تصویر دست نوشت یک پرستار برای پسرش در بیمارستان

خبرآنلاین با انتشار این تصویر نوشت: پرستاری با نوشتن نامه ای بر روی دستکشش برای پسرش ابراز دلتنگی کرد.این عکس بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است.
+63
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  درود بر دکتران و پرستارن ایران که کارشان و نجات انسانها از جبهه رفتن یا از هر رساله مجتهدی واجب تر است،مرگ بر خامنه ای دزد و ایران فروش و مجتهد مفتخور.
  3
  28
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  چه کسی فکر می کرد یک خودکا ر به روی یک دستکش لاتکس . می توانست نگرانی چشم یک پدرو فکر مادر این فرزند را به این روشنی بیان کند. تحه این فاجعه کجاست؟. به مامان امیر علی بگو پسرم خوب میشه میاد خونه إ. یعنی ما آرزوی آن را برای همه شماعزیزان داریم. و سپاس از تمام انسانهای که با فداکاری جان این بیماران را نجات می دهند.
  5
  36
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  بنویس عزیزم‌مامان‌داره دارو میدزده تا ناشر خسرو بفروشه شایدم بشوم پرستار خصوصی این بابایی که پستم تو عکس هست اگر یکم علیلترش کنم شبی ۱۵۰۰۰۰۰ با پولشم موهامو میدم سکینه یک چشم برام رنگ کنه می‌رن یک لباس شیک می خرم عکس می گیرم میزارم تو‌اینستا واسه زن عمو یالغوزت که چشمش بترکه. بی وجدانی هستن این جماعت ای سی یو.
  31
  17
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  لعنت خدایان براین چینی های اشغال خور
  7
  22
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  سلولهای کرونا رو میشه روی این دستکش دید.
  17
  3
  یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان:اصلا خودت متوجه شدی چه ارجیفی نوشتی؟اگر فامیل تو دزد دارو هست,قرار نیست همه مثل او بی وجدان باشند.قساوت کردی ؛منهم قساوت کردم.
  8
  8
  یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::senator x - تهران، ایران::] من فامیل پزشک و پرستار ندارم اگر داشتم مطمئن باش ترک رابطه می کردم. چیزهایی که نوشتم به چشم خودم نه یکی ۱۰۰۰ تا شو دیدم ! وقتی که پشت شیشه ای سی یو واسه عزیزت که داره جون می ده ایستادی یاد حرفهای من بیوفت که چطور با خشونت مدل ایران سعی کردی توهین کنی! .
  7
  7
  یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  نظر شما چیست؟