توئیت کنایه‌آمیز کواکبیان خطاب به قالیباف :آیا حاضرید پاسخگوی وضعیت کنونی افزایش نرخ دلار وسکه باشید؟!

مصطفی کواکبیان در توئیتی از اعضای مجمع تشخیص که مدعی ریاست مجلس هستند، پرسید: آیا حاضرند پاسخگوی وضعیت کنونی افزایش نرخ دلار وسکه باشند؟!»
به گزارش همشهری آنلاین مصطفی کواکبیان نماینده مجلس در توئیتی کنایه آمیز خطاب به محمدباقر قالیباف نوشت: «بالاخره مجمع تشخیص با تعلل غیرمنطقی موجب شد ایران در لیست کشورهای غیرعضو FATF قرار گیرد. حال از اعضای مخالف (به ویژه آقایانی که این روزها در غیبت اکثریت مردم خود را پیروز انتخابات دانسته و مدعی ریاست خانه ملت هستند!!) باید پرسید آیا حاضرند پاسخگوی وضعیت کنونی افزایش نرخ دلار و سکه باشند؟!»
+35
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  قالیباف چند تا پرونده فساد توی قوه قضائیه داره البته همسرش هم پرونده داره حالا میگیم اون به شوهر مربوط نیست ...هرکس دیگر بود اصلا تائید صلاحیت نمیشد
  2
  35
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  ادم هاج و واج میمونه که امت همیشه در صحنه. چطور این دزد شیاد را انتخاب میکنند. البته دزدها در مجلس یک همچین رییسی هم براندازشونه
  1
  26
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. مردم انتخابشون نکردند اینها از پیش انتصاب شده بودند با رای های تقلبی. این یک نسبت خانوادگی با خجسته زن علی گدا داره. برای همینه که جز حلقه های قابل اعتماد علی شرور روضه خوانه, خودشو قیافه گازنبوریش.
  2
  18
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
  نظر شما چیست؟