درمانگاه شهرک توحید بندرعباس (محل نگهداری بیماران کورونا) رو آتش زدند

درمانگاه شهرک توحید بندرعباس (محل نگهداری بیماران کورونا) رو آتش زدند
در پی انتشار خبری درباره نگهداری چند بیمار مبتلا به «کرونا» در درمانگاه شهرک «توحید» بندرعباس، شماری از مردم خشمگین بخش‌هایی از این درمانگاه را آتش زدند.
 
خبرگزاری فارس گزارش کرده که در پی این آتش‌سوزی «عوامل پلیس و آتش‌نشانی بلافاصله در محل حاضر شده و آتش رخ داده در محوطه درمانگاه را اطفا کردند.»
 
فاطمه نوروزیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان هم «هرگونه شایعه» مبنی بر بستری شدن بیماران کرونایی در درمانگاه‌ها را رد کرده است.
 
نوروزیان افزوده «شهروندان به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند و ستاد مقابله با بیماری کرونا نیز تمامی تدابیر لازم در این زمینه را اندیشیده است.»
 
شیوع ویروس «کرونا» در برخی شهر‌های ایران منجر به نگران عمومی در این شهر‌ها و کل کشور شده است.
 
براساس برخی گزارش‌ها دست‌کم ۲۱۰ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته و دست‌کم ۱۰ هزار نفر دیگر تخمین زده می‌شود که به این ویروس مبتلا شده باشند.
+4
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  خدا رو شکر. بعد از چهل و یکسال عاملینِ اتش سوزی سینما رکس پیدا شدند. نه شاه بود نه خمینی. یک مشت ملتِ احمق و بیشعور مثلِ همین ها
  5
  20
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خوب کرونایی ها را کجا بستری کنند بیمارستان مخصوص که نیست یعنی بگذارند بمیرند که مردم خشمگین نشوند عجب مردم بی رحمی .حالا اگر آخوند بستری بود آره باید با آخوند آتیش میزدند ولی نه مردم بیگناهی که قربانی سیاست کثیف آخوندی شدند
  4
  25
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  البته گویا در این درمانگاه چند آخوند بستری میباشد مطمئن نیستم ولی بزودی مشخص میشود که اگر آخوند بستری بوده باید با آخوند ها ..... ولی اگر مردم معمولی و بیگناه بستری بودند که مردم کار بدی کردند آتش زدند
  5
  11
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  نظر شما چیست؟