ویروس کرونا؛ استرالیا محدودیت‌های سفر علیه ایران وضع کرد

رادیو زمانه: به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران، استرالیا هم برای کسانی که به ایران سفر کرده یا از ایران به استرالیا می‌روند، محدودیت‌های سفر وضع کرده است. شب گذشته مقامات ایالت کوئینزلند استرالیا اعلام کردند یک زن ۶۳ ساله ساکن شهر گلدکست که اخیرا از ایران برگشته، به ویروس کرونا مبتلا شده است.
 
بر اساس محدودیت‌های جدید، اتباع خارجی که از ایران به استرالیا سفر می‌کنند، تنها در صورتی امکان ورود به این کشور را دارند که دو هفته از خروج آنها از ایران گذشته باشد. شهروندان استرالیایی و افراد مقیم در این کشور هم باید پس از ورود به استرالیا دو هفته در قرنطینه بمانند.
 
با شیوع کروناویروس جدید در ایران، ترکیه، پاکستان، عراق، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، تاجیکستان، قزاقستان، کویت و اردن مرزهای خود را با ایران یا به روی ایرانیان بسته‌اند.
 
هواپیمایی قطر ایرویز بعد از شیوع کرونا در ایران و کره جنوبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تمام مسافرانی را که از این دو کشور به قطر سفر می‌کنند، برای ۱۴ روز قرنطینه می‌کند. سازمان هواپیمایی کشوری هندوستان نیز در بخشنامه‌ای از تاریخ ۷ اسفند، تمامی پروازها از ایران به این کشور را به حالت تعلیق در آورده است.
+24
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ویروس کرونا انقدر خطرناک نیست که ویروس اخوندی خطر داشته . دولتهای کشورهای دیگر می بایست از 41 سال پیش جلوی اتباعشان را میگرفتن تا به ایران ویروس اخوندزاده سفر نکنن.
  1
  14
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
  نظر شما چیست؟