خودکشی داماد سابق پس از کشتن مادر و پدرزنش

داماد سابق یک خانواده به خاطر اختلافات قدیمی و کینه‌ای که از پدر و مادر همسر سابق خود داشته پس از کشتن آنها به زندگی خود نیز خاتمه داد.
 
سرهنگ «محمدرضا آمویی» معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: ظهر روز گذشته (شنبه - سوم اسفند) وقوع سه فقره قتل در حوالی میدان امام حسین (ع) کرمانشاه به پلیس گزارش شد.
 
وی ادامه داد: پس از دریافت این گزارش، ماموران به سرعت در محل حادثه حاضر و مشاهده کردند که ۲ مرد و یک زن در داخل خودرو به قتل رسیده اند.
 
سرهنگ آمویی تصریح کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد فرد کشته شده در صندلی عقب خودرو، همان قاتل است که ابتدا ۲ سرنشین جلو را به ضرب گلوله کشته و سپس با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه داده است.
 
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان داد که فرد قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود.
 
وی گفت: این فرد ظاهرا با نقشه قبلی از خاله و شوهرخاله خود که مادر زن و پدر زن سابقش بوده اند به بهانه پایان دادن به اختلافات قدیمی به منزلش دعوت می کند.
 
سرهنگ آمویی تصریح کرد: زمانی که مقتولان قصد ترک منزل را می کنند داماد سابقشان نیز آنها را به بهانه اینکه در حوالی میدان امام حسین (ع) کار دارد همراهی و در همین محل و در فرصتی مناسب از پشت به آنها تیراندازی و موجب قتل هردونفرشان می شود.
 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: فرد قاتل پس از کشتن پدر و مادر همسر سابق خود با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه می دهد.
 
وی همچنین از انتقال اجساد افراد جان باخته به پزشکی قانونی خبر داد.
+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟