الهام شیخی فوتسالیست ۲۳ ساله اهل قم بر اثر ابتلا به «کرونا» درگذشت

العربیه :منابع خبری ایران روز پنجشنبه 27 فوریه از درگذشت الهام شیخی دختر 23 ساله قمی به دلیل ابتلای به «کرونا ویروس» خبر دادند.
 
به گزارش خبرگزاری‌های ایران، الهام شیخی فوتسالیست که سابقه بازی در تیم ملی و تیم های سپاهان اصفهان و غیره را داشت در قم زندگی می‌کرد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بعد از ظهر چهارشنبه جان خود را از دست داد.
 
طبق این گزارش الهام شیخی 23 سال سن داشت و یکی از بازیکنان فوتسال تیم ملی ایران به شمار می‌رفت که در شهر قم زندگی می‌کرد اما به دلیل شیوع بیماری کرونا در قم او نیز به این بیماری مبتلا شد و در نهایت جانش را از دست داد.
 
این بازیکن سابقه بازی در رده‌های مختلف سنی تیم ملی بانوان را در کارنامه داشته و در لیگ برتر فوتسال بانوان از بهترین‌ها محسوب می‌شد.
 
طی چند روز گذشته خبر مرگ و میر بر اثر «کرونا» رسانه‌ها و اذهان عمومی را درگیر خود کرده است و بسیاری از مردم ایران و جهان را از این موضوع مضطرب نموده است.
 
آخرین اما تلفات ویروس کرونا در ایران به 26 نفر رسید. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد؛ آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به 245 نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به 26 نفر رسیده است.
 
کیانوش جهانپور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا افزود: از روز گذشته تاکنون با توجه به افزایش آزمایشگاه‌های تشخیص ویروس کرونا، 106 ابتلای قطعی تشخیص داده شده و در این بازه زمانی هفت نفر فوت کرده‌اند. در نتیجه در مجموع 245 نفر ابتلای قطعی و 26 نفر فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور داریم.
+62
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  بما گفتند مردها ضعیف تر هستند، پس شیرزنان ایران اینگونه و بدین آسانی تلف میشوند!؟
  33
  28
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
  ۵۸
  mitra55 - تورنتو، کانادا

  . تحقیق در کانادا: تعداد مبتلایان ایران به کرونا بیش از ۱۸ هزار نفر است
  5
  61
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  مردم عزیز لطفا این بیماری رو جدی بگیرید و خودتون به خودتون کمک کنید.!!!
  3
  50
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::mitra55 - تورنتو، کانادا::]. امار ۱۰ بار بیش از این است، کمتر استانی هست که با ان درگیر نباشه، باور بفرمایید تنها در قم بیش از ۱۸۰۰۰ مبتلا هستند،طبق این اصل که امار تلفات کرونا ۲ درصد است شما حساب کنید در قم چند نفر مبتلا بودند رسما که نزدیک ۵۰ نفر به گفته نماینده قم فوت شده اند و این امار فقط مربوط به قم است.
  2
  27
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد

  یک فوتسالیست مرد هم در ایتالیا بر اثر ابتلا به «کرونا» درگذشت. پس چرا سایت حکومتی العربیه به این فوتسالیست ایتالیایی اشاره نمیکنه؟. این سایهای خبری حکومتی تلاش میکنن مسائل کرونا در ایران رو برجسته و سیاه نمایی کنن. همین الان 1000 نفر در عسرائیل آلوده شدن که 800 نفرش درگذشتن ولی بی بی سی انگلیسی و فارسی فقط روی مسائل ایران قفل کرده
  48
  13
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  با آرزوی نابود شدن ویروس شیعه گری از دنیا و کل ویروس اسلام از روی زمین
  6
  43
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  ویروس تلاش میکنه برای زندگی ،از اولین ویروسی که حیات رو بوجود امد و درنهایت ما رو ، اما الان بسمت زندکی انگلی ، یعنی از بدن دیگران برلی ادامه حیات خودش استفاده نمی کنه مثل تلاش ما ، البته کمی بیشتر از تلاش ،انها انسان رو می کشند چه فرشته ای مثل این خانم یا قاتلی مثل خرمنی ،همه در تلاشند از ویروس تا انسان ،تا خود را دوباره تولید کنند و باقی بمونن
  1
  9
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. با دو تا کامنت ذات .. خودت رو داری نشون میدی. اخه به تو چه که فوتبالیست ایتالیایی تو محله ألعربیه ازش حرفی زده نشده. بابا اخه وقتی داشتن وجدان تقسیم میکردن شما تو چه خراب شده أی داشتین ول میچرخیدین؟
  4
  24
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. امار اسراییل رو از فلان جای أمام در میاری؟
  4
  24
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  یک فوتسالیست مرد هم در ایتالیا بر اثر ابتلا به «کرونا» درگذشت. پس چرا سایت حکومتی العربیه به این فوتسالیست ایتالیایی اشاره نمیکنه؟. این سایهای خبری حکومتی تلاش میکنن مسائل کرونا در ایران رو برجسته و سیاه نمایی کنن. همین الان 1000 نفر در عسرائیل آلوده شدن که 800 نفرش درگذشتن ولی بی بی سی انگلیسی و فارسی فقط روی مسائل ایران قفل کرده
  11
  2
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸
  ۴۰
  CHOPOG - برلین ، اتریش
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. امیدوارم در اولیت فرصت قسمتت بشه این ویروس تا بفهمی مردم چه میکشند
  1
  2
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  [::CHOPOG - برلین ، اتریش::]. احتمالش که بیمار بشم زیاده چون . کانادا پر از بیمار کرونایی هست که از امریکایی ها ویروس گرفتن. ایران کمترین بیمار الوده به کرونا داره اما چون با مردمش صادق هست و شفاف سازی میکنه در نگاه اول بنظر میاد ایرانیان خیلی آلوده شدن اما همین کانادا بصورت رسمی تایید نمیکنه چند نفر مرده اند.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
  نظر شما چیست؟