جوانی که آخوند مبلغ طب اسلامی در بیمارستان با او ملاقات کرد، بر اثر کرونا درگذشت

 تصویری از مرتضی کهنسال، آخوند مدعی طب اسلامی در بیمارستان و در کنار محسن شریفیصدای آمریکا :برخی از گزارش‌ها حاکی از صدور حکم بازداشت آخوندی است که با ادعای توانایی درمان بیماران کرونا با استفاده از طب اسلامی به بیمارستانی در استان گیلان رفته بود.
 
در پی انتشار خبر جان باختن یکی از بیمارانی که «مرتضی کهنسال»، آخوند مروج طب اسلامی، با حضور در بیمارستان مایعی را به صورت او مالیده بود، وبسایت «گیل خبر» دوشنبه ۴ فروردین از صدور حکم بازداشت این فرد خبر داد.
این وبسایت که اخبار استان گیلان را منتشر می‌کند، همچنین نوشت: «محسن شریفی از جوانان ورزشکار انزلی» که آخوند مروج طب اسلامی در کنار او در بیمارستان شهید بهشتی انزلی حاضر شده بود، درگذشت.
 
از سوی دیگر معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری گیلان به ایرنا گفت: «هر شخصی با هر لباسی و با هر نگاه درمانی و پزشکی وارد بیمارستان ها و مراکز درمانی شود و مداخله درمانی و غیرقانونی کند، براساس قانون مجرم محسوب می‌شود.»
با این حال رسانه‌های استان گیلان می‌گویند مرتضی کهنسال هنوز بازداشت نشده است.
 
روز شنبه پس از انتشار ویدئوی حضور دو آخوند در بیمارستانی در ایران که بدون ماسک و تجهیزات در بخش نگهداری بیماران مبتلا به کرونا حاضر شدند و یکی از آنها مایعی را برای درمان دورِ بینی بیماران میمالید و آن را «عطر پیغمبر» می‌نامید، سازمان نظام پزشکی آن را «مصداق بارز تشویش اذهان عمومی» دانست.
در هفته های اخیر، علاوه بر حضور مدعیان طب اسلامی در بیمارستان‌ها، حضور تعدادی از آخوندها و مداحان در مراکز پزشکی و درمانی و نوحه خوانی و روضه خوانی آنها در بخش بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ایران، که با حمایت نهادهای حکومتی صورت گرفت، انتقادات بسیاری در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.
+61
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  از روزیکه شاه رفت وآخوند اومد ملک الموت همنشین ملت ایران شد ،این بدبخت تو بیمارستان هم از دست آخوند در امان نموند
  12
  97
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  زمانیکه این گوساله وارد بیمارستان میشد,نگهبانی,پرستاری زمین شوری,پزشگی نبود جلویش را بگیرد؟خانواده شخص متفی باید از دادسرا برای این یابوی مفتخور تقاضای قصاص کنند
  12
  90
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  زمانی که‌ مسیح آمد جهودها با او بد شدند ‌چون‌دکانشان را تخته کرد و‌خوب در امدشان از مریدان کم می شد! البته این آخوند خل و جل که دیوانست اما پزشکان ایرانی به دلیل اینکه این چرند می‌گوید با او‌بد نیستند اگر زدو‌بند‌کند با هاشون مطمئن باشید نسخشم می بوسند و روی چشم می گذراند مانند تمام زدم بندهاشان با داروخانه و ردیلوژی و آزمایشگاه و بیمارستان‌ها ! این بی وجدانها می ترسند دست دوتا بشود کمتر خون بمکند‌چون‌اخوند‌۴۰ًدرجه تب داشته باشد یک درجه به کسی نمدهد و با این پزشکان بی وجدان زد و بند نمی کند و تک خوری می کند!
  115
  23
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. با وجود امثالی مثل شما ما نیازی به آخوند نداریم.خودکفا شدیم.
  15
  98
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
  ۴۷
  hovakhshatare - تهران، ایران

  آدم سالم هم از دیدن قیافه کریه این‌ها قبض روح می‌شه چه برسه به بیمار.
  13
  59
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
  ۴۰
  Pir00z - آخن، آلمان
  اینا اینقدر بیشرف و پررو تشریف دارن که بخاطر فوت همین بنده خدا چنان بهونه ای در میاره که رو سر همه ما چمن سبز میشه
  12
  17
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  باید بجای آخوندبازی به سازمان بهداشت جهانی عمل می کرد چون این سازمان آنها را اعلام می کنه مثلا آب می خورد ، خیلی زیاد آب می خورد . همچنین چون ورزشکاره اکه رژیم غذایی داشت ان را می شکست و غذا می خوردحتی اگه گرسنه هم نبود باز غذا می خورد
  20
  3
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۹
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. آزاده عزیز کاشکی میشد به شما هزاران لایک داد .خوب کامنتی براش نوشتید . این طرف بیماره و سراپای وجودش عقده ست . خوشبختانه درمانی هم نداره بیماریش . چون عقده تک تک سلولهاش رو درگیر کرده .
  15
  53
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۱
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::senator x - تهران، ایران::]. سناتور جان شما دیگه چرا این حرف رو میزنید ؟!! . حراستی های بیمارستان ها تمامأ سپاهی و بسیجی هستند و خود آشغالشون اینارو میارن . طفلکی پرستارها و دکترا مگه میتونن حرف بزنن!!!
  12
  14
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. دقیقا. متاسفانه هیچ امیدی بهش نیست.
  12
  39
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::Anisa - ونکوور، کانادا::] شما نمی خواهد درباره سلامتی من نظر بدهید ! فعلا در جامعه ....ایرانبان‌کانادا دست و پا بزنید کفایت می‌کند! بعدشم امشب ۲ پتو بکش سرت کانادا می شود -۴۰! شما مشکلتان این است که فکر می کنید هنوز ۴۰ سال پیش است و ما همان ایرانیان قدیم هستیم و چون من حقیقت را می گویم این آزاده که از فرقه رجوی هست و تو آلبانی با رفیقاش نقشه...... نه خانم محترم مردم ایران عوض شدند اکثرا و الان نه تنها در قشر پزشک و پرستار بلکه در اکثر قشرها همه بفکر پول هستن و حالا این پول را چطور در می آورند یا خون چند نفر را میمکند مهم نیست برایشان ! فقط همین ! چشماتون را باز کنید! .
  112
  18
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران

  ::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان. تو باید خیلی پست و رذل و بی بته باشی که پرستاری که با چندرغاز حقوق و چندین ماه کارانه معوقه و هفته ها محروم از دیدن بچه ها و خانواده اش را مثل خودت میپنداری. پرستاری که در بدترین شرایط جنگ و تحریم و کرونا تو کشورش مانده و مثل تو فرار نکرده. ننگ و شرم بر تو
  9
  77
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. خانم ناهید نوشاد از پرستاران بازنشسته گیلان که به تازگی بازنشست شده تا بقیه عمر با عزتش را به استراحت بگذراند وقتی دید هم همکارانش و هم بیماران به کمک نیاز دارند از دوماه پیش به کار برگشته بود که متاسفانه به کرونا مبتلا و هفته پیش دار فانی را وداع گفت. او می توانست اگر نه به خارج که در خانه بنشیند و از حقوق بازنشستگی در کنار خانواده اش گذران کند. اما وجدانش اجازه نداد که مثل تو منفعل بماند. حال امثال تو که وجود بی وجودت را برای چتدرغاز سوشیال انگلیسی ها به اجنبی فروختی حق نداری که در مورد آنهایی که در ایران ماندند و جان میکنند اظهار فضله کنی. بی راهه نگفتند که <کافر همه را به کیش خود پندارد>
  11
  72
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::] اولا من با پیر زن‌دهن بدهن‌نمی شوم فقط یکبار جوابتان را می دهم که شاید این آخر عمری آن چشمتان باز شود. هر چی هم گفتی لیاقت خودت هست که شخصیتت در ایران جز فهاشی و خشونت ....چیزی نیست. انگلیس سوسیال ندارد بنفیت دارد می دانم خیلی دلت بال بال می زند بیای اینجا بگیری اما مادر بزرگ از شما دیکه‌گذشته ! . چشمت را باز کن و حقیقتی که می گویم در مورد‌این جماعت را ببین . کبک نباش سرت در برف باشد فکر کنی دنیا همین دور برت است که همه چیزش سفید است!
  95
  12
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. .... زیادی نزن عقده ای.معلومه اینقدر تو سری خوردی و خوار شدی اینقدر عقده ای شدی بینوا.شغلت چیه ؟ احتمالا با حداقل حقوق مجبور شدی بیگاری کنی و بخاطر بیعرضگی ذاتیت داری میترکی که تو همون انگلیس حتی پناهنده های ظاهرا بیکار برای خودشون زندگی مناسبی درست کردن و همه چیز دارن اما توی کودن عرضه هیچی نداشتی و‌حالا ۲۴ ساعته تو‌این سایت ول میگردی ..... میکنی و پاچه میگیری.
  13
  93
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::kadash - استکهلم، سوئد::] مشخصه خوب در آلبانی شما دارو دسته فرقه رجوی نشستین یک‌مرتبه حمله سایبری می کننین! حتی اگر راستم‌ بگویی باز شرف دارم به تو‌پناهده‌در آلبانی که هیچ هویتی نداری ! .
  42
  12
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::kadash - استکهلم، سوئد::] یعنی پست بالا نیامده هنوز ۶۰ لایک در پستی که در بایگانی هست گرفتی ! این یعنی ما ۶۰ نفر در آلبانی نشستیم داریم پای کامپیوتر در یک سوله جان می کنیم . سایت فردا این موضوع را لطفا بررسی بفرمایید! این افراد مخرب هستند! .
  43
  13
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. [::kadash - استکهلم، سوئد::]. دوستان عزیز ازتون ممنونم . سپاسگزارم که تو دهنی محکمی به این بی وجودِ عقده ای harfe talkh زدید . این بشر خیلی عقده ای و بی شعوره .
  12
  36
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. معلومه از فرقه رجوی هستی تو‌در آلبانی با دوستان ازدواج سازمانی کردی !
  44
  10
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا
  اینهم نشانه‌ای دیگر از درست کردن کرونا توسط سپاه و با همکاری حوزه علمیه قم و بیت رهبری که انسانهای بیگناه را مانند موش آزمایشگاهی ،آزمایش میکنند، همه چیز مهندسی شده است. مرگ بر رژیم اخوندی فاسد و جنایتکار
  11
  4
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. برو روانپریش منتال،رجوی خره کیه؟ نکنه اومدی با گفتن این حرف حمایت و لایک جمع کنی و‌اعتباری به کامنتهای سرشار از عقده و نفرتت که منفی بارون میشه بدی؟ تو اون انگلیس روانشناس مفتی دولتی پیدا نمیشه بری؟ چون وضعت خیلی خرابه،تو همه مطالب داری پاچه میگیری،همه اخن‌ و تو‌ خوبی؟؟ آدم کمبود داره عقده ای،معلومه روزگار سیاهی داری بیچاره...
  8
  39
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::kadash - استکهلم، سوئد::] فعلا آلبانی باش تا از آنجا هم با ..... بندازت بیرون .....اسکیزوفرنی ! آرزوت هست بری سوئد پیش رفیقای رجویت! .
  35
  8
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. ههه همه ازت متنفرن اینجا،به چه امیدی میای کامنت میزنی باز؟ آدم عقده ای منفیگرای شکست خورده،از بس نفرت پخش کردی و پاچه گرفتی تو هر مطلبی دیدم کاربراها حالت رو گرفتن و نظراتت زیر منفی ها دفن شده 😄 خسته‌ نمیشی ؟ سوئد که رات نمیدن،ولی تو انگلیس دوست و آشنا دارم اگه قول بدی دیگه عقده ها تو بروز ندی و توبه کنی،میبخشمت و میتونم بگم لااقل یه کار بهتری بهت بدن اینقدر فشار بهت نیاد و از ایرانیا کینه و عقده ندلشته باشی .آی دی خوبی داری تلخ مثل گوشت و خلق و خوت
  6
  32
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::kadash - استکهلم، سوئد::] تو‌مریض اسکیزوفرنی فکر کردی مردم خر هستن ؟ تو هنوز در فکر لایک‌و دیسلاک‌هستی پناهده‌بی هویت ! خیلی دلت می خواهد یک گوشی موبایل داشته باشی اما نمی کذارند در آلبانی ! داری آنجا می پوسی ! فعلا با ۶۰ًای دی که ساختی حمله سایبری کن! تو در هفت آسمان یک ستاره نداری ! انگلیس را از نقشه باید بگی کجاست ! نمی خواهد برای کن‌کار پیدا کنی ! مراقب باش ترکت نکنن که بنفیتت قطع می شود ! خیلی دلت می خواهد لای خیار و کوچه بیای اینجا اما نمی تونی ! شرمندت پول مالیات میدم‌که از امثال اسکیزوفرنی مثل تو دور باشم ! بمان آلبانی فعلا و سعی کن‌زبانسان‌را یاد بگیری ! شاید آن دنیا بکارت آمد! .
  32
  6
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. ای جانم،زدم تو هدف.زخمها و عقده هاش بیش از پیش سر باز کرد 😄 عقده ایه بیچاره هنوز تو فکر داشتن موبایل و این چیزهای ابتدایی گیر کرده 😄 انگلیس که شنیدم زرنگ باشی پول خوب جمع میشه؟ چرا تو اینجور عقده پیدا کردی پس؟ راستش حال و ‌روزت ترحم بر انگیزه.بیگاری میکنی بینوا؟ بسپارم چند تا بچه ها انگلیس یه پولی جمع کنن،یا با خیریه ای جایی تماس بگیرن بیان ببرنن روانکاوی شاید مداوا بشی،اینجوری پیش بره از عقده سکته مغزی میزنی و یه سوند میره جلوت و یه لگن هم وصل میشه زیرت رو ویلچر دیگه‌نمیتونی کامنت نفرت بزنی ها! از ما گفتن بود.
  2
  16
  ‌چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
  نظر شما چیست؟