فیلم وضعیت یکی از فوتی‌های مبتلا به ویروس کرونا، در یکی از بیمارستان‌های قم پیش از فوت- ۳۰ بهمن

فیلم وضعیت یکی از فوتی‌های مبتلا به ویروس کرونا، در یکی از بیمارستان‌های قم پیش از فوت- ۳۰ بهمن
+95
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  اول صبح، اولین گزارش و اولین صحنه فوت دلخراش که "من" باید ببینم که حالم گرفته شه! نه خارمنه ایی دلش برای او سوخته و نه این فیلمهای دردناک را میبیند! پرسش: اصلا این طرف ساندیسی نبود و به "من" و امثال من اهانت نمی کرد و و و!؟
  20
  49
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  والا این که من میبینم نادانی اون دکتر همراه یا هرچی که هست دلخراشتر از مرگ این خدا بیامرزه. آخه همچین ویروس خطرناکی و این احمق با لباس شخصی معمولی داره نوازش میکنه . استرالیا یکی از نزدیکترین کشورها به چینه و دارای جمعیت یک میلیونی چینی تبار بسرعت کنترلش کردن و 5 نفر که اکثرا مسن بودن فوت کردن.
  3
  91
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  البته یادم رفت بگم این فجایع رو در این شهرهای مذهبی بیشتر میتونید ببینید چون حکومت همه چیز رو غیر تخصصی مذهبی و سیاسی کرده. بدون شک در ایران متخصص وجود داره ولی همشون هیچکاره در روند تصمیمات هستن.
  4
  62
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این از نتایج لاس زدن و زیرآبی رفتن با چینی ها برای دور زدن تحریم ها هست. چین کشور ثروتمندی هست و قدرت دارد که این بلا را از سر بگذراند ولی شیوع ان در تهران و کلان شهرهای ایران فاجعه ی بزرگی چون شیوع طاعون و وبا خواهد بود. البته تب امام جعفر صادق همیشه برای مردن در دسترس هست.
  9
  83
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  چینی ها خفاش و سگ و مورچه خوار و گربه های زبون بسته رو می خورند، تاوونش رو بایست بقیه دنیا بدن. امیدوارم قدرت پوشالی چین هرچه زودتر نابود شه.
  9
  71
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  متاسفانه با این امکانات و مدیریت اسلامی این حکومت اشغالی این ویروس در کشورمون میلیونی قربانی خواهد گرفت
  4
  54
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  ۴۶
  Kumasi - کوماسی، غنا

  اون همراه احمق که الان کرونا سوار دوشش شده.....بدون لباس محافظ.....یا خدااااااا
  4
  60
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  ملت باید برن در خونه تمام مسؤولان دزد ترور ایرلاین (ماهان ایرلان) و خودش و خانوادش را مجبور کرد به بیماران داخل قرنطینه کمک ارایه بدن ،چون این اشغالها بودند که واروس را وارد کشور کردند!
  3
  42
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  اینها که گفتند افراد فوت شده سن خیلی بالایی داشتند،این مردار پرستها و علی پرستها یک کلمه حرف راست از پوزشون بیرون نمیاد
  3
  50
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. مطلقا ربطی به خوردن این حیوانات ندارد. در لابراتوارهای نظامی چین این ویروس کشت شده و به طریقی از کنترل خارج شده است
  13
  20
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  این فرقه کثیف اسلامی باید نابود بشه
  3
  42
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  سوپر طبیب تبریزیان٫ پدر طب اسلامی در حال ازمایش و مخلوط کردن اشک چشم مورچه و پهن قورباغه امازون در حال ورد ایه امل القمبل هستن و بزودی میان پدر کورونا رو در میارن
  1
  36
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  میگن چین کشور ثروتمند و از اقتصادی دارد از آمریکا پیشی میگرد؛ولی از نظر شعور اجتماعی و بهداشت,عقب افتادتر از قبایل بدوی و آدامخوران آمازون هست.اگر مردمش غنی و ثروتمند هستند چرا هر چک و جونوار اندر زمین و آسمان است میخورند؟یکی از دوستان که از کشور چین دیدن کرده بود میگفت در قسمتی از یک خیابان که ارزاق روزانه را میفروشند چنان بوی بد و گندی میامد که نزدیک بود بی هوش شویم .خوراک آنان موش و سگ و گربه و انواع کرم و اینجور چیزهاست که اگر کرگدن هم بخوره؛یکماهه تلف میشه
  5
  16
  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  کرونا اسم آبوجوی مکزیکی ایست که معمولا با لیمو ونمک میخورند حتما این بنده خداها باید لیمو بخورند وقتی کرونا دارن چینیها خیلی وقته که همه چرنده و خزند وپرنده میخورند این داستان یکی ذو ماه نیست چرا در طی این همه سال چنین چیزی نبود شده حکایت ایدز اون از کجا آمد داستان ساختند و کردند در مخ عالم که افریقاییها برای اینکه دو نوع میمون که میخوردند ایدز بوجود آمده حالاحکایت اینیکی بلا ست که چسباندنش به نوعی مورچه خوار که چندین قرن یاچندین هزار سال در محیط زیست زندگی میکنند تازه احتمال میدن که شاید این جانور ماهایه جانور را مبتلا کرده به کرونای مکزیکی اصلا نکنه از مکزیک آمده اسمشون که یکیست.
  3
  4
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۸
  نظر شما چیست؟