......فاطمه زهرا خاطرت جمع خلاصه ....
  4
  32
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  [::golden remix - استکهلم، سوئد::]. دوست عزیز اگر اکثرکاربران اینجا بر ضد این اخوند نظر دادن به این معنا نیست که از چاقو کشی و مزاحمت برایه ناموس مردم طرفداری کردند قضیه اینه که اصل داستان برایه کسی قابل باور نیست چون دروغ و مظلوم نمایی در چنین مواقعی از این انسان نما هایه بی وجود چیز تازه ائی نیست.
  4
  33
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این فرد مهاجم مزاحم یک خانم بوده ولی شما اخوندها 41 سال است مزاحم تمام مردم کشور هستید و هم ویروسی هستید خیلی بدتر از ویروس کرونا , پس دست مریزاد میگویم به این مهاجم!
  4
  39
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  سر تا پای این سناریو ساختگی هست. اخوند چاقو خورده ولی بقیه اش دروغ هست
  1
  25
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  آخوند جماعت در آن واحد داستان میسازند تا خودرا حق به جانب جلوه دهند همانند رهبرااسلام در آغاز ابداع دین اسلام که در هر شرایطی به نفع خودش آیه در میکرد
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  فردا که صاحبان اصلی ایران, کشور را اداره کنند. نسل آخوند با نسل دایناسورها همراه خواند شد. نگر تا چه کرده است این ست مرد. هرآن کس، که بدی کرد، کیفر برد. همه این جنایتکاران پست سرشت را نه در پشت بان مدرسه رفاه. و نه کمی آنطرف تراز پایگاه نظامی سنندج. بلکه دردادگاه نورنبرگ خاوران ها به داد درسی دعوت خواهیم کرد. اتهام ? "جنایت علیه بشریت" إ.
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. من با سیاست کاری ندارم ولی ادم چقدر باید نفهم باشه که به فرد مهاجم حق بده.ادم کامنتای ایرانی ها روکه درا ینجا میخونه حالش بهم میخوره.
  7
  1
  جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان. دوست گرامی زندگی در آلمان و سر زدن به این سایتها و خواندن کامنتها نوعی کار سیاسی میباشد در ضمن کسی به شما نامه فدایت شوم نداده که بیایی و کامنت هارو بخونی !!!
  0
  0
  شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  نظر شما چیست؟