سرپرستار فداکار بخش بیماران مثبت کرونا بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

سرپرستار فداکار بخش بیماران مثبت کرونا  بیمارستان دکتر مسیح دانشوری  مراسم عروسی خود را که قرار بود فردا برگزار شود  برای مراقبت از مبتلایان به کرونا به تعویق انداخت
+107
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  پیشاپیش به ایشان و همسرش تبریک عرض میکنم!
  11
  88
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  شما کثییفتر بی وجدانتر از پرستارای سی یو پیدا نمی کنیددر ایران. یا همش خواب هستن یا تو تلگرام دارن لایک میکنن. بیمار سالم اگر برود درای سی یو ومتوجه بشن پولدار هست میزنن علیلش میکنن که شبی ۱۵۰۰۰۰۰ تومان خصوصصی برن منزلش. اینها را باید ..... خامنه ای فقط از جماعت مثل خودش تعریف میکند.این بابا هم چون کسی نمی امده در عروسیش واسه کادو تاخیر انداخته وگرنه پزشک و پرستار بی شرف تر در ایران الان نیست. وکلا هم عین اینها هستن.اینها نانشان در خون مردم چرب مشود.
  27
  31
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. دوست من درست میگى و حرفتو قبول دارم ولى تو اون فرهنگ تو اون کشور تو اون ملت ، اینها دمشون گرم ، تو ایران هیچوقت کلانترى رفتى ؟ دیدى چه موجودات روانى سادیسمى اونجا جمعند ، شهردارى رفتى ؟ دبیرستانها و مدارسى که بچه هاى مردمو توشون کتک میزنند رو دیدى ، بانک و ادارات دولتى رو دیدى ؟ راننده هاى مسافر کش و راننده اتوبوسها رو دیدى ، تو یه همچین دیوونه خونه اى اینها خدا پدرشونو بیامرزه خیلى خوبند
  6
  19
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. من‌تقریبا بخاطر کارهایم‌هر ۳ ماه یکبار می روم‌ایران. اینها کارخاصی انجام‌نمیدهدند. کارگر هم‌زیر گرما کار می کنه و هر آن امکان‌مرگش هست. شما نمی دانید چه موجودات کثیفی هستن این پرستارها و دکترها. یعنی فقط بیکران پول هستن. دارو از بیمار سرطانی می دزدن در ناصر خسرو می فروشند بجاش آب بهش تزریق می کنن. در تمام روز فکرشون فقط غیبت در تلگرام‌هست الا بفرمایید مریض بودن. یعنی موجودات عقده ای بتمام‌مانند و دزد. البته وکلای دادگستری هم الان‌در ایران‌همین هستن. باور کن‌من از اینکه این‌ویروس آمده در ایران‌خیلی خوشحالم. این مملکت نیاز به پاکیزسازی نسل دارد و این ویروس با مرگ این کار را می کند. متاسفانه ما مردم‌ایران‌الان‌۹۹ظ٪ همین هستیم همممون. می دانم‌حرفم‌تلخ و بد هست اما آنقدر مردمان‌بدی هستیم و شدیم که از مرگ هم‌خوشحال می شویم.
  10
  21
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  دوستان عزیز این رو دارم جدی میگم. تو این بخشی که من هستم صبح سر صبحونه یکی شروع کرد به سرفه و تب و لرز. بعدشم داد و بیداد راه اندخت که کرونایی شده. الان هممون رو ترس ور داشته. البته یکی از مسئولین گفت، این تازه اومده و اصلا فازش اینه که بگه یه کوفت زهرماریش شده. جدی نگیرینش. حالا بردنش یه بیمارستان دیگه تا تجزیه تحلیلش کنن. چون در هر صورت این مسئله جدیه و نباید به شوخی گرفت. خلاصه دعاگومون باشین.
  9
  7
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. .من از اینجا بهترین دعاحا رو برات میفرستم. چون اگه تو نباشی ما با کی اینجا کلنجار بریم؟ قول میدم اگه تو کاری به کرونا نداشته باشی کرونا که حیچ! شهر ووهان چین حَم در مقابل تو پَر و کُرکش میریزه.پس باید دعا گوی تو شد.
  1
  12
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. عزیز جان، شما یکی از معدود کسانی هستید که همیشه حق را بر باطل تشخیص و برخوردتان بدون غرض و کینه بوده. خداوندا به حق زهرا دعاهای ایشان را مستجاب و حوایج شان را برآورده‌ کن. آمین.
  7
  6
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. گرامی.خشم و نفرت خودت را کانالیزه کن به بانیان سقوط اجتمایی و فرهنگی ؛ یعنی آخوند ها و جمهوری اسلامی. در اروپا یک معلم و یا کارمند و پرستار حتی بصورت مجرد زندگی قابل قبولی میتونه داشته باشه ؛ اما تو ایران فرق میکنه ؛ برای همین فرهنگ دله دزدی رشد پیدا میکنه . طبق گزارشی حتی ارتشی ها جنس از پادگان ها میدزند
  10
  3
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. با شما مشکلی نیست ؛ مشکل ما کسانی است که اندیشه شما را باجهل و خرافات مذهبی آلوده کرده اند . امیدوارم سالم باشید و درد و بلایت بخوره تو سر بیت رهبری
  2
  3
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا
  دکتر یا بیمارستانی که از پذیرفتن مریض خوداری می‌کند به دلیل نداشتن چادر و یا مسلمان نبودن بیمار ،و این عمل غیر انسانی را انجام میدهند در جنایت بر علیه بشریت شریک میباشند،مرگ بر استبداد دزد اخوندی که جان انسانها ارزشی برایش ندارد.
  5
  5
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  شما نوشتید : « کثیف تر از کادر پرستاری نمیشه پیدا کرد » !! . من میگم " میشه پیدا کرد . « خودِ شما ؛ با این تراوشات مغزیِ مریض ». همه ما گذرمون به بیمارستانها اُفتاده ، در بیمارستانها هم افراد بی وجدان دیده ایم ؛اما خیلی افراد رو هم دیده ایم که با چون و دل کار میکنند . الان کادر پزشکی و خصوصأ کادر پرستاری واقعأ دارن از خود گذشتگی میکنند . شما بااین جند سطری که نوشتید میشه فهمید که از نظر سلامت روان و روانشناسی در قعر جدول هستید و شدیدأ احتیاج به درمان دارین . و همچنین میشه تصور کرد که با مردم چه رفتاری دارین و فرقی نمیکنه خانواده باشه؛ پرستار باشه ، کارمند بانک باشه و یا هر کس دیگه . با یک بررسی کوچک میشه به شخصیتِ نداشته شما پی بُرد . شما کُمپلکسی از همه مشکلاتِ روحی روانی هستید . باید دعا کرد که اشخاصی مثلِ تو هیچوقت سرِ راه آدم قرار نگیره .
  17
  7
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۴
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::] شما فعلا جایی باش که بدترین جنس از مردم ایران هستن ؟ چه کسی از اقوامت پرستار یا پزشک هست که داغ کردی؟ برو ببین چه خبره در ایران!!! این جماعت بی وجدان دارن خون می خورن! بعدشم وظیفه کاریشون هست کار خاصی نمیکنن! اگه کار نکنن که دکانشان بسته میشه پول ندارن برن انتالیا عکس بزارن در تلگرام چشم و هم چشمی واسه جاریشون! شما فکر نمی کنم اندازه من پشت درب ای سی یو بیمارستان‌های ایران ایستاده باشی و رفتار پرستارها و بهیارها را دیده باشی. بجای اینکه سریعا نشان بدهی که ما ایرانی‌ها در کانادا چی یاد میگیریمو توهین بفرمایید یاد بگیر که به بنظر مردم احترام بگذاری.
  2
  13
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]فرمایش شما کاملا درست است. سیستم مردم‌ایران‌را اینطور کرده است. لعنت بر این‌اخوند‌که‌مارا یکجا برد.
  0
  6
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
  ۴۵
  Harfeh Talkh - لندن، انگلستان
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. شما هنوز فکر مسکنی در ایران هستی که اگر کسی بگوید سلام‌با عصبانیت ورفتار روانی وار با چاقو بهش حمله کنی. عزیزم یکم آرامش داشته باش شما الان در کانادا هستی. چندان عکس از مناظر بگیر در تلکرامت برای دوستانت در ایران بگذار تا لایک کنن برات. شما هنوز از نظر روانی آمادگی شنوایی محرف مخالف را ندارید و فکر میکنی که با فحاشی و توهین درست می شود . احتمالا کانمت های شما در زمان حمله به اکانت مسی و بقیه را می توان در پروفایلشان دید.
  0
  13
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::Harfeh Talkh - لندن، انگلستان::]. جالبه که یه ریز هم از خودشون تعریف میکنند ، عین مرغى که کلش رو کرده تو برف ، از بدبودن فرهنگ غرب و کالا بودن زن غربى میگن ، از فواید و برترى قوانین و سلامت جامعه اى که به واسطه حجاب و قوانین اسلامى پیش رفته میگن ، هیچکس هم جرأت نداره بگه آقا ما بر عکسشو داریم میبینیم قوانین غلط شما اخلاق رو از بین برد جامعه رو خراب کرد ، میگن نه قوانین خوبه
  2
  3
  یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  نظر شما چیست؟