چه کسانی دستگاههای خود پرداز را با ضدعفونی کردن نادرست ، خراب میکنند؟

بعد ادعا می کنند مردم باعث خراب شدن دستگاه های ‎خودپرداز شده اند.
وقتی بسیجی ها اینجوری با شلنگ آب یا هر مایه ای روی دستگاه خودپرداز میگیرند.
 
ایرنا گزارش داده که به دلیل گند زدایی نادرست 68 خودپرداز فقط در لرستان خراب شده است.
خبر مربوطه:
تخریب ۶۸ خودپرداز بانکی در لرستان بر اثر شست و شوی غیراصولی توسط مردم
رئیس شورای هماهنگی بانک های لرستان گفت: ۶۸ دستگاه خودپراز سیستم بانکی بعلت شست و شوی غیر اصولی توسط مردم تخریب شده که با توجه نبود قطعات راه اندازی استفاده از این دستگاهها امکان پذیر نیست.
 
به گزارش ایرنا، بیژن مقدم بیرانوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه کارکنان بانکها موظف به نظافت خودپردازها هستند افزود: مردم از شستشوی دستگاهها خودداری کنند.
 
مقدم بیرانوند اظهار داشت : ۵۰ درصد این دستگاههای تخریبی مربوط به بانک ملی می باشد و این در حالی است که در اغتشاشات آبان ماه ۴۲ دستگاه از سیستم بانکی تخریب شد.
 
رئیس امور شعب بانک ملی استان با بیان اینکه در تعطیلات نوروز ۵۰ درصد از شعب بانکها فعالیت ندارند ،افزود:بارها اعلام کرده ایم که بانک ها مکلف به نظافت و بهداشتی کردن این دستگاهها می باشند و مردم تنها با دستکش از خودپردازها استفاده کنند و نیازی به مواد ضد عفونی کننده نیست.
 
وی تصریح کرد: از رسانه ها و مسئولین جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی استمداد می طلبیم چرا که ادامه این روند یعنی تخریب صددرصدی دستگاههای خودپرداز استان که با توجه به تحریم قطعات و ممنوعیتی که برای واردات دستگاههای خودپرداز وجود دارد فاجعه ای جبران ناپذیر خواهد بود.
+15
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  بسیجی چی میفهمه که این مورد را بفهمه یابوی بتمام معنا
  2
  26
  جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  شده جریان دوستی خاله خرسه. داره غسلش میده خاک بر سر. وقتی میگم این بسیجی های بی سواد را باید انداخت توی طویله کتاب ریخت جلوشون تا بخوانند بلکه آدم شوند باورتون نمیشه. رژیم به این مزدورهای کودن پشتکوهی بی سواد نیاز داره تا از جهالتشون سوء استفاده کنه نه به آدمهای فهمیده و فرهیخته.
  2
  23
  جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  تمام مسئولان و بسیجی های ج.ا بیسواد، دزد و خلافکار میباشند.در این برهه از زمان نیاید انتظار عمل مفیدی از این اراذل و اوباش بیسواد داشت،مردم باید خودشان مسائل خودشان را حل کنند
  0
  13
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
  نظر شما چیست؟