رئیس شورای شهر مشهد: اگر سفر به مشهد منع نشود، فاجعه انسانی رخ می‌دهد

محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد، خبر داد که روز ۲۹ اسفندماه ۹۸، ۵۹ هزار خودرو به این شهر وارد شده است.
 
او در پستی که در اکانت اینستاگرامش منتشر کرد نوشته این میزان خودرو نسبت به روز ۲۹ اسفند سال ۹۷، ۴۲ درصد کمتر است، «اما باز هم رقم بسیار بالایی است».
 
ورود تعداد زیادی از مسافران به شهر مشهد در حالی صورت می‌گیرد که در روزهای گذشته مسئولان شورای شهر و شهرداری مشهد برای کند کردن روند شیوع کرونا خواستار قرنطینه این شهر شده، ولی با مخالفت استاندار خراسان رضوی مواجه شدند.
 
آقای حیدری دوباره هشدار داده که اگر سفر به مشهد منع نشود، باید «در انتظار فاجعه انسانی مبتلایان به ویروس کرونا در مشهد نشست».
 
بر اساس آمار رسمی تاکنون ۷۱۱ نفر در استان خراسان رضوی به کرونا مبتلا شده‌اند. مقام‌های سازمان جهانی بهداشت می‌گویند آمارهای رسمی ایران احتمالا یک‌پنجم آمارهای واقعی است.
 
در همین حال، علی‌اصغر انجیدنی دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز ۲۶ اسفند خبر داد که تاکنون ۲۳۰ بیمار مبتلا به عفونت‌های حاد تنفسی و مشکوک به کرونا در استان خراسان رضوی جان باخته‌اند.
+38
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  شما که دیگه از فاجعه حیوانی هم رد کردید...خخخ
  1
  7
  جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  چی میگی، تازه داریم امید پیدا میکنیم که هر کی که باور به دین کذب داره به قوه الهی با این هدیه داره جهنمی میشه زودتر از موقع ، ببین شیطان و شیاطین چقدر سرشان شلوغ شده این روزهاا حالا فکر کنم شیطان باید جهنم را بزرگتر کنه.
  0
  1
  شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
  نظر شما چیست؟