نماینده نجومی‌بگیر از رسیدن به مجلس یازدهم بازماند

هدایت الله خادمی و علاءالدین بروجردی دو نماینده اصولگرایی بودند که حرف و حدیث درباره آنها کم نبود و حالا از حضور در مجلس یازدهم باز مانده‌اند.
 
به گزارش خبرآنلاین، هدایت الله خادمی در جریان انتخابات مجلس دهم وارد بهارستان شد. او را می‌توان در زمره نمایندگانی دانست که حواشی درباره‌اش کم نبود؛ یکی از این حواشی متوجه حقوق او در زمانی که کارمند وزارت نفت بود می‌شود. او که از سال ۸۷ تا ۹۴ مدیرعامل شرکت حفاری شمال بود ماهی ۲۷ میلیون تومان مبلغ حقوق دریافت می‌کرد.
 
خادمی درسال ۹۴ آنطور که خودش تعریف می‌کند چیزی حدود ۵۰۰ میلیون تومان، هزینه انتخابات کرد تا بتواند بر این کرسی بنشیند اما حواشی دامن این نماینده مجلس را گرفت. او که در مرحله اول بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شده بود بعد از اعترض و جلسه‌ با آنها توانست از فیلتر شورای نگهبان عبور کند و خود را به کارزار انتخابات برساند اما نتیجه چندان به سودش تمام نشد و نتوانست اکثریت رای را به دست بیاورد.
خروج از بهارستان بعد از ۲۰ سال
علاءالدین بروجردی که زمانی معاون علی اکبر ولایتی در وزارت خارجه بود سال ۷۸ از حوزه انتخابیه بروجرد وارد خانه ملت شد و این نمایندگی برای ۲۰ سال تمدید شد اما مجلس دهم برای این نماینده اصولگرا چندان خوش یمن نبود. او که در طول ۲۰ سال نمایندگی ۱۴ سال رئیس کمیسیون امنیت ملی بود سال ۹۶ مجبور شد کرسی ریاست را به دیگری بدهد.
 
بروجردی که در نهایت توانست از سد شورای نگهبان عبور کند به جای آنکه از حوزه بروجرد که دو دهه نمایندگی‌اش را به عهده داشت شهرستان لارستان از توابع فارس را انتخاب کرد اما آنجا هم نتوانست رای اکثریت را به دست آورد و خرداد ۹۹ باید حداقل برای ۴ سال با این کرسی خداحافظی کند.
+48
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  این حقوقی نیست برای اینها ۲۷ ملیون پول نوکر و کلفت‌هاشون هست اینها اگر در ماه ۵۰۰ ملیون دزدی نکنان یا باج نگیرن اون ماه رو میگن کاسبی خراب بود اگر در سال ۵ ملیارد درامد دزدی نداشته باشن اون سال برای این بی‌شرفها سال بدی بوده
  2
  54
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  مسئولین محترم همه مثل خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند نجومی (بگیر) هستند!
  1
  17
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  ایا فقط خادمی و بروجردی بد بودند و بقیه خوب هستند؟!؟همه سر و ته یک کرباسند.در جمهوری اسلامی ادم خوب یا مثبت وجود ندارد
  0
  11
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  ۳۶
  امیددانا - استکهلم، سوئد
  جالبه جلوشونو نگیرن یه عده میگم سایسته سالاری رو در نظر نمیگیرن و دزدان و مفت خوران رو راه میدن اگه جلوشون رو بگیرن بازم یه عده میگم در ایران آزادی و دموکراسی نیست - شده حکایت پیر و مرد و پسرش و خرش که مردم حرف مفت زیاد میزنن
  1
  3
  دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::امیددانا - استکهلم، سوئد::]. نمیدونم تو خود همون امید دانا هستی که کانال یوتیوب داره یا از طرفدارهاش هستی. اینرو باید بگم که حقوقهای نجومی بخودی خود در نظامی که چهل سال پیش به بهانه فساد نظام قبلیش رو نابود کرده یه جرم نابخشودنی هست که باید باعث بشه مسئولین چنین نظامی محاکمه بشند بخاطر اینکه در این زمینه مسئولیت دارند ثانیا حقوقهای نجومی از زمانی که برملا شد هیچ برخورد قضایی درستی باهاش نشد چون مدیری که صد برابر معمول برای خودش حقوق قرار میده در هرجای دنیا باشه بعنوان دزد باهاش برخورد میشه و نمیتونه بگه من ندانسته برای خودم حقوق صدها برابر یک کارگر زدم! اینجا برخورد نشده بنابراین مسئولین قضایی هم مجرم هستند...حالا برو توی یوتیوب این حقایق رو افشا بکن اگر راست میگی
  2
  2
  ‌سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  نظر شما چیست؟