عضو شورای شهر تهران : طلبه‌ های چینی که برای سال نو به چین رفته بودند ، این سوغات شوم ( کرونا ) را به ایران آوردند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان عضو شورای شهر تهران به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خواستار حذف موقتی طرح ترافیک شد.
 
شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در دویست و یکمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (۶ اسفند ماه) برگزار شد، گفت: دغدغه من این است که به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که تحت نظارت جای خاصی هم نیستند و احتمال دارد ناقل ویروس کرونا باشند، توجه شود.
 
عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: خواسته دیگر من این است که طرح ترافیک موقتاً حذف شود تا مردم از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند.
 
او با بیان اینکه به عنوان نماینده تهران از ستاد برگزاری نماز جمعه تقاضا دارم شرایط خاصی برای برگزاری نماز جمعه و نماز جماعت در مساجد ایجاد کند، گفت: طلبه‌های چینی که برای سال نو به چین رفته بودند، این سوغات شوم را به ایران آوردند.
+23
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  این طلبه ها هم غمخوار مردم مسلمان این کشور شدند و یا نه!؟ نزدیک به ۵ میلیون مسلمان های چینی در اردوگاه های تربیتی حبس شدند! غم آبغوره منو کشته!
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۲
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان
  [::scandal - برلین، آلمان::]. چینیها خوب میدونند با این ویروسها چطور رفتار کنند، چون میدونند این ویروسها خطرناکتر از حتی ایبولا و طاعون هستند.به امید روزی که در ایران هم همین روش اجرا بشه.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان::]. با شما موافقم و به امید تربیت افراد مسلمان در ایران آینده ✌
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۹
  نظر شما چیست؟