خبر فوت «حامی صدور حکم بریدن دست‌وپا و زجرکش کردن معترضان۹۸» به دلیل ابتلا به کرونا

فرارو: خبر درگذشت یکی از مفسران قرآنی به دلیل ابتلا به کرونا تکذیب شد.
 
به گزارش ابنا، خبری که روز گذشته یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ مبنی بر درگذشت استاد ابوالفضل بهرام پور بر اثر بیماری کرونا منتشر شده است، صحت ندارد.
 
خبرنگار ابنا در تماس با فرزند این اندیشمند قرآنی، از میزان صحت این خبر کسب اطلاع کرد؛ که وی گفت: «استاد بهرام پور حدود ۲۰ روز است که به بیماری مبتلا شده اند و اکنون در دوره نقاهت هستند.»
 
حجت‌الاسلام "وحید بهرامپور" افزود: هم اکنون حال ایشان بهتر است.
 
شایان ذکر است روز گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه ابوالفضل بهرام پور به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
 
بهرام پور از قرآن پژوهان معاصر است که از سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در تالیف کتب درسی در زمینه‌ی مسائل قرآنی و دینی مشارکت داشته است.
 
به گزارش فرارو؛ گفتنی است نام بهرام پور نخستین بار در جریان اعتراضات آبان ۹۸ بر سرزبان ها افتاد. او در یک گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه یک سیما درباره صدور حکم بریدن دست‌وپا و زجرکش کردن معترضان صحبت و اظهار می‌کند نفی بلد به این معنی است که افرادی که تبعید می‌شوند، روی یک کشتی قراضه به وسط دریا منتقل شوند تا بمیرند؛ نه جای خوش آب‌وهوا مانند شیراز. این حرف‌های بهرام‌پور البته در آن زمان با واکنش‌های مختلفی مواجه شد و سرانجام منجر به عذرخواهی این کارشناس تلویزیونی در برنامه «آفتاب شرقی» از مردم شد.
+232
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  ای کاش جهنمی بود تا شما دروغ گوهای فرصت طلب تا ابد در اون میسوختید. متاسفم که نیست ولی‌ خوبه که خناق گرفتی‌ مردی وحشی عصر حجری
  7
  172
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
  ۴۶
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  گردناشونو تبر نمیزنه بی پدرا...دکترا و پرستارای گلمون باشرف پرپر میشن اونوقت این زالوی انگل جامعه جون س.گ بدرمیبره.....کرونا جان داشتیم؟مگه قرار نبود جای ما بی بته ها این دزدا رو هلاک کنی جورمارو بکشی؟ شعرمو در وصفت پس میگیرما!!
  4
  149
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  این بی‌شرف خائن ،کفتار، گورکن جانی رفت به درک و سقط شد. تو قبرش .... و از قبرش باید توالت عمومی ساخت
  6
  150
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
  ۵۰
  saeed scotland - گلاسگو، نیواسکاتلند

  این مُرده متحرک خیلی تفاوتی نداره مُردش یا زندش
  1
  139
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  الحمدولله.
  3
  87
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
  ۴۰
  zarathushtra - تهران، ایران

  اگر بتر و بهتر میباشد تو چرا همی گریی .این ابر ویروس بالای 60 سال و 65 ریه را از کار انداختندی گرچه تو رانکشتندی تو چرا همی دروغ گویی.پدرت زود تر از زود به درک افصل و دوزخ راهی شدندی.
  3
  69
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  بدو بدو تو بهشت خدایت ۷۰ حوری در شهرنوی خدایت منتظرند امیدوارم همه ی ملایان عرعر نژاد ۱۴۰۰ سال پیش با تمام کور و کچلهایشان به دنبالت..رهبرت خمینی گفت هیچ احساسی برای بازگشت به ایران ندارد چون احساسش را می خواست برای حوریان همیشه باکره نگهدارد حالا که در بهشت بجای ان ۷۰ حوری ۷۰۰ رامبو حالش را جا اورده اند نیاز به تسکین دارد.
  4
  88
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  در دین اسلام خشونت با مخالفین حرف اول را میزند ابتدا حدود ۳۰۰۰ سال قبل آشوریان از کشتن تمام موجودات زنده مخالفین حتی حیوانات شان لذت میبردن و کورش اولین کسی است که با مخالفین مدارا کرد.متاسفانه حدود ۱۵۰۰سال پس از آشوربانیپال محمد( اسلام )اعمال او را شروع کرد و کماکان ادامه میدهند
  2
  68
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
  ۵۱
  پایتخت - اتریش، اتریش

  هموطنان و ایرانیان وطن پرست،این یک طرح و برنامه ریزی حکومت اسلامی برای استفاده از جوء کرونا برای خارج کردن از کشور و رد کم کردن سران و خاءنین به کشور و مردم میباشد،و با گفتن چنین ضد و نقیض هایی فقط جهت انحراف اصل موضوع به سمت دیگر با انتشار خبر دروغ و اسناد سازی برای رد گم کنی...شناسایی کنید بسیجی ها رو- تخم بسیجی ها رو- اقا زاده ها رو -و تمامی کار گذاران حکومت اسلامی رو در تمامی کشور های اروپایی-امریکا- کانادا-و غیره ...پاینده باد ایران-زنده باد ایرانی وطن پرست
  4
  66
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  کاکا به روحش باد .
  2
  60
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  من این فرد را در سال های 53 در زنجان از دور میشناختم . این جانور ظاهرا مذهبی احمق در کار خرید و فروش پوست و روده در خیابان خیام زنجان مشغول بود . و منزل یا سگ دانی این فرد هم در خیابان فرذودگاه زنجان بود . یک ادم مذهبی احمق که سرو کارش از صبح تا شام بوی گند پوست و روده بود . حال این چگونه وارد سیستم اموزشی کشور شد و چگونه از انجا ها سر در اورد را فقط باید نتیجه انقلاب اسلامی دانست که تمام تحصیلکرده ها فرار نموده یا اعدام یا در گوشه عزلت دق مرگ شدند و مسلما این جانوران هم بنام استاد و مفسر تکیه بر جای بزرگان زدند .از همان شهر زنجان محمد یگانه رئیس بانک مرکزی ایران بود که توانست فقط یکسال خود را در امریکا اداره نماید و سپس بر روی پمپ بنزین کار میکرد و در عوض اینگونه بیسواد ها جایگزین گردیدند . من نمیدانم با این چرخ و فلک چه باید کرد و چه باید گفت. تف و بر تو ای چرخ تفو
  2
  85
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  حیف. باید زجر کش میشد.
  3
  57
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان

  اکر واقعیت داشته باشه خبر فوق العاده خوبی بود
  2
  53
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  واقعا خبری بی اندازه خوشحال کننده بود
  3
  56
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  اینقدر کثیفند که حتی دوزخ هم حاضر نیست قبولشون کنه.اگر تکذیب کردند حتما مردار شده، احتمالا یک خورجین و یک پالون ازش به یادگار مونده!
  3
  54
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  مسئول جهنم هم ز قبول سر بازد و گفت سزای او جزای فوق جهنم است و در حال آماده کردن ان هستیم حالا برود آماده شد خبرش میگنیم
  2
  41
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
  ۶۱
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  حیف کلمه استاد که به این حیوان عنوان میکنید کسی که هنوز در عصر هجر سیر میکنه حتی عنوان حیوان هم براش زیاده (با عرض پوزش از حیوانات ).
  2
  42
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]. این کلمه ازگل بوده به اشتباه نوشتن استاد
  2
  25
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
  نظر شما چیست؟