عکس روز : کرونا بخوبی ثابت کرد که ارزش یک «پرستار» بیشتر از هزار «آیت الله» است!

+149
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  hovakhshatare - تهران، ایران

  نیازی به اثبات نبود. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
  7
  116
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۸
  ۴۷
  hovakhshatare - تهران، ایران

  ارزش یک خلال دندون هم بیشتر از صدهزار آیت‌الله است. چون همون یه دونه خلال دندون باز به یه دردی می‌خوره اما صدمیلیون آخوند روی هم به هیچ دردی نمی‌خورن.
  9
  108
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰
  ۵۸
  mitra55 - تورنتو، کانادا

  بگو یک تار موی گندیده یک پرستار از صد هزار ملا و آخوند و آیت الله بیشتر است
  8
  97
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  به امید روزی که ایران اخوندهاشو بندازه بیرون که هر چه نکبت و بلا بود رو آخوند اورد
  8
  88
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  نگان کردن به قیافه منحوس این کله پوک کپکی کفاره داره.
  7
  74
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان

  هر دوتاشان دزد بی وجدان‌هستن. آخوند حکومتی در مقیاس بالا و پرستار دزد بی وجدان که دارو از مریض می دزده، مریضی که رو به بهبود هست را ناقص می کند که خصوصی برود منزلش شبی ۱۵۰۰۰۰۰ تومان ، بجای رسیدگی به بیمار همش تو تلگرام و اینستا هست کمتر از یک آیت الله جنایت نمی کند. هردو را باید محاکمه کرد.
  71
  14
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان
  صحرا گرد پرست . قبلا هم راهنمایت کردم بیشتر تو جوامع متمدن انسانی بگرد یاد می گیری اگه واقعا تو یوکی هستی . دقیقا معلومه مزدور حکومت بودی یا هستی . مثل تو اینجا زیاده . تمام واژگانت بوی تعفن میده . برو دکتر روانشناس .
  19
  12
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان::] شما بفکر بنفیت ‌فعلا باش. با این حرفات فکر نکن بهت پا سپورت میدن. بد بخت تو هنوز یه حساب بنکی نداری . چون هویت نداری. جونتو می گیرن. فعلا که امثال تو اسکیزوفرنی پناهنده اینجا زیاده. واسه سوختنتم می گم که بدبخت من بورس از دانشگاه یوکی داشتم نه از دولت نمبت اخوندی ایران. امثال مثل تو پناهنده اینجا نهایتا بتوننین یا راننده اوبر بشین یا کارگردر اینجا. هنوزم مثل ایران فاصله من با تو خیلی زیاده. مالیات ندین و به نکبت از شهرداری دزدی کننین. مریضین شماها.
  18
  14
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان::] شما پناهندها یاد کرفتبد تا حرفی بهتان می زننند می کین مزدور رژیم هست. بدم بدودید شهرداری هغته‌ای یکبار گدایی کنین. شماها مریضین . این انگلیس شماها را اسکیزو فرنیتون می کنه که نتونین بر ضد حکومت ایران قیام کنید. تو فکر میکنی چون اینجا گدا‌گشنه نواز هست تو می توانی با من هم لول باشی. نه عزیزم اینو بهت می گم که تو هنوز مثل ایران فقط می توانی دربان در رستورانی باشی که من وارد می شوم. حرف نزن اینجا انگلیس هست اینطوری نیست. جای آدم حسابیش همینه! .
  22
  14
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا
  درست کردن کرونا توسط سپاه و پخش و گسترش آن در ایتالیا . وهان چین و در قم،، همچنین کشتار ۱۸۰۰۰ زندانی آبان ماه و دفن آنها در گودالهای عظیم در قم به عنوان کرونا، این همه کشت و کشتار به خاطر اعتقادات غلط و مذهبی که موجب ظهور امام ۱۲ میباشد،و این رژیم فاسد و قرون وستأیی خود را از سربازان امام زمان میدانند که همگی زیر نظر بیت رهبری و حوزه علمیه قم مهندسی شده است، افراد خودی رژیم کشته نشده ا‌ند فقط اسامیشان عوض شده است برای اینکه دنیا شک نکند.مقامات بالای رژیم همگی سالم هستند ، و واکسن آنهم در دست سپاه و رهبری میباشد ،مرگ بر رژیم فاسد اخوندی
  7
  7
  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. پناهنده، و هر فردی که پس از پناهنده شدن اقامت می گیرد، در تمام کشورهای اروپایی از شهروندان جامعه بحساب می ایند و مردم قلبا به انها احترام می گذارند، البته از دید فرهنگی که تو در ان بزرگ شدی، پناهنده بودن یک درجه ای پایین تر بحساب می اید، این مشکل فرهنگی توست، این را هم بدان که کسانی که از طریق کار و یا تحصیل اقامت می گیرند به انها می گویند مهاجر، و یا کارگر مهاجر و مردم اروپا برخلاف پناهنده ها، از مهاجرین زیاد خوششان نمی اید. یادت باشد، پناهنده شهروند جامعه است، و تو کارگر مهاجر!
  1
  5
  یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
  نظر شما چیست؟