آیا کاخ سفید با استفاده از ویروس کرونا جنگ بیولوژیک به راه انداخته است؟

اسپوتنیک : دستیار ویژه رییس مجلس شورا ی اسلامی ایران در امور بین‌الملل جنگ بیولوژیک کاخ سفید علیه چین وروسیه توسط ویروس کرونا را محتمل دانست.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:
 
"شاید سال‌ها بعد، روشن و افشاء شود که کرونا ویروس، جنگ بیولوژیک کاخ سفید علیه رقبای بزرگ جهانی آمریکا،  چین و روسیه بوده که علاوه بر بخش‌هایی از جهان، به مردم آمریکا هم سرایت کرد."
 
دیروز دکتر کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران از افزایش تعداد مبتلایان ویروس کرونا در این کشور به 388 نفر خبر داده و  اعلام کرد 34 نفر از ایرانیان جان  خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند.
 
نوع جدید ویروس کرونا که شیوع آن ابتدا به عنوان نوع ناشناخته ای از ذات الریه (سینه پهلو) از اواخر دسامبر سال گذشته میلادی در چین شروع شد، علاوه بر30 استان و منطقه چین، به شماری دیگر از کشورها از جمله آمریکا، استرالیا، تایلند، مالزی، کره جنوبی، ایران، ژاپن، ایتالیا... نیز سرایت کرده است.
 
دوره نهفتگی این بیماری به طور متوسط حدود 7 روز است و علائم بیماری پس از گذشت این بازه زمانی در بدن فرد مبتلا ظاهر می‌شود. علائم شامل تب، بدن درد، گلو درد، سرفه، درد عضلات، آب ریزش بینی، سر درد است. برخی دچار علائم گوارشی مثل تهوع و اسهال می‌شوند. آنچه باعث نگرانی می‌شود این است که فرد دچار ذات الریه شود.
+12
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  اتفاقا این کار شماست که با این کارها مردم رو از اعتراضات دور کنید و کسی بیرون نیاد برای اعتراض به حقوق اولیشون
  11
  53
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  حالا بیماری کرونا رو ولش کن بیماری پارانویا رو بچسب که تو حکومتی ها بدجور سرایت کرده و این هم حسابی دچارش شده یک دارویی واسه این پیدا کنید
  7
  51
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  جناب دستیار ویژه اون انگشتت رو بکن تو دماغت سرما نخوره!
  6
  41
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  برو عمو کثافت گم شو با این حرفات. جنگ بیولوژیک شماها جانیان هستید. نوبتت میرسد صبر داشته باش دستیار ویژه رییس مجلس شورا ی اسلامی ایران در امور کثافت بازی.
  6
  39
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
  ۲۹
  خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک

  برای شما که خطر نداره،شما از پنبه اغشته به روغن بنفشه استفاده میکنید، خطری براتون پیش نمیاد
  0
  36
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این جنگ بیولوژیک را شما و کشور چین براه انداختید حالا همین چین که اینقدر برای شما عزیز است بزودی دستتان را در حنا خواهد گذاشت
  3
  26
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  احتمالش خیلی کم هست که آمریکا در داخل خاک چین جنگ بیولوژیک کرونا ویروس ایجاد کنه چون تمام چین در کنترل حزب کمونیست هست ،داخل چین بسیار کنترل شده با جاسوسها و نظارت شدید حزب کمونیست چین، البته پیشرفت اقتصادی چین باعث شده که مردم چین طرفدار حزب کمونیست باشند . اما کار چینی ها جاسوسی تکنولوزی و سپس مونتاژ ان هست برای همین خیلی از شرکتها از چین شکایت می کنند که مارک تجاری اینها رو کپی میکنه یا جاسوسی تکنولوژی . احتمال داره چینی ها این مهندسی ژنتیک کرونا رو هم از آزمایشگاهی در کشور پیشرفته مهندسی ژنتیک مثل کانادا جاسوسی کردن دزدیدن اوردن داخل ازمایشگاه ووهان چین و اما حالا از کنترل خارج و آزاد شده
  1
  17
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::RAHSHENAS - برلین، آلمان::]. اینها در قم دوره اموزشی جای انگشت را براشون معلوم میکنند!
  1
  23
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  خوب شما هم اونها رو به مقدساتون حواله کیند. مگر نمیگید شما ها با داشتن اونها هیچ نگرانی ندارید.
  0
  23
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه
  با پنبه اغشته به روغن بنفشه در مقعد برید به جنگ آمریکایی ها.
  2
  11
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  آخوند همه را به کیش خود پندارد،شما اشغال‌ها برای انسان اهمیتی قائل نیستید و هر کاره انسان کشه خطر ناکی را برای بقای خودتون انجام میدهید،شماها از کرنا خطرناک ترید برای جهان.
  2
  12
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این ویروس کرونا ان ویروسی نیست که در ازمایشگاه ها درست میشود و اگر در ازامایشگاه امریکا یا هر کشور دیگری درست میشود فورا" محققان و دانشمندان چینی پی به این حقیقت میبردن که این ویروس توسط انسان درست شده است.
  2
  10
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
  نظر شما چیست؟