توئیت های یک طلبه فوت شده در اثر کرونا: الکل سفید نجس هست

+95
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  الحمدولله.
  1
  130
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چه عکس زیبایی به به امیدوارم شاهد عکسهای زیادی از گور آخوندها باشیم
  4
  162
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  من و ملیونها نفر مثل من اعتقادم بر اینست که در جهان نجس تر از روحانیت وجود ندارد و البته تاریخ هم ثابت کرده؛میگی نه؟یه توکپا برو قم
  3
  158
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  اگر نجس هست پس چرا معصومه و رضا انگوری و بتکده در عربستان را با همین نجاست شستشو میدهند . الکل نجس است ولی بشکه رفتن حلال است خوب شد سقط شدی
  5
  134
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  به امید پاکسازی روحانیت نجس، که درس خرافات و غم و گریه به مردم میدهند ،مرگ بر خامنه‌ای نجس
  2
  94
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. خانم جان، این ها داخل بشکه میرند که به مردان خدا نزدیک بشند، چرا نجس باشه؟
  2
  47
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  حتما این ابله هم نقره های معقد زهرا شلخته را لیس زده است
  1
  52
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  من از تمام آخوندا میپرسم، اگر جد شماها در هندوستان بدنیا میومد و آلت پرست بودندن……..!!!. محل بدنیا آمدن فقط یک تصادف است. نگذارید این هیولاهای مذهبی عقل،وجدان و وجود شما را زندانی کنند. آزاد باشید. آزاد!!!!
  2
  52
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  این را امروز دوستان برام فرستادند:. کرونا ، آغازگر رنسانس در ایران . بیماری طاعون آغازگر رنسانس در قسمت‌های بزرگی از اروپا بود، تا قبل از شیوع طاعون، عوام فکر می‌کردند کلیسا و کشیشان شفابخش هستند، اما پس از شیوع طاعون، مردم با چشمان خود دیدند نه تنها قرار دادن صلیب روی سر بیمار مبتلا به طاعون و پاشیدن آب مقدس توسط کشیش روی صورتش، باعث شفای او نشد، که پس از مدتی خود همان کشیش نیز مبتلا به طاعون شده و مرد!!! . این یکی از عوامل دلیل اصلی دور شدن مردم از خرافات دینی و ایجاد رنسانس در اروپا بود.
  3
  52
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  تا چند ماه پیش ، عوام در ایران مقبره‌های امامان و امامزادگان را شفابخش دانسته و بیماران صعب‌العلاج خود را در مقابر آنان زنجیر می‌کردند تا بیمارشان شفا یابد و متولیان نیز جهت ترویج خرافات، مکان خاصی در مقابر امامان را به این امر اختصاص داده بودند، اما با شیوع کرونا در ایران ، حکومت دینی ناچار شد جهت جلوگیری از شیوع ویروس، صحن و ضریح مقابر امامان و امامزادگان را ضدعفونی و ویروس‌زدایی کرده و چون این کار هم مانع گسترش بیماری نشد، دری‌های مقابر امامان و امامزادگان را بسته و زیارت را به بعد از کنترل بیماری (توسط علم و پزشکان) موکول نمایند.
  1
  36
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  ده سال پیش در همین روزها رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهم‌نامه با حوزه‌های علمیه برای کاهش بلایای طبیعی پرده برداشت و گفت: با حوزه‌های علمیه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود. در آن زمان عوام حساسیتی به این امر نداشته و چه بسا آن را موثر می‌دانستند، اما با شیوع کرونا و اطلاع مردم از اینکه مقابر و مقدسین و ملاهای دین‌فروش نمی‌توانند از شیوع یک بیماری جلوگیری کنند، در این روزها معاهده ده سال پیش سازمان مدیریت بحران کشور در فضای مجازی به مضحکه و مسخره عموم مردم مبدل شده است.
  1
  33
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  دین‌فروشان و کلاهبرداران موهومات طب اسلامی، طب سنتی و.. را در مقابل علم پزشکی قرار داده و مدعی درمان بیماری‌ها با مطالب تاریخ‌گذشته و گاه خرافی بودند .. یکی کتاب مرجع پزشکی آتش میزد و دیگری نابود کردن داروهای شیمیایی و بستن داروخانه‌ها را راه‌کار درمان بیماری‌ها می‌دانست، اما کرونا باعث شد همه این کلاهبرداران خاموش شوند و خود در داروخانه‌ها به دنبال ماسک و الکل و مواد ضدعفونی‌کننده بگردند. مرگ روحانیون بلندپایه معتقد به طب اسلامی و طب سنتی، یادآور مرگ کشیشان مدعی درمان بیماری‌های با صلیب مقدس، در زمان شیوع طاعون در اروپاست.
  2
  29
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  متولیان مقابر امامان و امامزادگان ناچار شدند برای حفظ جایگاه خرافی مقابر، کمپین لیس‌زدن ضریح مقدسه راه‌اندازی کنند، اما شفا دادن توسط امامان و امامزادگان به حدی مسخره و نخ‌نما شده که حکومت اسلامی ناچار گردید برای حفظ آبرو و جلوگیری از فضاحت بیشتر، افراد لیس‌زن ضریح مقدسه را دستگیر کند.
  2
  30
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  تعطیل کردن نمازهای جمعه و جماعت اثبات کرد متولیان حکومت اسلامی به‌خوبی می‌دانند که برای طبیعت کعبه و بت‌خانه تفاوتی ندارد و ویروس در جلسه نماز و بزم شراب‌خواری عملکرد یکسان دارد. شکی نیست که علم به زودی واکسن کرونا را کشف خواهد کرد و مردم به جای دعا و توسل به خدا و امامان همانند فلج اطفال و سایر بیماری‌هایی که توسط علم مهار شده‌اند با تزریق واکسن بیماری را کنترل خواهند کرد. اما ضربه کاری ویروس کرونا بر خرافات دینی برای همیشه باقی خواهد ماند و بسیاری را از چاه‌خرافات خارج خواهد ساخت
  2
  28
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  دروغ و ریا در این دین در ادیان دیگر نیست و متاسفانه این ویروس ۱۴۰۰ سال است جای گرم و نرمی در میهن اشغال شده ی ما پیدا کرده.
  2
  26
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بشکه را ولش نادر کیه خخخخخ
  2
  20
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  نوشته الکل باعث دردسر میشه براتون! دردسر شما و این خرافات و شیعه گری أتون و مسلمون گری أتون هست. اخه الاغ! الکل چرا نجس هست؟ با چه معیاری؟ مگه شما گوساله ها نمیگین قدیم مردم خر بودن برای اینکه بهداشت رعایت بشه و از پخش میکرب جلوگیری بشه میگفتن فلان چیز نجس هست و فلان چیز پاک؟ الان که دیگه صغیر و کبیر میدونن الکل ضد عفونی میکنه، برای چی میگین نجسه؟ یه مشت گاو جمع شدن اسمشون رو گذاشتن روحانی.
  2
  41
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. ملایان گاو نیستند گناه گاو فقط گاو بودن است نه جنایت.این اشغالها باهوش هستند در قتل دزدی فریب و هزار کثافت دیگر.
  1
  14
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۶
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. بنده شرمنده. این نادر مارمولک هم برای شما دردسری شد. یک کاری کن بتونی فراموشش کنی. اصلا شما همون فاطی میلگرد صداش کن🤣 فکر کنم اینجوری بهتر باشه.
  0
  9
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. تازه، اولش هم فریدون بودن، بعدا شدن روحانی.
  0
  11
  شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. حاج حمید الله خان زیر اونیکی مطلب توضیحات کامله در مورد آقای نادر مبذول داشته اند.
  0
  8
  یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. درست میفرمایید
  1
  4
  یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. قلیدون هم نیستن! ولی دوست عزیز این جماعت اسمشون رو گذاشتن روحانی. ادم با دیدن اینها به تنها چیزی که فکرش نمیوفته روحانیت هست. به هر لجن و کثافتی فکر میکنه غیر از تعالی روح! به نظر من یه لیوان شراب یا یه قطعه موسیقی ناب بسیار روحانی تر از این أراذل هست
  1
  5
  یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. من هم گفتم اینها واسه فاطی تمبون نمیشه نادر کیه خخخخخخ
  1
  3
  یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. مرسی از زحماتت و مقاله خوبت.دانکه.
  1
  4
  یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
  نظر شما چیست؟