ویدیویی دلخراش از بستری شدن کودک ۵ ساله در بیمارستان به دلیل خوراندن الکل به او

شوربختانه یک خانواده به دلیل ناآگاهی و برای پیشگیری از ویروس کرونا به کودک ۵ ساله‌شان الکل خوراندند و این امر باعث نابینا شدن وی گردیده است
+35
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  نصف بدبختیه ما ایرانی‌ها افکار و فرهنگ خودمونه! نصف دیگش هم اونهایی که انقلاب ۵۷ شرکت کردند.
  12
  29
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  اینجا اینجا جرم هست که تصویر کودک را بصورت برهنه با صورت باز نشان‌دادن! این پرستار یا دکتر بی شرف را باید محاکمه کرد بی وجدان! این بچه اگر خوب بشود دیگه از نظر روانی با پخش این تصویرش آینده‌ای ندارد! فقط فکر لایک و مطرح شدن هستن! بی وجدانها!
  71
  28
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
  ۳۳
  Benzi - لیدز، انگلستان

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. واقعا همینقدر نفهمی یا داری ادا در میاری؟
  15
  56
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::] رفیق: اول اِجازه بدین که این کودک بینایی و سلامتی خودش رو بدست بیاره! وقتی که که بزرگ شد , اونموقع با روان درمانی و تراپی حای پزشکی, با موضوعِ عکسِ لُختی خودش کنار می یاد. البته امیدوارم تا اون موقع پزشکان و گروه درمانی چون حالا, در حَر فرصتی موردِ شلیکِ توهینی شما قرار نگیرن. امیدوارم!!
  8
  47
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
  ۴۳
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  با کامنت حرف تلخ موافق هستم. حداقل اونهایی که این ویدیو را باز نشر میکنند میتونستند تصور این بچه را شطرنجی نشون بدن. چون خودش در حال زنده هم قدرت تصمیمگیری یا شکایت را ندارد.
  35
  12
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. آقا اصل مطلب را ول کردید و به بی حجاب بودن طفل معصوم ایراد میگیرید؟ اگر من را در این سن و سال و با این احوال مثال بزنند که خانواده های احمق را از خواب بیدار کنند، نه فقط به هم نمیریزم بلکه افتخار میکنم که باعث نجات دیگر کودکان هم شده ام.
  11
  43
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. اقا چرا چرت و پرت میگی. من دارم به شرایط روانی شما شک میکنم.
  14
  42
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  [::Benzi - لیدز، انگلستان::] جرات‌داری این کارو اینجا بکن تا ظرف ۵ دقیقه ای دی تو پیدا کنن دست بسته ببرنت تا نفهمی را حالیت کنن. اینجا حتی حمایت از این کار جرم است به حرم کودک آزاری! .
  40
  17
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. پورنوگرافی بچه با عکس بچه در بیمارستان تفاوت داره. بله دستگاه تناسلی ممنوعه ولی نه این عکس
  13
  42
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  واقعا" چی بخورد مردم در ایران میدهند که پدر و مادران احمقی پیدا میشوند که تا این حد ندان و کودن باشند که الکل بخورد کودک خردسالشان بدهند برای اینکه مبتلا به بیماری نشود بخاطر کروناویروس!!!
  14
  13
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::] رفیق: موضوع اینه که ما حَمگی نظرِ دوستمون Harfeh Talkh رو در رابطه با کادر پزشکی و درمانی میدونیم. محاله که در بحثی ایشون به این قشر بد وبیراه نگه. {سری به بایگانی بزن}. حالا حَم که در این ماجرا از جنبه قضایی و حقوقی وارد شده, فقط به قصد حمله به کادرِ درمانی حَستش. جالبه که اصل موضوع رو نادیده گرفته. بنده با شطرنجی کردن صورت این کودک با شما موافقم, چون شما در دیدگاه خود حَدفی رو دنبال نمی کنی! نوروزِت شاد باشه
  7
  32
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. اقا احتیاج به شطرنجی نیست. برای عکسهای پورنوگرافی بله درسته ولی نه این عکس. البته افکار مسموم یک سری انسان نما در مملکت ما زنها را با رعایت پوشش هنوز لخت میبینند و با موهای زنان هم اون حالی میشن. من که در این عکس هیچ موردی نمیبینم بجز حماقت پدر مادر این طفل برای خوراندن الکل
  11
  32
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
  ۴۳
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. ممنون از روشنگریت! بله منظور من دقیقا هویت اون بچه بود که لزومی نیست قابل شناسایی باشه. فقط از این لحاظ که هنوز بچه است و حق و حقوق خودشو نمیدونه. ما نمیتونیم به جای اون بچه تصمیم بگیریم که تصویرشو نشون بدیم یا نه. به نظر من اکثریت کادر درمانی ایران بهترین کادر درمانی جهان هستند که حتی با توجه به وجود فشار امنیتی و روحی و اجتماعی، قلبی مهربان و استعدادی خارقالعاده دارند. .
  7
  21
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. [::Benzi - لیدز، انگلستان::]. موافقم
  17
  33
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. نه بحث حجاب است نه بحث این بی وجدانی که فیلم این طفل معصوم را بدون‌اجازش گذاشته حالا یا پزشک‌است یا پرستار با بهیار که همشون سر تا پا یک کرباس هستن! این کار خلاف هر عرف و‌ قانونی است حتی‌در ایران‌بدون‌قانون ! امیدوارم هرچه زودتر این بچه خوب بشود اما آینده اس تباه شد . فکر کن با اون فرهنگ غنی ایرانی الان این بچه یک دختر باشد؟ . ندیدین یک‌بچه‌ای لکنت‌زبان‌داشت فیلمش گذاشتن در اینترنت آنقدر مسخره اش کردند‌که‌ ترک تحصیل کرد رفت عملگی! یعنی شماها می خواهیم بگین ملتی که ادعای برتری به جهان دارد و هارت و پورتش دنیا را برداشته عقلش نمیرسد که الکل نباید به بچه‌داد‌چه‌صنعتی چه ویسکی جانیواکر بلو‌لیبل اصلی ؟ یعنی بیسیک را ما نمیدانیم ؟ این نوعی توهین عزیزم به‌خود‌ما است اگر بگوییم باید اینها را بگذارند که مردم آموزش داده شوند ! عزیز من الان‌تا بچه ۲ ساله تو‌ تلگرام در ایران اکانت‌دارد واسه لایک‌جمع کردن مگه‌می شود اینقدر ملت به آموزش نیاز دارند‌با تصویر یک طفل بی گناه در حال مرگ‌وگرنه نمی فهمند ! .
  21
  14
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. واقعا چی میشه احکام ۱۴۰۰ سال پیش را با مردگانش دفن کنید و به قضایا با نگاه امروز بنگرید. واقعا مغزها را بلاک کردند فکرها را جامد که اصلا تکون نمیخوره. تاجایی که من میدونم بچه با شورت , مرد با شورت و زن با سوتین و شورت در پابلیک حاضر میشن و این در فرهنگشون جا افتاده.
  12
  22
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. شما نباید ترک تحصیل میکردید!
  9
  23
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::آزاذه - تهران، ایران::] چه ربطی دارد ؟ زن‌هم‌با‌دامن‌می اید داخل خیابان ام از زیره امنش عکس بگیر ۳ ماه زندان‌دارد حداقل! .
  17
  7
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اختیار دارید قرمان‌ما پا جای پایه بزرگانی مثل شما نگذاشتیم و نمی توانیم بگذاریم و را ه شما را پیش نگرفتیم وگرنه سر از آمریکا در می آوردیم‌که باید الان می گفتیم اوه مای گاد!
  18
  9
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::] رفیق: خودت حَم خوب میدونی, که بحثِ پوشش این کودک رو فقط دست آویزی برای خود قرار بدی , که فقط به کادر درمانی بد و بیراه بگی و بس! { استناد به توحین حای شما به کادر درمانی در گُزشته}. اَزیز: گرچه تازه توی این سایت تشریف آوردین, ولی حَمه, حَمدیگه رو خوب می شناسیم. پس اَز ۴۰ سال گدا نپرس شب جمعه کی حست؟ موفق باشی
  8
  16
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. اینجا حرف زیر دامن نیست. اگر قوانین را خوب چک کنی مردان باید حداقل شورت و زنان باید حداقل شورت و کرست در معابر عمومی داشته باشند. که الان زنان دارند برای برداشتن کرست می جنگند تا با مردان مساوی باشند. درهر حال اگر در تابستان بیرون رفتید بچه ها را باشورت و خانمها را با شورت و بالاتنه کرست مانند اگر دیدید تعحب نکنید و مزاحمتی هم براشون بوجود نیارین چون شما را دستگیر میکنند. نکنه شما ایران هستی و دروغگی آدرس خارجه را اینجا نوشتی!!!😁
  6
  10
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  روح الله نیز با دیدن کودک شیرخواره تحریک میشد و در حل المسائلش فتوا صادر میکرد. همین حالا اگر عکس ۵ سالگی من را به همین شکل منتشر کنند نه فقط کارم به ترک تحصیل و عملگی نمیکشد، بلکه از قربان صدقه رفتن دیگران و گوگوری مگوری گفتنشان کلی لذت خواهم برد!
  5
  8
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. من واقعا متاسفم برای جامعه ای که افکارش به این اندازه شهوت پرست میباشد. در مورد تفاوت این عکس با پورنوگرافی نظر محترمتون را نگفتید. و فقط در یک جامعه بزرگ شده با اداب اسلامی یک دختر بچه میتواند در سن بلوغ از عکس روی تخت بیمارستان خجالت بکشد.
  5
  10
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  در ضمن دوستان من فکر نمیکنم ایشان انسان بدی باشند بلکه دستاورد ۴۱ سال مغز شویی در ان حکومت میباشد. تازه من ایشون را جزء افرادی میدانم که از ان دوران منزجر ولی اینجا هم هنوز غریب میباشد و مقداری هم عجولانه اصرار به درک موضوعات اجتمایی دارد.
  6
  7
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::] تو‌فکرت مریض و‌منخرف هست! من حتی چندین شد وقتی از آینده این بچه حرف زدم تو به پرتو گرافی ربطش دادی ! برای همین جوابتو ندادن ! مشخصه تو آلمان مغزت فسیل شده و یک پناهنده اسکیزوفرنی هستی! من میگم صورت بچه ! چه ربطی به پرنو‌دارد ! .
  12
  3
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
  ۴۶
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. [::آزاذه - تهران، ایران::]. کفر همه را به کیش خود پندارد! مثل اینکه اون دوستمان در موردت راست می گفت! از جماعت کثیف رجوی هستی؟
  13
  7
  دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۳
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. زود قضاوت میکن دوست عزیز
  6
  8
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. هتک حرمت ها و حمله های بسیجی وارت داره شروع میشه. یک کم فکر کن بعد حرف بزن.
  7
  14
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. آقا جان، یا قبل از نوشتن کامنت مست نکن و یا قبل از ارسالش یک مروری بکن و غلط هاش را اصلاح کن. یک نگاهی به کامنت بالایی که نوشتی بینداز و ببین خودت چیزی میفهمی ازش.
  6
  12
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۵
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  عکس بچه اشکال ندارد حتی خیلی جاها عکس میندازند ....هم بیرون است چون بچه است.. در کل مشروب دادن به بچه عمل کثیفی است
  2
  8
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۹
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. یعنی تو با حرف تلخ یک کم فرق داری؟
  6
  9
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۲
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. .... من ۴۱ ساله تو المان هستم و پناهنده هم نیستم .
  3
  10
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. گاگول اول از بدن بچه میگفتی حالا معکوس زدی از صورتش میگی. من کامنت خودم را پس میگیرم تو واقعا قاط میزنی.
  2
  9
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. بانو این قضاوت نبود بلکه روزنه امیدی بود که شاید و شاید دلیلی برای تلخ زبانی و بی مهری و بد بینی این بنده خدا پیدا کنم که متاسفانه پشیمان شدم
  1
  8
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. با تجربه ای که من دارم دوست عزیز هیچ امیدی به این جور اشخاص نیست. اسلام مثل موخوره هرچی تو جمجمه شون بوده را خورده.
  2
  6
  ‌سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.