فرد انتقام جو از نامزد سابقش به دام پلیس افتاد

رئیس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری متهمی که برای نامزد سابقش ایجاد مزاحمت می کرد، خبر داد.
 
به گزارش مشرق، سرهنگ تورج کاظمی گفت: در چهاردهم اسفند ماه امسال خانمی ۲۰ ساله ساکن تهران حوالی شهر ری با ارائه شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد، فردی از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام برای وی مزاحمت ایجاد کرده است و موضوع باعث برهم خوردن آرامش روانی وی شده است.
 
وی تصریح کرد: شناسایی متهم در دستور کار اکیپی از مهندسان فتا قرار گرفت و مأموران در تحقیقات پلیسی، موفق شدند هویت وی را شناسایی کنند و دریافتند که شاکی و متهم سابق بر این با یکدیگر در ارتباط بوده اند.
 
رئیس پلیس فتا پایتخت عنوان کرد: این موضوع راز پرونده و انگیزه متهم را تا حدودی برملا کرد و در قدم بعدی با دستور قضائی متهم ۲۱ ساله ساکن حوالی شهر ری در هفدهم اسفند ماه به پلیس فتا دعوت شد.
 
کاظمی گفت: متهم با حضورش در پلیس و به محض دیدن شاکی لب به اعتراف گشود و گفت، شاکی نامزد وی بوده است و قرار عقد گذاشته بودیم. به درخواست شاکی و برای نشان دادن علاقه ام به وی به درخواست وی به خدمت سربازی رفته ام. بعد از اتمام سربازی شاکی اعلم کرد، که دیگر قصد ازدواج با من ندارد. چون به خواست وی حتی شغلم را عوض کرده بودم، وقتی جواب منفی شنیدم از وی عصبانی شدم و کینه اش را به دل گرفتم و درصدد تلافی در فضای مجازی برآمدم و از طریق اینستاگرام شروع ایجاد مزاحمت و آزار واذیتش کردم.
 
رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: پرونده به همراه متهم و شاکی برای سیر مرحل قانونی به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای ارسال شد.
+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟