کیرا نایتلی: در صحنه‌هایی که برهنگی دارد نقش‌آفرینی نمی‌کنم

نام فیلم اخیر نایتلی «بدرفتاری» است که درباره تظاهرات فعالان حقوق زن در جریان رقابت‌های دختر شایسته جهان در سال ۱۹۷۰ استایندیپندنت فارسی :کیرا نایتلی در اظهاراتی درباره مسئله بازی کردن در صحنه‌های برهنه سینمایی، گفت که از ترس آن که این صحنه‌ها به «وبسایت‌های پورن» راه یابند، دیگر در چنان صحنه‌هایی حضور نخواهد یافت.
 
این بازیگر در مصاحبه با فایننشال تایمز گفت که بچه‌دار شدن، زندگی حرفه‌ای او را تغییر داده است. 
 
او گفت:‌ «سینه‌هایم شل شده‌اند. جوانتر که بودم با بازی در این صحنه‌ها کاملا راحت بودم. هرگز کاری نکردم که با آن ناراحت باشم. احساس بسیار خوبی نسبت به بدنم دارم. فوق‌العاده عمل کرده است. اما در عین حال نمی‌خواهم در مقابل چشم همه عوامل فیلم آنجا باشم.»
 
او همچنین گفت:‌ «سابقا این‌طور بود که شما برای فیلم، در خفا یک صحنه جنسی بازی می‌کنید و بعد درباره‌اش سروصدا می‌شود و شاید هم نشریات زرد درباره‌اش می‌نوشتند، اما در نهایت همین بود. اما حالا، ممکن است کار به جاهای دیگر برسد و از یک جای کاملا متفاوت سر در بیاورد، مثلا یک وبسایت پورن.»
 
نایتلی در فیلم «بدرفتاری» دیده‌ خواهد شد. این فیلم درباره تظاهرات فعالان حقوق زن در جریان رقابت‌های دختر شایسته جهان در سال ۱۹۷۰ است. 
در این فیلم او نقش سلی الکساندر، یک فعال واقعی را بازی می‌کند که همراه با دیگر اعضای جنبش آزادی زنان، روند رقابت‌ها را با استفاده از تفنگ‌ها و بمب‌های قلابی مختل کردند. 
 
نایتلی درباره بازی خود در این فیلم، به طعنه گفت:‌ «در این فیلم در راستای حمایت از حقوق زنان بازی کردم. کاملا و یکسره. بله، ۱۰۰ درصد. (اوضاع) تهوع‌آور است. و با این حال، من کسی هستم که گذران زندگی و بیشتر درآمدم از مدل بودن و فرش قرمز سینما است.»
 
او گفت لحظاتی بوده که روی فرش قرمز احساس کرده است که در مقابل «دوربین‌های لعنتی»، انگار در یک «نمایش سگ‌ها» است. 
 
فیلم «بدرفتاری» روز ۱۳ مارس در سینماها به نمایش درمی‌آید.
+13
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟