یک مرگ تلخ : درگذشت پرستار ۲۵ ساله بیمارستان لاهیجان در اثر ابتلا به کرونا

نرجس خانعلی زاده پرستار ۲۵ ساله بیمارستان میلاد لاهیجان جانش را وقف بیماران کرونایی کرد و سرانجام خودش هم به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.
 
 نرجس خانعلی زاده پرستار ۲۵ ساله بیمارستان میلاد عصر امروز درگذشت.
بنابراین گزارش یکی از مسئولان بیمارستان میلاد علت فوت این پرستار را شبه آنفولانزا اعلام کرد.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا علت این ضایعه تلخ، ویروس کرونا بوده است یا خیر گفت: علائم بیماری شبیه آنفولانزا بوده، ولی جواب آزمایش تست کرونا هنوز تعیین نشده است.
یکی از پیج‌های اینستاگرامی هم به نقل از دوست نرجس نوشت: استرس داشت وقتی داشتم میبردمش آی سی یو. بهش گفتم این عکسو میگیرم که وقتی خوب شدی با هم به این روزا بخندیم. نشد بخندیم.
+145
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  خدا هم واقعا خیلی پوفیوزه چون این دختر جوون میمیره ولی اون جنتی مارمولک و امثالش ۱۰۰ سال عمر میکنن.
  17
  111
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  خیلی متاسفم دخترم یادت گرامی روحت شاد.
  3
  125
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ای کاش بجای تو دختر زیبا و فداکار مجتبی خرمنی مبتلا میشد از این پس بجای مرگ بر خرمنی بگوئیم کرونا بر خرمنی و بسیجی و سپاهی و آخوندها
  12
  103
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  روحت شاد دختر قهرمان ایران . یکی مثل تو اینجوری یکی هم مثل بهنوش بختیاری اونجوری
  2
  112
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  روحش شاد، مردم عزیز لطفا این بیماری رو جدی بگیرید و خودتون به خودتون کمک کنید.!!!
  8
  88
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  کاشکی بجای این عزیز، صد تا آخوند میمردند!
  9
  94
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  عجب عدالتی در ان بالا برای کسانیکه مدام خدا خدا می کنند این دختر ناز و مهربان جان بدهد در راه شغل پر از مسولیت۰ انوقت قاتل کبیر خرمنه از سرطان جان سالم بدر برد تا بیشتر بدزدد و بکشد.
  11
  82
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  خدا رحمتش کنه. ولی بر اثر کرنا فوت نشده، چون کرونا فقط افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارن اون هم در وضعیت پیشرفته بیماری می کشه، احتمالا بر اثر آنفلونزا فوت کرده که برخی از انواعش بمراتب خطرناکتر از کرونا هستند.
  87
  15
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد

  شایعه هست این دختر زنده هست تو اینستا یه ویدیو فرستاده و از اینکه رسانه های داخلی و خارجی خبر مرگش رو منتشر کردن خیلی ناراحته و گفته مادرش سکته کرده
  66
  15
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. خواستم به زبون انگلیسی یه چیز بنویسم دیدم سانسور شاید بشه . بابا خانوم آقا از عکس چطور فهمیدی این پرستاره مهربونه؟
  50
  7
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۴
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  منم فکر نمیکنم مرده باشه دو تاپیج تو اینستا هست تو یکیش پنجساعت قبل پست گذاشتن تو اون یکی شش ساعت قبل پست گذاشتن اگه پیج اصلی خودش باشه و فن پیج نباشه مگه آدم مرده پست میذاره؟. بعدم آدما بدترین قضاوتها رو راجب بهم میکنن که چرا فلانی نمی میره فلانی میمیره؟مگه منوتو خدا هستیم؟اگه یکی جلومن بگه آقا چرا اون فامیلت که انقد پیره نمی میره همچین میزنم دندوناش بریزه تو شکمش مگه قاضی هستی یا خدا هستی؟
  42
  14
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  بغض راه گلوم را گرفته و‌ نمی تونم چیزی بنویسم. من یک پدرم. امیدوارم در آرامش ابدی باشی خدا به خانواده‌ات صبر و‌تحمل دوری ات را بدهد. 😥😥😥😥😥😥
  5
  47
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۷
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  لاهیجان Lahijan. #صدای_شهروند. سلام؛. من پرستار بیمارستان دولتی این شهر هستم که کاملا مرکز بیماران #کرونا شده!. به مسیولین بیمارستان میگیم. کل بیمارستان الوده هست ما مرکز کرونا هستیم. باید کل بیمارستان تجهیز بشه به وسایل حفاظت فردی ، میگن فقط به تعداد بخشهای درگیر وسیله داریم . بعد میگن شما اگه راه کار دارین بگین 😄. ما اگه قرار بود بگیم میرفتیم مسئول میشدیم... لطفا شما یک جوری تو پست هاتون بگید که این مسئولین ، مسئول شدند که بشینن درست فکر کنند و مدیریت خوبی داشته باشند!؟.
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
  ۲۱
  محمد عبدالله - ابوظبی، امارات متحده عربی
  خدا رحمتش کند که جانش را فدای هموطنانش کرد و خدا لعنت ابدی کند بر اخوند جماعتی که 1500 نفر هموطنان را در ابان ماه کشتند و 176 نفر را با در هوابیما با شلیک موشک و هوابیمایشان عمدا ویروس را از جین به ایران انتقال دادند و فقط با تهدید دروغ و خیانت مثل همیشه به فکر این نظام خبیث هستند و جیب خودشان
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. رژیمی امریکا نشسته من معمولا پاسخ ... ها را نمی دهم ولی پاسخ تو بیوطن هنگامیکه نوشتم قربانی مهربان بوده و اتش گرفتی معلوم است از چه قماشی هستی نه .نه.خرمنه یی مهربان است که باعث شد از کوره دهات پایت به امریکا برسد حالا چه دروغهایی سرهم کردی الله تو می داند.
  8
  14
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  فروغ فرخزاد سراینده یی از تبار ایرانیان راستین چه خوب دشمنان ما را شناخته بود که سرود۰۰۰۰ در ان هنگام که برویت لبخند می زنند و دستت را با گرمی می فشارند در مغزشان طناب دار تو را می بافند۰۰۰۰زنده یاد او و برادر ایران دوست او فریدون که بوسیله ی سوسمارهای فرستاده شده بوسیله ی ملایان صد پدر سوسمار بطرز فجیعی به قتل رسید.
  8
  14
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. و همچنین زنده یاد صادق هدایت که بساط ریا و تزویر و شیادی این قماش مسلمین را با قلم زیبایش بهم میریخت
  4
  8
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  سرا پای این فرشته نجات مهر و محبت است که در عکس ها می بینید .حال بمن بگویید زینب زمان چه کسی است
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. در ذهنیت امید دانا ؛ جانثار سید علی مچل و قاسم کتلت ؛ همه چیز شایعه است. قتل و شکنجه در زندان ؛ جنایات رژیم در داخل و خارج از کشور ؛ سرکوب خونین قیام های ملی ؛ کشته شدن مردم ایران بخاطر ویروس کرونا . اصلا ایران کشور گل و بلبل است . تو خجالت نمیکشی .
  4
  4
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  فقط میتونم بگم شرمنده تو هستم. شرمنده ایم چون جونت را برا مردم دادی ولی ما نتونستیم هیچکار برا تو و امثال تو بکنیم. لعنت به خمینی و اجدادش که جز بدبختی چیزی برا ایرانی نبودند
  0
  2
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. اولن فروغ فرخزاد خودش عراقی بود همین چند وقت پیشا عکس شناسنامه شو همینجاها زده بودن دوم من با یه غوره سردی نمیکنم با یه مویز گرمی از رو عکس و ویدیو قضاوت کلی نمی کنم که این مهربونه اون مثل ماهه چون هرآدمی پیچیدگیهای خودشو داره
  4
  0
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. با نوشتن یه خط سریع میگی آخوندی اون یکی با یه عکس یه چیز دیگه میگه یکی هم از آدمهای هم ردیف خودت عکس امامو تو ماه دید بهرحال آخوند مبارکتون باشه از رو یه عکس تا کجاها که نمیرید اگه میگفتی زیبا و خوشگل ایراد نمی گرفتم چون این چیزا ظاهریه میشه قضاوت کرد
  4
  0
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. بله همفکر گرامی صادق هدایت.کسروی.علی دشتی و کسانی دیگر که جنایات این دین عرعری را افشا کردند نامشان جاوید.
  1
  5
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۶
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. حتی یک جمله نمیتونی بدون فهاشی بنویسی . این لمپن بازی ها، این ترول کردن ها با ادبیاط چاله میدانی و چماق کشی در فذای مجاضی فقط باعث میشه مردم کمجکاو بشن که امید دانا کیثت که این همه ایران ستیز بر علیه او فحاشی میکنن.
  4
  1
  جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
  نظر شما چیست؟