آیت الله هاشمی رفسنجانی از ماجرای کشته شدن فرزند حسن روحانی چه می دانست؟

رکنا: خبر رسید، محمد روحانی، پسر دکتر حسن روحانی، نایب رییس مجلس و دبیر شورای عالی امنیت ملی، در اثر حادثه‌ای فوت کرده است.
به گزارش رکنا، آیت الله هاشمی در یادداشت‌های روزانه‌اش به تاریخ ٢ فروردین سال ١٣٧٥ نوشته است:

«هوای کیش خوب بود. بیشتر به استراحت و قدم زدن گذشت. به خاطر اینکه تعمیر بعد از طوفان در دست انجام است، سامانی نداریم. ساعتی به گشت در جزیره گذراندیم. از مرکز آموزش، مرکز پیام، موزه و ساختمان عظیم دردست ساخت برای امور تجاری و هتل و خدماتی از بخش خصوصی بازدید کردم.
 
عصر آقای [عبدالمجید] معادیخواه، [رییس بنیاد تاریخ انقلاب اسلامی] آمد. مصاحبه‌ای در مورد خاطرات قبل از انقلاب انجام شد. خبر رسید، [محمد روحانی]، پسر دکتر [حسن] روحانی، [نایب رییس مجلس و دبیر شورای عالی امنیت ملی]، در اثر حادثه‌ای فوت کرده است. با ایشان تلفنی صحبت کردم. خیلی متأثر بود و گفت، دیشب در خانه با گلوله‌ای کشته شده است. ظواهر نشان می‌دهد که احتمالاً در حال ور رفتن با اسلحه، از دست‌خودش در رفته، ولی احتمالات دیگری هم مطرح است؛ در حال بررسی هستند. پیام تسلیتی برای پخش فرستادم.»
+5
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  حتما یکی ازماموران را فرستادن پیشش وگفته همین که هست آخوندا کلی مردم را کشتن که برسند به اینجایی که الان هستند بیا آدم ما شو واگر نه دیگه بقیه داستان را رفسنجانی روباه صفت گفت با همه خرییتش نمی دانم این چلمک شیطان بیامرز چطور اینجوری سوتی داده.
  0
  0
  دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۴
  نظر شما چیست؟