آیا صداوسیما این گزارش خبرنگار خود از استان لرستان را پخش می‌کند؟

آیا صداوسیما این گزارش خبرنگار خود از استان لرستان را پخش می‌کند؟
+170
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  چی میگی شما! شعار و هدف انگلاب صادر کردن مدیریت و "تفکر اسلامی" به دنیاست! کاخ سفید باید حسینیه شود.
  4
  38
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حتما در برنامه “ اقتدار ایران شیعه آریایی” پخش خواهد شد.
  7
  29
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  نه. غلامرضا غلامپور هم اخراج میشه. هر که با مافیای برادران قاچاقچی در افتاد ور افتاد.
  2
  38
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  آقای خبرنگار,درود بشرف و وجدانت؛ایکاش برخی از همکارانت کم از شهامتت را داشتند
  1
  27
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  برید بررسی کنید متوجه میشید پروژه دست شرکتهای اقماری سپاه بوده و کسی نمیتونه به این سرداران سپاهی لباس عوض کرده و لای اسامی غلط انداز شرکت های عمرانی با رانت بودجه های عمرانی رو خیلی راحت میگیرند و هرکاری دلشون میخواد میکنند و کسی جرات نداره حرفی بهشون بزنه و حرف بزنند با روابط در قوه فسادیه طرف پرونده دار و بعد جاسوس و . اعدام نکنند خیلی هستش.
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد

  آیا صدای آمریکا و بی بی سی جهانی گزارشی درباره 1000 عسرائیلی الوده به ویروس و ان 800 نفری که فوت کردن، خواهد ساخت ؟. غربی ها اخبار عسرائیل رو به درستی و دقیق گزارش نمیکنن حتی گزارش امار مرگ و میر عسرائیل رو نمیسازن چه برسه منتشرش کنن. من "امید دانا" سردار رسانه هستیم که توسط شبکه هایی مثله منوتو و بی بی سی بایکوت شدم و دعوتم نمیکنن چون از دانش و توانایی های من وحشت کردن اما در یوتیوب یک تریبون مستقل دارم و مشغول برنامه سازی حرفه ای هستم
  27
  4
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  کشور ویران تر از این حرفهاست. موقعی که رهبر معظم در صحبت های انتخاباتی میگوید اگر من را دوست ندارید پس بخاطر ایران بروید رای دهید .این حرف بدان معنی است که بین تفکرات و رفتار هاای این بزرگوار با برنامه های ایران تفاوت زیاد است. با زبان ساده تر یا ما و یا ایران
  0
  8
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. این فیلم رو ما داریم میبینیم و یک سند هست. برای ادعا تون می‌شه لطف کنین یه فیلم برای ما بذارین؟
  3
  4
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  [::دانای نادان - آمستردام، هلند::]. یه مولتی یوزر با هویت فیک هستی که وقت گذاشتی رفتی حساب جدید ساختی بر علیه من!. این نشان میده من تا چه حد در کارم موفق هستم و تاثییر گزارم . همچنین در طول روز صدها ویدیو ترول و ستیزه جویانه بر علیه امید دانا ساخته میشه و این باعث میشه من مشهور تر بشم و جوانان بیشتری من و برنامه رودست در یوتیوب رو بشناسن و تخم سخن چنین پراکنده میشه. نفوذ سخنان من تا حدی است که بی بی سی من را تحریم کرده و مصاحبه نمیکنه. امثال تو هم ناخواسته ثابت میکنید امید دانا سردار رسانه است
  7
  3
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  [::دانای نادان - آمستردام، هلند::]. رفتی یه حساب جدید ساختی که ضد امید دانا بنویسی ولی در طول روز هزاران بازدید کننده غیرعضو این نظرات ما رو میخونن که باعث میشه کنجکاو بشن امید دانا و برنامه رودست کیه که یک مولتی یوزر رفته حساب جدید و وِزه ساخته تا به سردار رسانه فحاشی کنه.
  6
  3
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. شبانه روز امثال تو و سایر اطلاعاتی رژیم در تکاپو هستید که یک چهره ملی/ انسانی از رژیم منحط اسلامی و سردمداران آن نشان بدی ؛ اما ناقوس مرگ این رژیم به صدا در اومده چون حقانیت و مشروعیت نداره . پرونده صدور انقلاب اسلامی و شیع گری و رواج خرافات و اسلام گرایی را به مستراح تاریخ میسپاریم .
  0
  3
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. یک برنامه جور کردی که مثلا شجریان فلان بود و در گذشته چه گفت و چه خوند .چرا که اعتبارش به دستور اربابت باید کم بشه . اما ابله نادان . اصلا مهم نیست که شجریان کیست . صدهها هزار نفر از جمله من حتی از سبک موسیقی او خوشم نمیاد (با پوزش از طرفدارانش ) اما ترس شما از به خیابان ریختن مردم به بهانه در گذشت اوست . تو اینجاست که باید تو اون کله ساندیسی تو بره؛ که مردم جمهوری اسلامی را نمیخواهند .
  0
  3
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۹
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. ایران به افراد مشهور دیگر نیازی ندارد، تو هم از تاثیر شگرفی که در چرخش کائنات داری خوشحال باش، و در خیال باطل خود پیوسته و بارها مشهور شو تا شاید حرفی برای گفتن داشته باشی، حتی روزی چند بار یک لباس شیک بپوش و جلو اینه به خودت نگاه کن و از عشق سوزانت به شهرت سیراب شو، و هرگز از این که حرفی برای گفتن نداری نگران نباش!
  0
  1
  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲
  نظر شما چیست؟