اعترافات هولناک یک قاتل: سیم برق را به بدن زنم وصل کردم و تمام!

مرد تحصیلکرده که به‌خاطر اختلاف با همسرش او را به قتل رسانده بود صحنه این جنایت را در حضور بازپرس و تیم جنایی پلیس بازسازی کرد.این مرد جوان که مدرک دکترای «آی‌تی» دارد ظهر روز جمعه ۱۵ بهمن با نقشه‌ای از قبل طراحی شده دختر جوان را کشت و خانه را به آتش کشید.
 
به گزارش ایران، وی در حالی که صحنه قتل را بازسازی می‌کرد به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: من و همسرم در سال ۸۵ در یک دانشگاه درس می‌خواندیم. ۴ سال قبل او را عقد کردم، اما چون خانواده‌ام در شهرستان زندگی می‌کردند من در خانه پدری همسرم زندگی می‌کردم.
 
قرار بود بعد از عروسی به خانه خودمان برویم. من شرکتی داشتم که همسرم در آنجا نیز کار می‌کرد. اما بیشتر اوقات به من می‌گفت: چرا با خانم‌های همکارت حرف می‌زنی و شوخی می‌کنی. به من مشکوک بود. از دستش خسته شده بودم و به فکر قتل افتادم روز حادثه خانواده‌اش به شهرستان رفته بودند
 
ما تنها بودیم روی تخت خوابیده بود که کابل برق را به او وصل کردم و او را کشتم بعد از کشتن المیرا می‌خواستم خودکشی کنم، اما ترسیدم و پشیمان شدم. خانه را هم آتش زدم تا سرنخ‌ها را از بین ببرم. بعد خودم به پارکینگ رفتم تا کسی به من شک نکند.
 
به دستور بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، مرد جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
+8
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  کلیه ی این جنایات برامده از دین عرعری است که در تحقیر زن حرکت نجومی داشت و در سروری مردان قاتل و شهوتران نیز حرکت نجومی و می بینیم چه شد . زندگی یعنی تحرک مثبت نکته یی که رضا شاه پیمود در اغاز برای امام حسین گل بر سر میمالید ولی در سالهای بعد به چنان پیشرفت فکری رسید که از قبول وجود خدا سر باز زد و به سوی دنیای نوین گام برداشت که سردمداران غرب وحشی بهمراه خیانتکاران داخل او را از مسند قدرت بزیر کشیدند البته با هلهله ی شادی قسمت بزرگی از ملتی که تنها نام ایرانی بر خود داشتند و مغزشان اکنده از فضولات دین عرعری. نباید گفت هر ملتی لایق حکومتیست که بر او حاکم است چرا چون پسرش که گام معتدلتری از پدرش را داشت با تعدادی عر عر اسلام دیگر بنام مجاهد و تعدادی مارکسیست اسلامی بنام توده ای و کله خران اخوند طلب این روز را ساختند که سوسماران عرعرنژاد بنام اخوند بر جان مال و ناموس مملکت حاکم و فاجعه ادامه دارد با حوادثی چون این. که با بهانه های واهی همسر دختر و مادر خود را می کشند انهم با افتخار.
  7
  14
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.